معرفی حجره

نمایشگاه کامیون و کشنده ایرانیان در ساری

نمایشگاه کامیون و کشنده ایرانیان در ساری , نمایشگاه کامیون ایرانیان ، فروش کشنده های وارداتی , خرید و فروش ماشین سنگین به صورت نقد و اقساط

در سراسر کشور

تماس: *******

اینستاگرام:*******

واتساپ:*******

ساعت کاری: ۸ الی ۱۸

آدرس: ساری *******

مدیریت: علیرضا کمالی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


نمایشگاه کامیون در ساری

نمایشگاه کامیون ایرانیان در ساری

خرید و فروش کامیون در ساری

  • بورس فروش انواع کامیون و کامیونت
  • فروش انواع کامیون های ایرانی و خارجی
  • فروش ماشین های سنگین ایرانی
  • خرید و فروش بصورت نقد و اقساط

نمایشگاه کامیون و کشنده ایرانیان در ساری

خرید کامیون در ساری

  • خرید، فروش و حق العمل کاری انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین درساری

نمایشگاه کامیون ایرانیان

فروش کامیون در ساری

کمیسیون خرید و فروش در نمایشگاه های اتومبیل

طبق مصوبه اتحادیه نمایشگاه های اتومبیل برای خرید و فروش اتومبیل در شهرهای مختلف مبلغ معینی به عنوان کمیسیون دریافت می شود. امروزه نرم افزارها و وبسایت هایی جهت محاسبه کمیسیون و دستمزد نمایشگاه های اتومبیل طراحی شده که مورد استفاده نمایشگاه های خودرو می باشد. دستمزد این صنف برای خرید و فروش خودرو در شهرهای مختلف متفاوت است و در مورد هر شهر اتحادیه صنف مربوطه مبلغ آن را مشخص می کند و آژانس های خرید و فروش اتومبیل را موظف می کند که این نرخ نامه را در معرض دید عموم قرار دهند.

ممکن است فروشنده به همراه خودرو و خریدار برای تنظیم قولنامه به نمایشگاه اتومبیل مراجعه کند در اینصورت کارشناس مربوطه تمام اسناد و مدارک را بررسی کرده و آن را با مشخصات ظاهری و فنی خودرو مانند شماره موتور، شماره شاسی و … تطبیق می دهد و پس از آن در صورت وجود ایراد در بدنه و یا موتور خودرو آن را به خریدار گوشزد می کند و پس از توافق نهایی خریدار و فروشنده بر سر قیمت، مبایعه نامه تنظیم می شود.

در حالت دیگر ممکن است فروشنده خودروی خود را به همراه مدارک به آژانس معاملات اتومبیل بیاورد و قصد فروش فوری را داشته باشد در اینصورت امکان دارد خریدار، خود کارشناس نمایشگاه باشد ولی اگر قرار باشد خودرو برای مدتی در نمایشگاه بماند تا خریدار آن پیدا شود باید دقت کنید که حتما برگه رسید امانی بودن خودرو از نمایشگاه دریافت کنید؛ امکان دارد با خودروی امانی که به نمایشگاه سپرده شده تصادف یا جرائمی رخ دهد که در اینصورت حتما پای فروشنده یا مالک اصلی خودرو در گیر خواهد بود. پس حتما برگه رسید امانی با تاریخ مشخص شده را دریافت کنید.

به طور کلی مراجعه به آژانس های خرید و فروش خودرو به جهت بررسی صحیح اسناد و مدارک و تنظیم مبایعه نامه اصولی بهتر از آن است که شخصا برای معامله و انتقال سند اقدام کنید.

حق کمیسیون در صورت فسخ معامله

گاها پیش می آید که پس از تنظیم مبایعه نامه، طرفین معامله به طور توافقی معامله را فسخ  کنند. که در این صورت کمیسیون معامله باید به طور کامل توسط هر دو طرف پرداخت شود و اگر یک طرف معامله منصرف شود و معامله را ( در هر مرحله ای که باشد ) فسخ کند، موظف است که سهم کمیسیون طرف مقابل را هم پرداخت کند.

در بعضی مواقع هم امکان دارد که قرارداد توسط مراجع قانونی و به دلیل ممنوع المعامله بودن یکی از طرفین و یا در رهن و یا توقیف بودن خودرو فسخ شود که در این شرایط هیچ کدام از طرفین وظیفه ای نسبت به پرداخت کمیسیون نخواهند داشت و آژانس مربوطه باید حق کمیسیون خود را از مراجع قانونی پیگیری و مطالبه کند.


فروش کامیون در ساری , فروش کشنده های وارداتی در ساری , فروش ماشین سنگین در ساری , فروش اف ام باری در ساری , فروش داف باری سقف کوتاه در ساری , فروش داف باری سقف بلند در ساری , فروش کمپرس دو محور در ساری , فروش بنزتک در ساری , قیمت کامیون در ساری , فروش ولو در ساری , قیمت ماشین سنگین در ساری , فروش رنو ۵۲۰ در ساری , خرید کامیون در ساری , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. جواد

    عالیه اطلاعات سایت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!