معرفی حجره

این حجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


شرکت خدمات نظافتی در کرج , ارائه دهنده بهترین پرنسل خدماتی متخصص جهت نظافت ساختمان و ارگان ها, نظافت داخل منزل , گردگیری , دیوار شویی , کف شویی , پارکینگ, دفاتر, سریداری , باغبانی , نگهبانی , راه پله , آرایشگاه زنانه , باشگاه ها , دفاتر خصوصی و دولتی , پذیرایی مجالس توسط خانم و آقا , خدمات شستشوی پتو , فرش , روتختی , موکت , روفرشی

تماس : **********

اینستاگرام : **********

واتساپ: **********

ساعت کاری: همه روز

تهران: کرج، بلوار حدادی

به مدیریت : علیرضا فرهمند

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


شرکت خدمات نظافتی در کرج

شرکت خدمات نظافتی در کرج

نظافت و گردگیری منزل در کرج

همه ما تقریبا با شرایط زندگی مدرن آشنایی داریم. دیگر مثل گذشته، کم پیش می آید که یک خانم خانه دار مدام به نظافت منزل مشغول باشد و به تمامی امور خانه بپردازد. بدین ترتیب مشاغلی مانند کار نظافت منزل پدید آمدند تا اقدامات در خصوص تمیزکاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. درواقع با پیشرفت تکنولوژی هر زمانی که شما بخواهید، بهترین زمان برای نظافت منزل است. شرکت خدمات نظافتی تک البرز با داشتن کادر مجرب آماده ارائه انواع خدمات از جمله نظافت آشپزخانه، نظافت سالن و پذیرایی، نظافت اتاق خواب و نظافت سرویس بهداشتی و حمام و نظافت انباری، نظافت منزل تخلیه و نظافت بعد از اسباب کشی هستند. نظافت آپارتمان و نظافت منزل ویلایی نیز از جمله خدماتی هستند که توسط شرکت تک البرز  ارائه می شود.

با توجه به اهمیت پاکیزگی در فرهنگ ما، درخواست کارگر نظافتچی منزل اعم از نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم برای سرویس نظافت خانه، روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود. مواردی مانند مهارت نظافتچی حرفه ای یا کارگر نظافت منزل خانم یا آقا و البته هزینه نظافت منزل از مواردی هستند که برای گیرندگان این سرویس همواره شبهاتی ایجاد می کند.

شرکت خدمات نظافتی در کرج

نظافت ساختمان در کرج

نظافت خانه شامل چه اقداماتی است؟

نظافت خانه بنا به درخواست کارفرما مراحل و اقدامات زیادی را شامل می شود. این مورد که از نظافتچی خانم کمک بگیرید یا از نظافتچی آقا جنس کارها را تغییر می دهد.

خدماتی که به قدرت و نیروی بدنی بیشتری نیاز دارد مانند نظافت و شستشوی دیوار و پنجره و , در کل نظافت خانه تخلیه را اغلب به کارگر نظافت منزل آقا سپرده می شود.

تمیزکردن خانه شامل مواردی مانند دیوارشویی، خدمات نظافت داخل خانه مثل نظافت آشپزخانه، نظافت سالن پذیرایی، نظافت سرویس بهداشتی، نظافت اتاق خواب، نظافت انباری و … است. البته این موارد می توانند بسیار گسترده تر شوند و در نظافت خانه ویلایی و نظافت آپارتمان این گزینه ها تغییر می کنند.

خیلی از افراد به علت تجربیات بدی که از نظافتچی های بی مسئولیت داشته اند تصور می کنند تعرفه نظافت منزل یک هزینه الکی است و هیچگاه نتیجه را آنطور که ما میخواهیم تحویل نمی دهند. در صورتی که این اقدامات اگر توسط کارگر نظافتی واجد شرایط انجام شوند به بهترین نحو ممکن به اتمام خواهند رسید.

کارگر نظافتچی منزل در کرج

ویژگی های کارگر نظافتچی:

 • نظافتچی خانه باید داری مهارت و تجربه لازم در این زمینه باشد.
 • این افراد باید بدون سایقه کیفری و با پیشینه کاری مشخص و تایید شده باشند.
 • نظافتچی منزل باید آرام، صبور، کم صحبت و خوش اخلاق باشد.
 • نظافتچی منزل باید ظاهر تمیز و مرتبی داشته باشند.
 • نظافتچی خانه باید در کنار سرعت، دقت عمل بالایی داشته باشد.
 • نظافتچی خانه باید با نحوه ی استفاده از انواع مواد شوینده آشنایی داشته باشد.

شرکت خدمات نظافتی در کرج

خدمات شرکت خدمات نظافتی تک البرز : 

 • خدمات نظافت منزل فوری
 • اعزام نظافتچی آقا جهت نظافت و شستشوی دیوار و سقف
 • نظافتچی خانم جهت نظافت آشپزخانه، نظافت حمام و سرویس بهداشتی
 • نظافت آپارتمان و نظافت داخل خانه شامل نظافت پذیرایی و نظافت اتاق‌ها
 • جارو زدن و گردگیری لوازم منزل
 • پاک کردن شیشه و پنجره های داخلی منزل
 • نظافت کابینت و نظافت سایر لوازم آشپزخانه
 • نظافت منزل تخلیه
 • نظافت ساختمان اداری و ارگانها
 • خدمات شستشوی پتو , فرش , روتختی , موکت , روفرشی
 • دیوار شویی , کف شویی , پارکینگ
 • سریداری , باغبانی , نگهبانی

شرکت خدمات نظافتی در کرج

شرایط نظافت منزل فوری با کارگر نظافت منزل حرفه ای

 1. تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.
 2. برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید و در تخمین ساعت مورد نظرتان دقت فرمایید زیرا در صورتیکه همیار پس از سرویس شما سرویس دیگری را رزرو نماید اولویت با سرویس بعدی خواهد بود.
 3. حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است.
 4. نظافت واحد تخلیه صرفا توسط همیاران آقا انجام می شود.
 5. خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار شامل نظافت کاشی ها و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات، قفسه ها، ظرفشویی، کابینت ها، اجاق گاز آشپزخانه، سطوح خارجی لوازم برقی، سرویس بهداشتی و گردگیری پرده و فرش و مبلمان و خارج کردن زباله ها از محل می باشد.
 6. لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.
 7. فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. که شامل:چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، روزنامه، ابزارشستشو، دستمال نظافت، تی، اسفنج، شیشه پاک کن، شوینده شیرالات، شوینده کف
 8. همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده ننمایید.
 9. سرویس های بعد از ساعت 20 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.
 10. دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود.
 11. تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.
 12. شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.
 13. در نظر داشته باشید چنانچه همیار در زمان کمتری از زمان درخواستی شما کار را مطابق نظر شما تحویل دادند، هزینه دریافتی تغییر نخواهد کرد.
 14. در صورتیکه تمایل دارید می توانید وسایل و شوینده های مورد نیاز سرویس از طریق فروشگاه های مجاز و همکار تک البرز قبل از زمان انجام سرویس برای شما ارسال شود، پس از ثبت سفارش، پشتیبان مربوطه با شما تماس گرفته و پس از اخذ تاییدیه ارسال اقلام و اعلام هزینه های مربوطه، ظرف 2 ساعت برای شما ارسال خواهد شد. توجه نمایید این سرویس شامل 50 هزار تومان هزینه ارسال خواهد شد.
 15. از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

تماس : *********


شرکت نظافت منزل در کرج , نظافت منزل در کرج , شرکت خدمات نظافتی در کرج , نظافت ساختمان در کرج , نظافت شرکت در کرج , شرکت نظافتی در کرج ,شرکت خدمات نظافتی در کرج , شرکت خدماتی در کرج , نظافت راه پله و مشاعات در کرج , نظافت ساختمان و ارگان ها در کرج , نظافت پارکینگ و آسانسور در کرج , نظافت آشپزخانه در کرج , نظافتچی در کرج , نظافت و گردگیری منزل در کرج , نظافت دفاتر خصوصی و دولتی در کرج ,شستشوی پتو در کرج , شستشوی فرش در کرج، نیروی خدماتی برای سریداری در کرج ,نیروی خدماتی برای باغبانی در کرج , نیروی خدماتی برای نگهبانی در کرج , نیروی خانم و آقا برای پذیرایی مجالس در کرج , خدمات نظافتی منزل در کرج, نظافتچی خانم در کرج، نظافتچی خانم جوان در کرج ، نظافتچی آقا جوان در کرج

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شرکت خدمات نظافتی در کرج”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *