معرفی حجره

تولید کلیپس و گُوه GPN

تولید کلیپس و گوه GPN ، تولید کننده همتراز کاشی و سرامیک در شبستر ، کارگاه تزریق پلاستیک GPN نوروزی ، محصولات ما ازجمله : همتراز کاشی و سرامیک ، کلیپس و گوه ، کاتر شیشه پاک کن ، درب سبد میوه و اتصالات لوله آب کشاورزی , با بیش از 20 سال سابقه کاری درخشان همراه با کادری مجرب و حرفه ای.

ارسال به سراسر کشور

تماس : 0935304462909144067581

اینستاگرام : akbar_tolid.darbe_sabad@

واتساپ : 09144067581

ساعت کاری : 8 الی 20

آدرس : آذربایجان شرقی ، شبستر ، بندر شرق خانه

مدیریت : اکبر نوروزی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


کارگاه تزریق پلاستیک در شبستر

تولید کلیپس و گوه GPN | تولیدی همتراز کاشی و سرامیک در شبستر

تولیدی گوه و کلیپس کاشی

همتراز برای سهولت بهتر در تراز کاشی می‌باشد که از دو قطعه پلاستیکی پایه و پل تشکیل شده ، پایه‌ها در زیر و مابین دو کاشی قرار می‌گیرند و بند مابین کاشی‌ها را تنظیم می‌کنند . این ابزار برای کاشی‌ها با ضخامت 6 میلیمتر تا پرسلان‌های 16 میلیمتر و نیز برای سنگ‌ها با ضخامت 18 تا 25 میلی‌متر کاربرد دارد . جنس پل از موادی تولید شده که از لحاظ کیفیت و دوام بی نهایت بار قابل استفاده می‌باشند ولی جنس پایه از پلاستیک ضعیف تر تولید شده که پس از اتمام کار به راحتی از مابین کاشی جدا می شود .

تولید کلیپس و گوه GPN | تولیدی همتراز کاشی و سرامیک در شبستر

قیمت کلیپس و گوه در شبستر

یکی دیگر از ابزار های کاربردی در کاشی کاری ، کلیپس و گوه است ، که به آن همتراز کاشی هم گفته می شود . هنگام کاشی کاری در سطح عمودی یا افقی مهم‌ترین اصل تراز بودن کاشی ها و سرامیک ها است . برای تراز شدن و یکسان سازی سطح کاشی و سرامیک از کلیپس و گوه استفاده می شود .

همتراز کاشی از دو قسمت کلیپس و گوه یا پایه و پل تشکیل شده است ، کلیپس و گوه در سایزهای مختلفی وجود دارند و با توجه به ضخامت کاشی و سرامیک سایز مورد نظر را انتخاب می شود . گوه با قرار گرفتن در شکاف کلیپس باعث منظم چیده شدن کاشی ها و سرامیک ها می شود .

تولید کلیپس و گوه GPN | تولیدی همتراز کاشی و سرامیک در شبستر

خرید درب سبد میوه در شبستر

به خاطر ساختار خاص هر میوه از سبد مخصوص آن باید استفاده کرد و نباید به عنوان مثال از سبد گوجه فرنگی برای کلم و کاهو استفاده کرد .
این سبد برای حمل و نقل استاندارد برای باغداران ، میوه فروش ها و فروشگاه ها کاربرد بسیاری دارد .
به کمک این محصول می توانید بدون نگرانی خراب شدن میوه به هر مکانی که لازم است آن را حمل و نقل کنید .

تولید کلیپس و گوه GPN | تولیدی همتراز کاشی و سرامیک در شبستر

قیمت کاتر شیشه پاک کن در شبستر

کاتر شیشه پاک کن ، ابزاری بسیار مناسب و کاربردی برای تمیز کاری شیشه و کلیه سطوح هست . این تیغ ها ابزاری پر استفاده هستند و طول عمر بالایی دارند . کاترهای شیشه پاک کن اکثرا برای پاک کردن لکه های رنگ و گچ از روی شیشه و کف و سرامیک ها و سطوح دیگر استفاده می شود . دارای دو نوع سایز بزرگ دارای تیغه پهن و کوچک دارای تیغه نازک است ‌.

تولید کلیپس و گوه GPN | تولیدی همتراز کاشی و سرامیک در شبستر

تولید اتصالات لوله آب کشاورزی در شبستر

اتصالات پلی اتیلن در تمامی کاربردها و کلیه خطوط لوله پلی اتیلن مورد استفاده می گیرد . این اتصالات از اهمیت بالایی برخوردار هستند و به دلیل ویژگی انعطاف‌پذیری بالا، مقاومت خوب در مقابل بسیاری از اسیدها ، بازها و نمک‌ها و دارا بودن استاندارد آب شرب برای مصارف انسانی ، هزینه پایین ،کیفیت بالا ، عمر بسیار طولانی جایگزین بسیار مناسبی برای سایر انواع اتصالات هستند .

تماس : 09144067581

سوالات متداول:

همتراز کاشی و سرامیک از کجا بخرم؟

کارگاه تزریق پلاستیک GPN نوروزی، تولید کننده همتراز کاشی و سرامیک ، کلیپس و گوه ، کاتر شیشه پاک کن ، درب سبد میوه و اتصالات لوله آب کشاورزی , با بیش از 20 سال سابقه کاری درخشان همراه با کادری مجرب و حرفه ای در شبستر میباشد.

کلیپس و گُوه چیست؟

یکی دیگر از ابزار های کاربردی در کاشی کاری ، کلیپس و گوه است ، که به آن همتراز کاشی هم گفته می شود . هنگام کاشی کاری در سطح عمودی یا افقی مهم‌ترین اصل تراز بودن کاشی ها و سرامیک ها است . برای تراز شدن و یکسان سازی سطح کاشی و سرامیک از کلیپس و گوه استفاده می شود .


تولید کلیپس و گوه در شبستر ، تولید همتراز کاشی و سرامیک در شبستر ، کلیپس و گوه کاشی در شبستر ، قیمت کلیپس و گوه سرامیک در شبستر ، قیمت همتراز کاشی و سرامیک در شبستر ، همتراز کاشی و سرامیک در شبستر ، بهترین همتراز کاشی و سرامیک در شبستر ، خرید همتراز کاشی و سرامیک در شبستر ، تولید همتراز کاشی در شبستر ، کاتر شیشه پاک کن در شبستر ، تولید کاتر شیشه پاک کن در شبستر ، خرید کاتر شیشه پاک در شبستر ، قیمت کاتر شیشه پاک کن در شبستر ، تولید درب سبد میوه در شبستر ، خرید درب سبد میوه در شبستر ، خرید عمده درب سبد میوه در شبستر ، قیمت درب سبد میوه در شبستر ، اتصالات لوله آب کشاورزی در شبستر ، قیمت اتصالات لوله کشاورزی در شبستر ، قیمت اتصالات کشاورزی در شبستر ، تولید کلیپس و گوه در آذربایجان شرقی ، تولید همتراز کاشی و سرامیک در آذربایجان شرقی ، کلیپس و گوه کاشی در آذربایجان شرقی ، قیمت کلیپس و گوه سرامیک در آذربایجان شرقی ، قیمت همتراز کاشی و سرامیک در آذربایجان شرقی ، همتراز کاشی و سرامیک در آذربایجان شرقی ، بهترین همتراز کاشی و سرامیک در آذربایجان شرقی ، خرید همتراز کاشی و سرامیک در آذربایجان شرقی ، تولید همتراز کاشی در آذربایجان شرقی ، کاتر شیشه پاک کن در آذربایجان شرقی ، تولید کاتر شیشه پاک کن در آذربایجان شرقی ، خرید کاتر شیشه پاک در آذربایجان شرقی ، قیمت کاتر شیشه پاک کن در آذربایجان شرقی ، تولید درب سبد میوه در آذربایجان شرقی ، خرید درب سبد میوه در آذربایجان شرقی ، خرید عمده درب سبد میوه در آذربایجان شرقی ، قیمت درب سبد میوه در آذربایجان شرقی ، اتصالات لوله آب کشاورزی در آذربایجان شرقی ، قیمت اتصالات لوله کشاورزی در آذربایجان شرقی ، قیمت اتصالات کشاورزی در آذربایجان شرقی ، تولید کلیپس و گوه در تبریز ، تولید درب سبد در تبریز ، تولیدی لوله اتصالات در تبریز ، خرید عمده کاتر شیشه در تبریز ، خرید عمده کلیپس و گوه در تبریز ، تولید همتراز کاشی و سرامیک در تبریز ، تولید همتراز کاشی کاری در تبریز ، تولیدی همتراز کاشی و سرامیک در شبستر ، خدمات تزریق پلاستیک تبریز ، کارگاه تزریق پلاستیک در شبستر ، خدمات تزریق پلاستیک در شبستر ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. نوری

    قیمت همتراز کاشی و سرامیک رو میخواستم بدونم؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *