معرفی حجره

طراحی دکوراسیون داخلی پارس نوین در آستانه اشرفیه

مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی پارس نوین در آستانه اشرفیه، با کادری مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان

فروش و اجرا،

کاغذ دیواری،

کفپوش، پارکت، کناف،

خدمات پارس نوین:

 • اجرای کاغذ دیواری
 • اجرای کفپوش
 • اجرای کناف
 • اجرای پارکت
 • بازسازی خانه
 • طراحی داخلی
 • طراحی و اجرای نمای ساختمان
 • اجرای روف گاردن
 • دکوراسیون داخلی
 • بازسازی ساختمان
 • کابینت و آشپزخانه

تماس: 09113449386

اینستاگرام: pars.astaneh

آدرس: آستانه اشرفیه – خ شهید بهشتی – روبروی درمانگاه امام موسی کاظم (درمانگاه سپاه)

مدیریت: هادی رمضان نژاد


طراحی دکوراسیون داخلی شامل:

مجموعه اقداماتی برای زیباسازی و استفاده ی بهینه از فضای داخلی ساختمان می باشد. یک طراح دکوراسیون برای داشتن فضای ایده آل راه حل هایی را ارائه می دهد تا ساکنین با قرار گرفتن در فضا احساس خوبی داشته باشد.

دکوراسیون چیست؟

به طور کلی، دکوراسیون شامل مجموعه عملیاتی برای چیدمان مبلمان و وسایل هماهنگ با فضا برای افزایش زیبایی فضا می باشد. برای داشتن منزلی زیبا و آراسته کمک گرفتن از تیم متخصص و حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی کمک زیادی در این امر خواهد کرد. داخلی دارای سبک های مختلفی می باشد که متدوال ترین آن ها طراحی دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشند، که این دو سبک در کشور ما طرفداران زیادی دارد.

اصول کلی طراحی داخلی

1- استفاده از رنگ های هماهنگ در فضای داخلی

منظور از استفاده از رنگ های هماهنگ، بکار بردن رنگ به صورت یک پارچه نیست، بلکه منظور استفاده صحیح از رنگ ها برای ایجاد جلوه ی زیبا در فضای داخلی است. استفاده از دو و یا سه رنگ تند در کنار یک یا دو رنگ ملایم می تواند یک تعادل رنگی خوب در فضا ایجاد کند، که موجب افزایش نشاط و روح در فضای داخلی می شود.

2- توجه به دیوار ها در فضای داخلی

توجه به پوشش و تزئینات دیوارها می تواند نقش مهمی در جذابیت فضای داخلی داشته باشد. دیوار های گچ بری شده با تزییات فلزی، سنگی، چوبی و حتی پلاستیکی جذابیت زیادی را در دکوراسیون کلاسیک ایجاد خواهد کرد. استفاده از کاغذ دیواری نیز یک روش بسیار جذاب و کاربردی و ارزان برای زیبا سازی دیوارهای دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشد.

3- چیدمان وسایل

حتی اگر زیبا ترین و گران ترین وسایل را برای دکوراسیون فضای خانه تان تهیه کرده باشید ولی علم چیدمان آن را نداشته باشید، قطعا در زیباسازی فضای داخلی منزلتان موفق نخواهید شد. برای چیدمان وسایل در دکوراسیون داخلی منزل شما باید عناصر را به گونه ای بچینید که زیبایی عناصر به آسانی به چشم بیاید و همچنین موجب شلوغی فضا نگردد.

4- اهمیت  نورپردازی در دکوراسیون

نور فضای داخلی خانه، هویت اصلی فضای داخلی را مشخص می کند. اگر نورپردازی فضای داخلی  به طور اصولی و استاندارد طراحی نشود، تمامی زحمات شما را در ایجاد فضای زیبا در خانه به هدر می دهد.

مساله ی نورپردازی فضای داخلی امری مهم است که طراح دکوراسیون می تواند با ایجاد بازشو ها و نصب لوستر ها و به کاربردن آباژور های متناسب با سبک فضای خانه آن را حل کند.

5- پوشش کف و سقف خانه

سقف های کاذب یا به اصطلاح سقف های ثانویه این روزها محبوبیت زیادی در دکوراسیون های داخلی پیدا کرده است. سقف کاذب دارای مدل های متفاوت می باشد. رابیتس، اندود، کناف، آکوستیک، گریلیوم، تایل، دامپا و سقف های چوبی از معروف ترین و محبوب ترین نوع سقف های دکوراسیون داخلی می باشد.

5- نقش کاغذ دیواری در دکوراسیون

کاغذ دیواری خانه خود را متناسب با سلیقه شخصی و هماهنگبا سایر وسایل مانند مبلمان، فرش ها و… انتخاب نمایید. برای انتخاب کاغذ دیواری در خانه های کوچک بهتر است از کاغذ دیواری با رنگ های روشن استفاده کنید. همچنین بهتر است پیش از طراحی کاغذ دیواری با یک طراح حرفه ای دکوراسیون و متخصص در این زمینه مشورتی انجام دهید، تا به طرح مورد علاقه و خاص خودتان برسید. بسیاری از شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی خدماتی همچون چاپ کاغذ دیواری دلخواه را ارائه می دهند.

انواع کاغذ دیواری از نظر جنس:

 • کاغذ با روکش وینیل
 • کاغذ دیواری از نوع منسوج نبافته یا نان وون
 • کاغذ با وینیل سخت یا جامد
 • کاغذ های وینیل فابریک بک

نکات مهم طراحی دکوراسیون داخلی

 • در طراحی دکوراسیون داخلی فضا بهتر است به جای تمرکز روی تمامی دیوارهای مکان، دیواری که بیشتر در معرض دید قرار دارد را متفاوت طراحی نمایید و به عنوان نقطه ی کانونی فضا برای آسان شدن چیدمان در نظر بگیرید.
 • اگر فضای شما قسمت بندی شده است، بهتر است که برای هر قسمت از خانه یک رنگ خاص را در نظر بگیرید.
 • فضای داخلی خانه را شلوغ نکنید و از خرید وسایل بیهوده بپرهیزید.
 • در خرید وسایل و چیدمان آن ها خلاقیت به خرج دهید.
 • تناسب را در دکوراسیون داخلی رعایت کنید و از خرید لوازم و وسایل نامتناسب با فضا بپرهیزید.
 • استفاده بهینه از فضا یکی از نکات مهم در طراحی دکوراسیون داخلی یک محیط به حساب می آید که باید به آن توجه کرد.

با تشکر حجره جو


آرمسترانگ در آستانه اشرفیه, پانل دکوراتیو در آستانه اشرفیه, پانل دکوراتیو در آستانه اشرفیه, پالاز موکت در آستانه اشرفیه, نرده استیل در آستانه اشرفیه, پرسیانا در آستانه اشرفیه, پارکت کارینو در آستانه اشرفیه, پارکت رولکس در آستانه اشرفیه, پارکت تاپ فلور در آستانه اشرفیه, پارکت استارلند در آستانه اشرفیه, پارکت فندی در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری در روستر در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری اریکا در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری آیدی در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری کارن در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری فدک در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری آرت دکو در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری استار در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری مدا در آستانه اشرفیه, پوستر ارزان در آستانه اشرفیه, پوستر طلاکوب در آستانه اشرفیه, پوستر لاکچری در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری طرح کودک در آستانه اشرفیه, چمن مصنوعی ارزان در آستانه اشرفیه, چمن مصنوعی پر تراکم در آستانه اشرفیه, چمن مصنوعی تراکم پایین در آستانه اشرفیه, دیوارپوش فومی طرح دار در آستانه اشرفیه, نمایندگی پالاز موکت آستانه اشرفیه, انواع ابزار های دکوراتیو در آستانه اشرفیه, کفپوش آرتا در آستانه اشرفیه, کفپوش ماربل در آستانه اشرفیه, کفپوش آدورا در آستانه اشرفیه, کفپوش فریش در آستانه اشرفیه, پرده زبرا در آستانه اشرفیه, پرده لوور دراپه در آستانه اشرفیه, پرده پانچی در آستانه اشرفیه, پرده کرکره در آستانه اشرفیه, پرده عمودی در آستانه اشرفیه, پرده چاپی در آستانه اشرفیه, کفپوش ترک در آستانه اشرفیه, کفپوش کره ای در آستانه اشرفیه, کفپوش رولی در آستانه اشرفیه, آسمان مجازی در آستانه اشرفیه, قرنیز پلی کربنات در آستانه اشرفیه, قرنیز ام دی اف در آستانه اشرفیه, قرنیز پلی اتیلن در آستانه اشرفیه, قرنیز پی وی سی در آستانه اشرفیه, کاغذ دیواری وارداتی در آستانه اشرفیه, بلکا در آستانه اشرفیه, رومالین در آستانه اشرفیه, کفپوش ارزان در آستانه اشرفیه, کفپوش یک تکه در آستانه اشرفیه, پرده جلو مغازه در آستانه اشرفیه, درب پلاستیکی ورودی در آستانه اشرفیه, کفپوش وینیفلکس در آستانه اشرفیه, پرده هاران در آستانه اشرفیه, کفپوش پی وی سی در آستانه اشرفیه, فروش و اجرای لمینت در آستانه اشرفیه, پاراوان در آستانه اشرفیه, نمایندگی تهران پرده در آستانه اشرفیه, پرده دی کی در آستانه اشرفیه, نمایندگی آذران پلاستیک آستانه اشرفیه, نمایندگی همت پلاستیک آستانه اشرفیه
0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. آواتار Mohamadyktarad

  Mohamadyktarad

  سلام مرسی از کیفیت کارای خوبتون من خیلی راضی بودم?❤️?

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه