معرفی حجره

تولیدی چرخ گردان صنعتی پویش 

تولید چرخ صنعتی پویش، خرید چرخ صنعتی ثابت و گردان در تهران ، نمایشگاه و فروشگاه چرخ پویش  ، عرضه کننده انواع چرخ صنعتی از جمله : چرخ چدنی ، استیل ، آهنی ، فولادی ، پلی اورتان چدنی ، تفلون ، استیل ، داربستی ، پادرولی ، بیمارستانی ، مبلی ، قرقره سایزهای مختلف ،جک پالتی و هر نوع چرخی موجود هست ، فروشگاه چرخ پویش با بهره گیری از امکانات و دانش فنی روز توسط کادری مجرب و حرفه ای ترین پرسنل آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد ، با سالها سابقه ی کاری درخشان.

ارسال به سراسر کشور

تماس : 09182522849

اینستاگرام : rezajamshidi.ir.18@

واتساپ : 09182522849

ساعت کاری : 24ساعته

آدرس : تهران ، سه راه آدران ، سر نصیر آباد ، روبروی تالار قصر سفید ،

مدیریت : رضا جمشیدی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید چرخ ثابت در تهران

تولید چرخ صنعتی پویش | خرید چرخ صنعتی گردان و ثابت در تهران

خرید چرخ چدنی در تهران

طراحی چرخ ثابت و گردان صنعتی باید به گونه‌ای باشد که تحمل وزن و فشارهای بالا ، سایش و سایر شرایط سخت صنعتی را به خوبی داشته باشند . چرخ ثابت و گردان صنعتی از جنس‌های مقاومی مانند فولاد ، فولاد ضدزنگ ، آلومینیوم و پلاستیک فشرده و قدرتمند ساخته می‌شوند .

طراحی و ساخت چرخ‌های صنعتی با رعایت استانداردهای کیفیت و ایمنی صورت می‌گیرد تا بتوانند در شرایط سخت صنعتی به خوبی عمل کنند . این چرخ‌ها ، به صورت قابل تنظیم و تغییر جهت و سرعت ، قادر به انجام حرکت و چرخش در محیط‌های صنعتی هستند .

تولید چرخ صنعتی پویش | خرید چرخ صنعتی گردان و ثابت در تهران

بهترین فروشگاه چرخ گردان در تهران

انواع چرخ ثابت و گردان صنعتی براساس جنس بدنه به چند دسته تقسیم میشود :

چرخ ثابت و گردان صنعتی در انواع متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند ، شامل :

چرخ‌های فولادی

این چرخ‌ها از فولاد ساخته شده و برای استحکام و مقاومت بیشتر در برابر فشار ، ضربه و سایش به‌ کار می‌روند . این چرخ ها معمولا در صنایع سنگین مانند معدن ، فولادی ، ساختمانی و حمل و نقل سنگین استفاده می‌شوند .

چرخ‌ های پلاستیکی

این چرخ‌ ها از مواد پلاستیکی ساخته میشوند و برای کاربردهای سبکتر و کارهایی که نیاز به جذب شوک و صدمات کمتری دارند ، مناسب هستند . این چرخ ها در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی ، صنعت بسته‌بندی ، وسایل نقلیه سبک و ماشین‌ آلات کوچک استفاده می‌شوند .

چرخ‌های لاستیکی

این چرخ‌ ها دارای رینگ و بدنه‌ای از جنس لاستیک هستند که بر روی رینگ قرار می‌گیرند . آن‌ها مناسب برای کاربردهایی هستند که نیاز به عملکرد آرام و بدون صدا دارند ، مانند دستگاه‌های پالت‌بری ، خطوط تولید صنعتی و ترالی‌ها .

چرخ‌های فلزی با روکش لاستیکی

این نوع چرخ‌ها دارای رینگ فلزی هستند که با لاستیک روکش شده‌اند . آن‌ها ترکیبی از مزایای فلز و لاستیک را به‌همراه دارند ؛ مقاومت و سختی فلز و جذب شوک و عدم صدمه دیدن سطح‌ها توسط لاستیک . این چرخ‌ها در صنایعی مانند لجستیک ، تجهیزات نقلیه و ماشین‌ آلات سنگین استفاده می‌شوند .

همچنین ، بسته به نوع محیط کاری و شرایط خاص، چرخ‌های صنعتی می‌توانند دارای ویژگی‌هایی مانند مقاومت در برابر حرارت، ضد سایش، ضد انفجار و ضد آب باشند .

تولید چرخ صنعتی پویش | خرید چرخ صنعتی گردان و ثابت در تهران

تولید چرخ استیل در تهران

بعضی از لوازم در منازل ، سازمان‌ها ، مدارس ، رستوران‌ها ، بیمارستان و مکان‌های مختلف ثابت و در یک مکان مشخص قرار می‌گیرند ؛ اما یک سری از لوازم باید متحرک باشند و از یک نقطه به نقطه ای دیگر حرکت کنند .

خود چرخ یکی از اجزای تشکیل دهنده چرخ های گردان و ثابت است که با متریال های مختلف تولید می‌شود . چرخ های رایج در بازار عبارتند از : چرخ پلی یورتان ، چرخ چدنی ، چرخ نایلونی ، چرخ لاستیکی و… که متناسب با کاربرد و نوع سطوح که بر آن حرکت می‌کنند انتخاب می‌شوند .

چرخ ثابت و گردان از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند که نقش موثری در عملکرد آن‌ها دارد . اجزای چرخ ثابت و گردان از جمله :

 • پایه چرخ ، چنگالی چرخ ، یاتاقان چرخ ، پیچ و مهره چرخ

قیمت چرخ پلی یورتان در تهران

چرخ‌های پلی یورتان یکی از بهترین انواع چرخ‌ها به شمار می‌روند . چرخ پلی یورتان قابلیت کشسانی چرخ‌ های لاستیکی را به همراه دوام و استحکام چرخ‌های فلزی به همراه دارد.

این چرخ‌ها مقاومت زیادی در برابر عوامل محیطی و طبیعی دارند و در سایزهای متنوعی تولید و به بازار عرضه می‌شوند . می‌توان گفت که چرخ‌های پلی یورتان در بسیاری از موارد از جمله حمل و نقل بر چرخ‌های لاستیکی و فلزی برتری دارند . پلی یورتان‌ها از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردارند که آن‌ها را نسبت به پلاستیک، لاستیک و حتی فولاد برتری داده است .

برخی از تولیداتی که با پلی اورتان تهیه می‌شوند ، شامل موارد زیر می‌باشد :

 • قسمت‌های مختلف خودرو ، عایق‌بندی ساختمان ، عایق یخچال و فریزر ، چسب ، رنگ ، لباس‌های ورزشی ، انواع چرخ و لاستیک

تماس: 09182522849


خرید چرخ ثابت و گردان در تهران ، قیمت چرخ ثابت و گردان در تهران ، چرخ چدنی در تهران ، خرید چرخ چدنی در تهران ، قیمت چرخ چدنی در تهران ، چرخ استیل در تهران ، خرید چرخ استیل در تهران ، قیمت چرخ استیل در تهران ، چرخ آهنی در تهران ، قیمت چرخ آهنی در تهران ، خرید چرخ آهنی در تهران ، چرخ فولادی در تهران ، خرید چرخ فولادی در تهران ، قیمت چرخ فولادی در تهران ، چرخ پلی اورتان چدنی در تهران ، قیمت چرخ پلی اورتان چدنی در تهران ، خرید چرخ پلی اورتان چدنی در تهران ، چرخ تفلون در تهران ، قیمت چرخ تفلون در تهران ، خرید چرخ تفلون در تهران ، چرخ استیل در تهران ، قیمت چرخ استیل در تهران ، خرید چرخ استیل در تهران ، چرخ داربستی در تهران ، قیمت چرخ داربستی در تهران ، خرید چرخ داربستی در تهران ، چرخ پادرولی در تهران ، قیمت چرخ پادرولی در تهران ، خرید چرخ پادرولی در تهران ، چرخ بیمارستانی در تهران ، قیمت چرخ بیمارستانی در تهران ، قیمت چرخ بیمارستانی در تهران ، چرخ مبلی در تهران ، قیمت چرخ مبلی در تهران ، خرید چرخ مبلی در تهران ، خرید قرقره در تهران ، قیمت جک پالتی در تهران ، خرید جک پالتی در تهران ، خرید چرخ گردان صنعتی در تهران ، تولید چرخ متحرک در تهران ، تولید چرخ صنعتی گردان در تهران ، تولید قرقره فلزی در تهران ، تولیدی قرقره پلاستیکی در تهران ، خرید چرخ گردان چدنی در تهران ، قیمت چرخ متحرک صنعتی در تهران ، خرید چرخ متحرک چمدان در تهران ، خرید چرخ گاری صنعتی در تهران ، تولیدی چرخ گاری صنعتی در تهران ، تولید چرخ ترمزدار دایکاست در تهران ، چرخ ترمزدار صنعتی در تهران ، چرخ داربست ترمزدار ، چرخ بیمارستانی ترمزدار ، چرخ متحرک ترمزدار ، چرخ ترمزدار مشکی ، چرخ کفی ترمزدار ، قیمت چرخ ترمزدار ، چرخ ترمزدار میز ، چرخ ترمزدار پیچی ، چرخ پلی یورتان با پایه متحرک گردان ترمزدار

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. شفقتی

  تو گوگل خرید چرخ گردان رو سرچ کردم تولیدی شمارو دیدم هزینه چرخ گردان و چرخ ثابتتون رو لطفا میفرمایین؟

 2. محسن

  قیمت چرخ گردان و ثابت رو میخواستم بپرسم؟

 3. مرادی

  سلام هزینه چرخ ثابت و گردان رو میخواستم بدونم؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *