معرفی حجره

رانان تجارت اروند

شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام , حمل تمام کالاهای صادراتی قبیل: فولاد , سنگ و مواد معدنی , مواد نفتی , مواد غذایی و… به کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیایی و اروپایی

مالک چند کشتی جنرال کارگو هستیم

تماس: 09029554409 09166311533

اینستاگرام: ranan_tejara@

واتساپ: 989029554409

ساعت کاری: 8 الی 16

آدرس: خوزستان، آبادان، امیرآباد، فاز ۲، کوچه کاج ۲، مجتمع فتور ۲، واحد ۱

مدیریت: موسی فتور و جعفر بغلانی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام

رانان تجارت اروند | شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام

شرکت کشتیرانی آبادان

مدیران رانان تجارت دارای ۲۲سال تجربه در زمینه حمل و نقل و اجرای پروژه های پیشرفته و به روز دنیا با استفاده از مهندسان جوان و ناظران متخصص هستند.

رانان تجارت اروند | شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام

شرکت حمل و نقل رانان تجارت اروند

چندین پروژه در حال ساخت و تکمیل دارد، یکی از این پروژه ها شهرک ویلایی فتور ۲۰۲۰ و شرکت تازه تاسیس ذوب فولاد و میلیگرد می باشد که در حال تکمیل کارهای اجرایی است.

رانان تجارت اروند | شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام

شرکت حمل و نقل دریایی در منطقه آزاد خرمشهر

شرکت رانان تجارت اروند در زمینه پیمانکاری ، تاسیس کارخانه های بزرگ و انجام کارهای اصوالی با مهندسان و ناظران با تجربه، همکاری با مالکان و سرمایه گذارانی که در استان خوزستان، منطقه آزاد مایل به سرمایه گذاری هستند، به عنوان مجری پروژه ها می پذیرد.

از تمامی سرمایه گذاران خارجی، جهت تاسیس کارخانه بزرگ فولاد و ذوب آلومینیوم ، کارخانه های ذوب مس و انواع کربنات کلسیوم ، همچنین کارخانه های استخراج تمام مواد معدنی، و تاسیس پالایشگاه مواد نفتی در محدوده منطقه آزاد اروند و نزدیک به بندر بزرگ امام خمینی ره، استقبال به عمل می آوریم تا این پروژه های بزرگ را مدیریت کرده و به عنوان مجری تکمیل کنیم.

ما در رانان تجارت اروند، با استفاده از متخصصان ، مهندسان و حساب‌رسانی با تجربه از پروژه و سرمایه، سرمایه گزاران خارجی به خوبی محافظت می‌کنیم.

با اسناد و مدارک قانونی و ثبت شرکت در منطقه آزاد اروند استان خوزستان

رانان تجارت اروند | شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام

شرکت حمل و نقل دریایی در آبادان

حمل و نقل دریایی چه مزایایی دارد؟

 • حمل و نقل دریایی نسبت به روش های دیگر ارزان‌تر است که همین امر موجب شده صاحبان کالا و شرکت های تجاری ترجیح دهند کالای خود را از طریق مسیرهای آبی حمل کنند.
 • در حمل دریایی، امکان حمل کالا با حجم بالا وجود دارد.
 • یعنی از طریق آب های آزاد محموله های نسبتا سنگین، حدود 20 تا 100 هزار تن را به راحتی می توان با یک کشتی از بندری به بندر دیگر جا به جا کرد.
 • از دیگر مزیت وجود ثبات و تشابه نسبی در کرایه های حمل دریایی است.

رانان تجارت اروند | شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام

حمل بار دریایی بندر امام خمینی

انواع روش های حمل و نقل دریایی:

 • حمل و نقل دریایی کالا به روش حمل کراس استافینگ

منظور از روش حمل کراس استافینگ انتقال کالا از یک کشتی به کشتی دیگر جهت حمل در ادامه ی مسیر می باشد. از این روش در شرایط تحریم و بنادر کوچک استفاده می شود.

 • حمل و نقل دریایی کالا به روش حمل ترانشیپ

ترانشیپ به معنای انتقال کالا به یک بندر واسط می باشد. در شرایطی که بارگیری مستقیم کالا از بندر مبدا به بندر مقصد امکانپذیر نباشد از روش حمل دریایی ترانشیپ استفاده می شود.

 • حمل و نقل دریایی کالا به روش حمل چارترینگ

در صورتی که حجم کالای مورد انتقال زیاد باشد و یا محموله بسته بندی خاصی ندارد، شرکت حمل از روش چارترینگ و یا اجاره کامل کشتی استفاده می کند.

 • حمل و نقل دریایی کالا به روش گروپاژ

متصدیان حمل و نقل مجازند کالاهای مشابهی را که فروشندگان مختلفی دارند و به مقصد یکسانی ارسال می شوند، به شکل گروهی بسته بندی کرده و تحت عنوان یک محموله ارسال نمایند. به این نوع حمل و نقل گروپاژ می گویند.

 • حمل و نقل دریایی کالاهای فله

کالاهایی که بصورت فله و بدون بسته بندی باشند را توسط کشتی های مخصوص حمل کالاهای فله انتقال میدهند.

رانان تجارت اروند | شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام

شرکت حمل و نقل دریایی بندر امام خمینی

وظایف شرکت حمل و نقل رانان تجارت اروند

شرکت رانان تجارت اروند وظیفه انتقال بار و محموله ها را بین کشورهای مختلف با دریافت مجوزهای مربوطه بر عهده دارد. همچنین این شرکت با صدور بارنامه، خدمات انتقال مالکیت کالا را انجام می دهد.

مدیریت شرکت حمل و نقل رانان تجارت اروند خصوصی است و همین امر سبب شده تا پرسنلی توانا و متخصص به کار گرفته شود که امکان رشد و پیشرفت داشته باشند تا در ارتقا سطح شرکت تمام تلاش خود را به کار گیرند.

تماس: 09029554409 – 09166311533

سوالات متداول:

بهترین شرکت حمل و نقل دریایی کجاست؟

شرکت حمل و نقل دریایی رانان تجارت اروند در بندر امام , حمل تمام کالاهای صادراتی قبیل: فولاد , سنگ و مواد معدنی , مواد نفتی , مواد غذایی و… به کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای آسیایی و اروپایی می باشد.

حمل و نقل دریایی چه مزایایی دارد؟

حمل و نقل دریایی نسبت به روش های دیگر ارزان‌تر است که همین امر موجب شده صاحبان کالا و شرکت های تجاری ترجیح دهند کالای خود را از طریق مسیرهای آبی حمل کنند.


شرکت حمل و نقل دریایی رانان تجارت اروند , شرکت حمل و نقل دریایی در بندر امام , شرکت حمل و نقل دریایی در آبادان , شرکت حمل و نقل دریایی در منطقه آزاد خرمشهر , شرکت حمل و نقل دریایی , حمل و نقل بار دریایی , حمل بار دریایی به دبی , حمل بار دریایی از دبی , حمل بار دریایی از چین , حمل دریایی بار به قطر , حمل دریایی بار به روسیه , حمل دریایی بار فله , حمل بار دریایی , شرکت حمل و نقل دریایی بندرعباس , شرکت حمل و نقل دریایی بین المللی , شرکت حمل و نقل دریایی بندر امام خمینی , لیست شرکت های حمل و نقل بین المللی دریایی , شرکت های حمل و نقل دریایی در ایران , شرکت کشتیرانی آبادان , آدرس و شماره شرکت حمل و نقل دریایی , شماره شرکت حمل و نقل دریایی , حمل و نقل دریایی , آدرس شرکت حمل و نقل دریایی , شماره شرکت حمل و نقل دریایی آبادان , حمل بار دریایی آبادان , حمل بار دریایی خرمشهر , حمل بار دریایی بندر امام خمینی , کشتیرانی بندر امام خمینی , شرکت کشتیرانی بندر امام , کشتی بندر امام خمینی , کشتی خوزستان بندر امام خمینی , سایت شرکت کشتیرانی بندر امام خمینی , سایت کشتیرانی بندرعباس , شماره تلفن شرکت کشتیرانی بندرعباس , شماره تلفن شرکت کشتیرانی ایران , شماره شرکت کشتیرانی بندر امام خمینی , کشتی خوزستان بندر امام خمینی ,

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. سهراب

  برای حمل بار از دبی می تونیم همکاری داشته باشیم؟

 2. دوستی زاده

  بهترین شرکت کشتیرانی هستید که باهاش همکاری داشتم

 3. موسویان

  ممنون از دوستانی که رضایتشون رو نوشتن و کمکی شد بهم تا بتونم با خیال راحت تری تصمیم بگیرم برای انتخاب بهترین شرکت کشتیرانی بندر امام

 4. صدیقی

  از خدمات این شرکت کشتیرانی بندر امام خمینی برای ارسال بار از دبی استفاده کردیم. بهترین و عالی ترین هستن تو کارشون

 5. حاتمی

  بهترین شرکت حمل و نقل بندر امام هستن
  چند ساله که میشناسمشون و برای حمل دریایی کالا باهاشون همکاری میکنم

 6. علی عاشوری

  از حرفه ای بودنتون خیلی خوشم اومد و راضییم از شرایط حمل بار صنعتی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *