معرفی حجره

خرید و فروش رودیوم

خرید و فروش رودیوم , فلز رودیوم یکی از فلزات پرکاربرد و البته گرانبها در صنایع مختلف است. ما در شرکت رهسام آران به خرید و فروش انواع فلزات گرانبها در صنایع مختلف می پردازیم که در این میان خرید و فروش رودیم هم یکی از خدمات ما است. فلز رودیوم در اشکال مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می‌توانید برای استعلام قیمت رودیم و خرید این محصول با ارائه ضمانت‌نامه معتبر، با ما تماس بگیرید.

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09126433464  02155601300

اینستاگرام: kharide_pelatin@

واتساپ: 989126433464

وبسایت: www.pelatiin.ir

آدرس: تهران , حیطه ی فعالیت کاری سراسر کشور

به مدیریت: حمیدرضا کسرایی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


خرید و فروش رودیوم

خرید و فروش رودیم (8)

رودیم، گل رز نجیب در بازار

رودیم گل سرسبد فلزات ارزشمند بازارهای مالی و صنایع مختلف است. فلزی که هر گرم آن صدها برابر طلا ارزشمند است.

زمانی که فلز رودیم کشف شد، کاشفین این فلز گرانبها به دلیل تشابه بسیار زیاد رنگ محلول معدنی رودیوم با گل رز، آن را با یک گل رز اشتباه گرفتند. به همین دلیل هم نام آن را رودیوم گذاشتند که در زبان یونانی به معنای گل رز است.

به فلزات رودیوم ، پالادیم، پلاتین فلزات نجیب می گویند.

زیرا علاوه بر پایداری شیمیایی در دمای بالا و دوام و ظاهر براق، در برابر خوردایش نیز مقاومت زیادی دارد و  نسبت به دیگر فلزات میل ترکیبی کمتری دارند.

خرید و فروش رودیم (5)

خرید و فروش شمش رودیم

یکی از فلزات ارزشمندی که ما به فروش می رسانیم، شمش رودیم است. زمانی که شما قصد خرید شمش رودیوم را دارید، با دو گزینه مواجه می شوید.

 • خرید شمش رودیوم بازیافتی

 • خرید و فروش شمش رودیم کارخانه ای

خرید و فروش رودیم (3)

خرید و فروش شمش رودیم بازیافتی

فروش شمش رودیوم بازیافتی از ۲ گرم آغاز می شود و شما می‌توانید در وزن های متفاوتی آن را تهیه کنید. درواقع در صورت خرید شمش رودیم بازیافتی، شما متناسب با نیاز خود وزن شمش مورد نظر را انتخاب می کنید. همین موضوع باعث می‌شود که قیمت رودیوم خریداری شده برای شما به‌صرفه‌تر باشد و بتوانید حتی با صرف یک بودجه کم هم خرید خود را انجام دهید.

شمش رودیوم کارخانه ای

در صورتی که شما قصد خرید شمش رودیم کارخانه ای را داشته باشید، با سه گزینه، بیشتر رو به رو نیستید. فروش شمش رودیم کارخانه ای معمولا در وزن های زیر انجام می شود که هر انس رودیم معادل ۳۱/۱ گرم رودیم است.

 • شمش رودیم ۵ گرمی
 • شمش رودیم ۱۰ گرمی
 • شمش رودیوم ۱ انسی

بنابراین واضح است که قیمت رودیوم در مدل کارخانه ای نسبت به بازیافتی بیشتر است. به همین دلیل معمولا افرادی که بودجه زیادی ندارند و نمی‌توانند پول زیادی را به صورت یک جا پرداخت کنند، به سراغ خرید شمش رودیم بازیافتی می‌روند. در صورتی که قصد خرید یا فروش شمش رودیم را دارید، فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش رودیم (1)

خرید پودر رودیم

پودر رودیوم از جمله محصولات پرکاربردی است که از فلز رودیم مشتق می‌شود و در صنایع زیادی کاربرد دارد.

به قطعات ریزی که در نتیجه فرایندهای فیزیکی و شیمیایی ایجاد می‌شوند، پودر رودیوم گفته می‌شود. خرید و فروش پودر رودیم مورد نیاز کارخانه‌جات مختلف نیز می پردازیم.

خرید و فروش ورق، سیم و مفتول رودیم

در صنایعی مثل صنایع  الکترونیک، پوششی، کوتینگ و آبکاری‌های سخت و نرم از فلز رودیم در اشکال مختلف مثل ورق رودیوم، پودر رودیم و یا حتی در محافظ‌های آندینک و کاتودیک از مفتول یا سیم رودیوم به صورت گسترده استفاده می شود. واضح است که قیمت رودیوم در هریک از این شکل‌ها به دلیل تفاوت در وزن آن‌ها متفاوت است.

اگر شما هم به دنبال خرید سیم و یا ورق رودیم هستید، ما کنار شما هستیم. نگران تهیه مفتول رودیم یا ورق رودیم نباشید. ما تمام سعیمان را می کنیم تا کلیه نیازهای صنایع مختلف به اشکال مختلف فلز رودیوم را برآورده نماییم.

فروش ضایعات فلز رودیم

از آنجایی که رودیم فلزی کمیاب است، خیلی اوقات حتی ضایعات آن هم طرفدار دارد و به منظور بازیافت، خرید و فروش می شود.

از آنجایی که یکی از ارزش های ما در رهسام آران حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی است، تلاش کرده ایم تا درین زمینه مفید باشیم.

قیمت رودیم در حالت بازیافتی کمتر محاسبه می‌شود و در نتیجه قدرت خرید افراد را بالا می‌برد.

خرید و فروش رودیوم

خرید و فروش نمک رودیم

در اثر واکنش فلز رودیوم با ماده دیگری واکنش شیمیایی نشان می‌دهد، نمک رودیم تشکیل می‌شود که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ما انواع نمک رودیوم را برای خرید و فروش در اختیار شما همکاران عزیز قرار می دهیم.

البته به دلیل سخت بودن فرایند تولید نمک رودیم، قیمت آن از قیمت رودیوم بیشتر است.

در صورت نیاز به خرید نمک رودیم یا استعلام قیمت رودیوم با ما تماس بگیرید.

خرید نیترات رودیم

یکی از انواع نمک رودیم، ترکیب نیتروژن با رودیوم است که موجب تولید نیترات رودیم می شود. قیمت رودیم در مقایسه با نیترات رودیم کمتر است.

اما باید بدانید که این نمک دارای کاربردها و خواص بی‌شماری است که در صنایع خاص کاربرد دارد و این موضوع ارزش خرید زیادی را به آن می‌بخشد.

فروش کلرید رودیم

ترکیب کلر و رودیوم یک نمک پرکاربرد به نام کلرید رودیم را می‌سازد. این نمک در تولید مواد صنعتی کاربرد زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با کلرید رودیم می‌توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

خرید و فروش سولفات رودیم

گوگرد و ردیوم هم ترکیب شگفت انگیزی به نام سولفات رودیوم را تولید می‌کند که برای آبکاری فلزات و ساخت قطعات الکترونیکی استفاده می‌شود.

سولفات رودیوم از پرکاربردترین نمک‌های به کار رفته در صنعت جواهرسازی است. برای خرید سولفات رودیم می‌توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

ما آماده ایم تا انواع نمک رودیم مثل سولفات رودیم، کلرید رودیم، نیترات رودیوم و.. را در کمترین زمان ممکن برای شما تهیه کنیم.

خرید فلز رودیم از شرکت رهسام آران

فلز رودیوم یکی از محصولات بسیار پرفروش در است. ما انواع مشتقات رودیوم را با بهترین قیمت به شما عرضه می کنیم. علاوه بر این شما می‌توانید در صورت نیاز به مشاوره برای خرید هریک از فلزات گرانبها مانند پالادیوم و ایریدیم را از ما بخرید.

خرید و فروش رودیوم

خرید آب رودیوم

نادرترین و با ارزش ترین فلز گرانبها دنیا کدام فلز است؟

رودیم نادرترین و با ارزش ترین فلز گرانبها در دنیا شناخته می شود. کاربرد اصلی رودیم در مبدل های کاتالیزوری خودرو است، جایی که میزان خروجی گاز های اکسید نیتروژن (NOx) را که از ترکیب اکسید نیتریک (NO) و دی اکسید نیتروژن (NO2) بر اثر احتراق در خودرو به وجود می آید، را در جو کاهش می‌دهد.

تقریبا در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند مربوط به صنایع خودرو سازی بوده است چرا که رودیم از نظر عملکردی برای تبدیل NOx به گاز های بی ضرر بسیار عالی عمل می‌کند.

کاربرد رادیوم در صنایع دیگر:

 • کاتالیزوری برای تولید اسید های نیتریک و استیک در صنایع شیمیایی
 • آب کاری فلزات گرانبهایی همچون طلا و نقره برای شفافیت بیشتر و افزایش مقاوت در مقابل خراشیدگی و لکه دار شدن
 • به طور کلی، رودیم کمتر از ۱.۱۵ میلیون اونس در سال ۲۰۱۹ مصرف شده است. این مقدار ناچیز فقط ۳۲ تن وزن میگیرد که میتوان به راحتی آن را در یک کامیون جا کرد.آب رودیوم

کاربرد های عنصر رودیم

عنصر رودیم یکی از کمیاب ترین عناصر شیمیایی است که کاربرد های ویژه ای در صنعت دارد. کاربرد اصلی این فلز در ساخت مبدل‌ های کاتالیست خودرو ها است.

در واقع رودیم به عنوان یک کاتالیزور به همراه پلاتین و پالادیوم در ساخت این قطعه خودرو به منظور کاهش گاز های سمی خروجی از اگزوز موتور بکار می رود. این عنصر همچنین در تولید موتور های توربینی مانند موتور های جت نیز استفاده می ‌شود.

از عنصر رودیوم در ساخت آلیاژ ها و کاتالیزور ها با پلاتین استفاده می‌ کنند. به بیان دیگر، این عنصر‌ بیشتر با پلاتین یا پالادیوم آلیاژ می‎ شود. در این صورت، در پوشش‎ های مقاوم در برابر حرارت و در دما های بالا و اتصالات الکتریکی کاربرد دارد.

به علاوه، رودیم می تواند مقاومت در برابر خوردگی عناصر کروم و تیتانیوم را در برابر اسید های غیر اکسید کننده، بهبود بخشد.

این آلیاژ ها در سیم پیچ های کوره، سوزن های گرامافون، نوک های قلم، ترموکوپل، قطعات حساس صنعتی، سیم های مقاوم در برابر حرارت بالا، برخی از ابزار های پزشکی و جراحی، الکترود های شمع های هواپیما، موتور های توربین هواپیما، یاتاقان ها و رابط های الکتریکی کاربرد دارند.

مقاومت بسیار زیاد رودیم در برابر فرسایش و واکنش‌ های شیمیایی، سبب می ‌شود تا گزینه بسیار مناسبی برای سنجش دما های بسیار بالا و به عنوان ترموکوپل در کوره‌ های صنعتی باشد.

رودیم‌ همچنین به عنوان یک ردیاب و یابنده، جهت اندازه‎ گیری سطح شار نوترون در راکتور های هسته ای بکار می رود.

از طرفی به منظور تولید اسید نیتریک و همچنین استفاده در هیدروژناسیون ترکیبات آلی نیز استفاده می شود. در صنایع شیشه ‎ای و اغلب جهت تولید فایبر گلاس و شیشه‎ تخت نیز استفاده شده است.

شرکت رهسام آران

شرکت رهسام آران با بیش از ۲۰ سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش فلزات گرانبها

به جهت گسترش فعالیت در سراسر کشور و ارائه خدمات نوین و ساخت قطعات و همچنین برای رفاه حال شما همراهان گرامی، با راه اندازی فروشگاه اینترنتی در خدمت شماست.کربن پالادیوم

برای اطلاع از قیمت بروز محصولات، لطفا با ما تماس بگیرید.

تماس: 09126433464


سوالات متداول

عوامل موثر بر قیمت رودیوم چیست؟

فلز رودیوم در دسته فلزات گرانبها قرار می گیرد که قیمت آن مانند سایر فلزات در این دسته، بر اساس معاملات جهانی تغییر می کند. همچنین نوع فلز رودیوم که بازیافتی و کارخانه ای باشد هم بر روی قیمت رودیوم تاثیر دارد.

چگونه فلز رودیوم را بخریم؟

برای خرید رودیوم می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و به صورت مستقیم و بدون واسطه، درخواست خرید خود را ثبت کنید.


حجره های دیگر این مجموعه:

خرید و فروش پلاتین پالادیوم

مفتول پلاتین

کلرید پالادیوم

کربن پالادیوم


آب رودیوم , پلاتین , جواهرات,  ارزش پلاتین, استخراج فلزات گرانبها, بازیافت طلا, بازیافت فلزات گرانبها, بازیافت نقره, پالادیوم, پلاتین, خرید پالادیوم, خرید پلاتین, خرید طلا, خرید فلزات گرانبها, خرید نقره, خرید و فروش پالادیوم, خرید و فروش پلاتین, خرید و فروش پلاتین و پالادیوم, خرید و فروش رودیوم, خرید و فروش طلا, خرید و فروش فلزات, خرید و فروش فلزات گرانبها, خرید و فروش نقره, رودیوم, زیورآلات پلاتین, ساخت فلزات گرانبها, شمش طلا, شمش نقره, طلا, فروش پالادیوم, فروش پلاتین, فروش فلزات گرانبها, فروش نقره, فروش نیترات رودیوم, فلز پالادیوم, فلز پلاتین, فلزات گرانبها, قیمت پالادیوم, قیمت پلاتین, قیمت رودیوم, قیمت روز پالادیوم, قیمت روز پلاتین, قیمت طلا, قیمت فلزات گرانبها, قیمت نقره, کاربرد پلاتین, کلراید پالادیوم, کلرید پالادیوم ، خرید فلز رودیوم ، خرید رودیوم , خرید و فروش رودیم، رودیم،

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. ラブドール

  با خرید یک سرور مجازی ترید، می توانید در هرجایی و در کوتاه ترین زمانممکن تریدهای خود را در بستر صرافی های مختلف انجامدهید؛ یک سرور مجازی ترید همیشه در دسترس استو امکان استفاده از آن درحالت های مختلفوجود دارد.

 2. مهرانی

  با اینکه قیمتها رفته بالا ولی قیمتهای شما خوب بود.

 3. رازقی

  بسیار ممنون از تیم قدرتمند و عالی شما

 4. Bryan

  ارائه اصل مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار.
  در این مقاله سامانه ها ورود به سامانه ثبت شرکت در تهران شرکتها irsherkat.ssaa.

 5. تنابنده

  خرید رودیوم دارید؟ قیمت چند حساب میکنید

 6. یعقوبی

  دنبال جایی بودم برای خرید و فروش رودیوم که تو گوگل سرچ کرم با شما آشنا شدم
  ممنون از برخورد خوب و خدمات عالیتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *