معرفی حجره

وارد کننده بلبرینگ , فیبر و فنر S.K.H

وارد کننده بلبرینگ , فیبر و فنر S.K.H در تهران , تولید واتر پمپ انواع خودروها و واردات اجزای واتر پمپ ( بلبرینگ , فیبر و فنر ) ، دارای 30 سال سابقه, تولید واتر پمپ انواع خودرو , وارد کننده انحصاری بلبرینگ , فیبر و فنر برند S.K.H

ارسال به سراسر کشور

تماس : 09129565397021339666570213395298702133111570

وبسایت: www.sanakooh.ir

اینستاگرام: sanakooh@

واتساپ: 09129565397

ساعت کاری: 9 تا 20

آدرس: تهران ، خیابان امیرکبیر ، انتهای خیابان ملت ، برج بهارستان ، بلوک A ، طبقه 5 ، واحد 51

به مدیریت: رضا کیانی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


وارد کننده بلبرینگ ، فیبر و فنر S.K.H

سناکوه | وارد کننده بلبرینگ ، فیبر و فنر SKH

وارد کننده فیبر و فنر S.K.H

شرکت سناکوه تولید کننده انواع واتر پمپ های ایران خودرویی و ساپیا میباشد که شامل :

 • واتر پمپ پژو 405 ، واتر پمپ پراید
 • واتر پمپ پیکان ، واتر پمپ پژو 206 تیپ 2
 • واتر پمپ پژو ۲۰۶ تیپ 5 ، واتر پمپ نیسان
 • واتر پمپ سمند ملی ، واتر پمپ ال نود ، واتر پمپ ریو

مجموعه سناکوه وارد کننده انواع بلبرینگ واتر پمپ میباشد که شامل :

 • بلبرینگ واتر پمپ پژو 405 ، بلبرینگ واتر پمپ پراید
 • بلبرینگ واتر پمپ پیکان ، بلبرینگ واتر پمپ پژو 206 تیپ 2
 • بلبرینگ واتر پمپ پژو ۲۰۶ تیپ 5 ، بلبرینگ واتر پمپ نیسان
 • بلبرینگ واتر پمپ سمند ملی ، بلبرینگ واتر پمپ ال نود ، بلبرینگ واتر پمپ تراکتور

مجموعه سناکوه وارد کننده انواع فیبر و فنرهای واتر پمپ میباشد که شامل :

 • فیبروفنر پژو ۴۰۵ ، فیبروفنر پراید ، فیبروفنر پیکان ، فیبروفنر صنعتی ، فیبروفنر کیا

سناکوه | وارد کننده بلبرینگ ، فیبر و فنر SKH

فیبر و فنر پمپ‌ چیست؟

کار واتر پمپ چگونه است:

با هر بار روشن شدن موتور، واتر پمپ نیز شروع به کار کرده و مایع درون رادیاتور را به سمت موتور پمپاژ می‌نماید و مایعی که حاوی آب و ضد یخ ست، درون سرسیلندر و پوسته موتور به گردش درمی‌آید.

حرارت موتور جذب مایع شده و در نتیجه دمای آن بالا می‌رود که برای خنک شدن باید به رادیاتور باز گشته تا پس از  خنک شدن، مجدداً به سمت موتور بازگردد.

وظیفه واتر پمپ برقراری گردش دائمی آب در موتور است تا زمانی که موتور خودرو روشن است باید کار کند، معمولاً کارخانه‌های سازنده، آن‌ها را با طول عمر بالا می‌سازند. البته ممکن است برخی از واتر پمپ‌ها زیاد عمر نکنند و از آنجایی که خرابی این قطعه از خودرو، مشکلات متعددی از جمله خرابی واشر سرسیلندر و موتور خودرو را به دنبال دارد در نتیجه باید سریعاً به تعمیر یا تعویض آن اقدام نمود.

به طور کلی فیبر و فنر پمپ قطعه ای است که شما را قادر می سازد سیستم ها یا مکانیزم های متوقف کردن نشت در سازه ای را که شامل فشار است متصل کنید. منظور از آب بندی مکانیکی دستگاهی است که برای آب بندی شاخه های پمپ ها ، میکسرها یا همزن ها استفاده می شود.

سناکوه | وارد کننده بلبرینگ ، فیبر و فنر SKH

خرید بلبرینگ در تهران

پمپ های آب خنک کننده نمونه خوبی است که هنوز از بسته بندی استفاده می شود زیرا نشت کنترل شده آب سرد خطری ندارد. علاوه بر از دست دادن مایعات ، مشکلات دیگری نیز در رابطه با فیبر و فنر پمپ ها وجود دارد:

اصطکاک باعث مصرف نیرو می شود ؛ اصطکاک منجر به سایش آستین شافت می شود ؛ اصطکاک منجر به سایش فیبر و فنر پمپ می شود.

سناکوه | وارد کننده بلبرینگ ، فیبر و فنر SKH

پخش واتر پمپ در تهران

فیبر و فنر پمپ ، اصطکاک اصلی در جهت محوری ، بین چهره ها اتفاق می افتد تا با دقت بالا انجام شود. جبران سایش در جهت محوری توسط فنرها یا دمنده انجام خواهد شد

فیبر و فنر پمپ به هیچ وجه جدید نیست. طی دهه ها در بسیاری از صنایع مورد قبول بوده است. در بیشتر موارد اثبات شده است که موثر و قابل اعتماد است.

فیبر و فنر پمپ برای هر صنعت مشترکات خاص ناشی از تجربه میدانی است. حتی برخی از صنایع ممکن است استانداردی را قبول کنند که حداقل نیازها را برای طراحی فیبر و فنر ، آزمایش و اسناد مشخص کند. استاندارد API 682 برای ساخت فیبر و فنر برای صنعت نفت مثال خوبی است.

سناکوه | وارد کننده بلبرینگ ، فیبر و فنر SKH

بلبرینگ چیست؟

در گذر زمان همانطور که وجود اصطکاک در برخی موارد فوایدی را دارد ولی در اکثر موارد منجر به ایجاد مشکلاتی از جمله خوردگی، ساییدگی، خراشیدگی و غیره می شود، لذا نیاز است برای رفع این مشکلات قطعه ای ساخته شود که از به وجود آمدن این معایب جلوگیری کند. از جمله این قطعات می توان به بلبرینگ اشاره کرد.

بلبرینگ ها گونه ای از یاتاقان ها هستند که بارهای محوری، شعاعی یا هر دو بار محوری شعاعی را تحمل می کنند البته شایان ذکر است بلبرینگ ها بیشتر بار شعاعی را تحمل می کنند، کلمه بال بیرینگ یا بلبرینگ از دو قسمت Ball به معنای گوی و Bearing به معنای تحمل کردن تشکیل شده است علت وجود یاتاقان و ساخت آن در تفاوت بین لغزش و غلتش است.

اندازه یاتاقان ها استاندارد بوده و هر کدام برای مواردی خاص مورد استفاده قرار می گیرد که بیرینگ ها از نظر ساختمان داخلی به انواع یاتاقان های لغزشی، یاتاقان های غلتشی و یاتاقان های مگنتی مختلفی تقسیم می شوند.

بلبرینگ ها با دارا بودن ساچمه های گرد به عنوان عضو غلتشی قادرند اجزای چرخان و نوسانی موجود در سیستم درگیر مانند شافت و یاتاقان ها را با حداقل اصطکاک بار و نیروهای ایجاد شده، منتقل کنند. این خصوصیات در بلبرینگ باعث افزایش عمر مفید قطعات، سرعت، کاهش ایجاد گرما و کاهش صدا در حین کارکرد دستگاه می شود.

کاربرد بلبرینگ

نگهداری محور به طوری که از لقی و لق زدن آن داخل بدنه جلوگیری کند. جلوگیری از حرکت جانبی محور و برخورد قسمت های متحرک و ثابت

تماس: 09129565397

سوالات متداول:

بهترین وارد کننده بلبرینگ در تهران کیست؟

شرکت سنا کوه , وارد کننده انحصاری بلبرینگ و فیبر و تولید کننده واتر پمپ انواع خودرو در تهران می باشد.

کار واتر پمپ چیست؟

با هر بار روشن شدن موتور، واتر پمپ نیز شروع به کار کرده و مایع درون رادیاتور را به سمت موتور پمپاژ می‌نماید و مایعی که حاوی آب و ضد یخ ست، درون سرسیلندر و پوسته موتور به گردش درمی‌آید.


تولید قطعات واتر پمپ در تهران, قیمت قطعات واترپمپ در تهران, قیمت قطعات واترپمپ در تهران, تولید بلبرینگ برند سناکوه در تهران, قیمت بلبرینگ برند سناکوه در تهران, خرید بلبرینگ s.k.h در تهران, قیمت واتر پمپ خودرو سنگین در تهران, خرید واتر پمپ خودرو سنگین در تهران, تولید واتر پمپ خودرو سنگین در تهران, تولید واتر پمپ ماشین سبک در تهران, تولید واتر پمپ ماشین سنگین در تهران, خرید واتر پمپ ماشین سبک در تهران, قیمت واتر پمپ ماشین سبک در تهران, وارد کننده انحصاری فیبر و فنر در تهران, آدرس خرید فیبر و فنر در تهران, شماره تماس مجموعه سناکوه در تهران, قیمت لیست بلبرینگ صنعتی, خرید بلبرینگ s.k.h, بزرگترین بلبرینگ فروشی در ایران, قیمت بلبرینگ چینی در ایران, برند s.k.h در تهران, مجموعه سناکوه در تهران, سناکوه, s.k.h

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. باقرزاده

  بهترین نمایندگی فیبروفتر در تهران هستن محصولات باکیفیت و قیمت عالی 🥰

 2. داود پیری

  بهترین برند فیبروفنر skh

 3. اسدی

  سلام خسته نباشید
  فیبر و فنر خودرو به تعداد محدود میخواستم

 4. رضا کیانی

  قیمت بلبرینگ برند لطفآ؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!