معرفی حجره

سنگ مزار البرز

حکاکی و چهره نگاری سنگ مزار در همدان, سنگ مزار البرز , طراحی , ساخت و نصب انواع سنگ مزار در همدان, ارائه خدمات؛ حکاکی , چهره نگاری , سندبلاست , چاپ عکس رنگی , روی انواع سنگ های ایرانی ، خارجی و مرمر در رنگ های مختلف

با مناسب ترین قیمت وبا کیفیت ترین اثر ممکن در همدان

ارسال به سراسر کشور

سنگ البرز

مرکز خرید سنگ قبر همدان

تماس: 09183181810 09183182420

اینستاگرام: sang_alborz2

واتساپ: 09183181810

ساعت کاری: ۸صبح الی ۱۹عصر

آدرس:
شعبه۱: همدان، بلوار بهشت، رو به روی باغ بهشت، سنگ البرز

شعبه۲: همدان، ورودی جدید باغ بهشت از سمت شهرک بهشتی، سنگ البرز

مدیریت: اسماعیل فعله گری و نامور

با تشکر حجره جو


سنگ مزار در همدان

سنگ البرز | حکاکی و چهره نگاری سنگ مزار در همدان

چهره نگاری سنگ قبر در همدان

چاپ عکس چهره روی سنگ قبر را به سه روش می توان دسته بندی کرد:

 1. حکاکی عکس روی سنگ قبر توسط هنرمند
 2. حک لیزری عکس روی سنگ قبر
 3. چاپ رنگی عکس روی سنگ قبر توسط کاشی و سرامیک

حکاکی عکس روی سنگ قبر

حک لیزری روی چه سنگی بهتر است؟

به طور کل چهره نگاری حکاکی لیزری عکس بر روی تمامی جنس های سنگ قبر قابل اجرا شدن است ، اما این نکته حائزاهمیت است که بر روی سنگی که کاملا مشکی باشد مثل سنگ گرانیت شبق از همه سنگ ها نمای بهتری دارد و سپس بر روی بقیه سنگ های مشکی ( مثل: سنگ گرانیت برزیلی، سنگ گرانیت تویسرکان، سنگ گرانیت سیمین و … ) نمای قابل قبولی ارائه می دهد.

پس از سنگ های مشکی نمای حک لیزری عکس روی سنگ قبر سفید مثل سنگ نانو نیز خوب می شود، هر چه بک گراند قسمتی که قرار است بر روی آن حکاکی صورت بگیرد یک دست تر باشد نما و جلوه عکس روی سنگ زیباتر می شود به همین علت حک لیزری عکس روی سنگ مرمر سبز و یا سنگ سفیدی که یکدست نباشد پیشنهاد نمی شود.

اگر جنس سنگ قبر از مرمر سبز یا هر جنس دیگری باشد که نمای حک لیزری بر روی آن زیبا نمی شود، می توان ابتدا تصویر را بر روی سنگ دیگری مثل گرانیت مشکی لیزر کرد و عکس روی سنگ را بر روی سنگ قبر اصلی چسباند.

برای اضافه کردن سنگی که تصویر بر روی آن حک شده به سنگ اصلی مزار را هم می توان به دو روش عمل کرد:

 • چسباندن دو سنگ به همدیگر توسط چسب سنگ
 • ابتدا سنگ قبر را به اندازه ابعاد سنگی که عکس روی آن حکاکی شده است کنده کاری بکنند و سپس سنگ تصویر دار را توسط چسب سنگ در جایی که برایش کنده شده است قرار دهند

مزیت ها و معایب حک لیزری

 • نسبت به روش های دیگر ارزان تر است
 • ماندگاری بالا در برابر فرسایش
 • تصویر سیاه و سفید
 • مناسب برای سنگ های مشکی

حک لیزری عکس روی سنگ قبر

چاپ رنگی عکس روی سنگ قبر توسط کاشی و سرامیک

چاپ روی کاشی و سرامیک به دو قسمت کلی تقسیم می شود:

 • چاپ برای فضای داخلی
 • چاپ برای فضای خارجی

چاپ برای فضای داخلی

چاپ کاشی و سرامیک برای فضای داخلی به دو روش و متد جداگانه، چاپ کاشی سابلیمیشن و چاپ کاشی اپکسی صورت می گیرد؛ به علت کاربردی نبودن اطلاعات در این مورد به چاپ رنگی کاشی در فضای داخلی نمی پردازیم.

چاپ برای فضای خارجی

چاپ سرامیک و کاشی برای فضای باز نام های مختلفی دارد و از جمله این اسامی می توان به چاپ کاشی پخت بالا ، چاپ کاشی کوره ای یا چاپ کاشی پخت سوم نام برد؛ این نوع چاپ مناسب ترین روش برای چاپ عکس رنگی روی سنگ قبر می باشد.

در این نوع چاپ بعد از چاپ شدن طرح و عکس بر روی کاشی ، کاشی در درجه حرارت حدودا 800 سانتی گراد در کوره می پزد و این دما باعث ذوب شدن مقداری از لعاب کاشی شده که با طرح عکس رنگی روی کاشی ترکیب شده وطرح جذب لعاب کاشی می شود و پس از سرد شدن دیگر جزئی از لعاب کاشی است.

طرح چاپ شده روی کاشی و سرامیک با این روش کاملا قابل شست و شو می باشد و همچنین در برابر باران اسیدی ، نور خورشید ، رطوبت ، گرما و سرما مقاوم است و به هیچ عنوان عکس کم رنگ و یا پاک نمی شود.

چاپ عکس رنگی سنگ مزار برای کاشی و سرامیک در ابعاد 15X20 ، 20X20 ، 20X25 ، 20X30 ، 25X30 ، 25X33 ، 30X40 ، 30X60 سانتی متراست.

برای چاپ عکس رنگی سنگ قبر کاشی مناسب تر است یا سرامیک؟

سرامیک به نسبت کاشی دارای مقاومت بیشتری می باشد؛ منتها عکس نهایی چاپ شده به روی سرامیک در حدودی تار و مات می شود و این مقدار ماتی به کیفیتی که عکس روی کاشی دارد نمی ارزد به همین علت عکس رنگی سنگ قبر را معمولا بر روی کاشی چاپ می کنند.

در صورتی که مزار مورد نظر در مناطق بیش از حد سردسیر و یا گرمسیر است و یا اینکه تغییرات دمای منطقه ناگهانی است ، پیشنهاد می شود که عکس رنگی سنگ قبر را بر روی سرامیک چاپ کنید، چون در این مناطق احتمال ترک خوردن کاشی وجود دارد.

تماس: 09183181810 09183182420


سنگ همدان , سنگ مزار , سنگ قبر , سنگ مزار همدان , سنگ قبر همدان , سفارش سنگ قبر در همدان , سفارش سنگ مزار در همدان , مرکز خرید سنگ مزار در همدان , مرکز خرید سنگ قبر در همدان , مرکز فروش سنگ مزار در همدان , مرکز فروش سنگ قبر در همدان , تولید سنگ مزار در همدان , تولید سنگ قبر در همدان , خرید سنگ مزار در همدان , خرید سنگ قبر در همدان , سنگ قبر سفید در همدان , سنگ مزار و سنگ قبر در همدان , قیمت سنگ مزار همدان , قیمت سنگ مزار همدان , قیمت سنگ مزار در همدان , قیمت سنگ قبر در همدان , سفارش سنگ قبر آنلاین در همدان , سفارش آنلاین سنگ مزار در همدان , سفارش آنلاین سنگ قبر در همدان , خرید آنلاین سنگ مزار همدان , خرید آنلاین سنگ قبر همدان , خرید آنلاین سنگ مزار در همدان , خرید آنلاین سنگ قبر در همدان , سفارش آنلاین سنگ قبر همدان , سفارش آنلاین سنگ مزار همدان , تولید سنگ مزار همدان , تولید سنگ قبر همدان , کارخانه تولید سنگ مزار در همدان , کارخانه تولید سنگ قبر در همدان , خرید سنگ قبر از تولیدی در همدان , خرید سنگ مزار از تولیدی در همدان , خرید سنگ مزار از تولید کننده در همدان , خرید سنگ قبر از تولید کننده در همدان , سفارش سنگ مزار از تولیدی در همدان , سفارش سنگ قبر از تولیدی در همدان , سنگ قبر لاکچری در همدان , سنگ قبر لاکچری در ایران , سنگ مزار لاکچری در ایران , سنگ مزار لاکچری در همدان , قیمت سنگ قبر لاکچری در همدان , قیمت سنگ مزار لاکچری در همدان , سفارش سنگ قبر لاکچری در همدان , سفارش سنگ مزار لاکچری در همدان
4.7/5 (7 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. آواتار اردشیری

  اردشیری

  بهترین مرکز پخش سنگ قبر در همدان هستن
  تنوع سنگ ها بالاست

 2. آواتار آشتیانی

  آشتیانی

  قیمت سنگ قبر مرمر سفید را می فرمایید قربان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه