معرفی حجره

سنگ مزار و سنگ قبری محمدی

فروشگاه سنگ محمدی ارائه کننده تمام خدمات لازم در این صنعت می باشد از جمله فروش انواع سنگ قبر در اصفهان ، سنگ ساختمانی ، حکاکی روی سنگ قبر و چهره کتیبه می باشد

که تمام این موارد را شما میتوانید با سفارش غیر حضوری سنگ و سفارش سنگ قبر آنلاین انجام و تمام خدمات لازم را بدون مراجعه به فروشگاه سفارش دهید و حتی در سراسر ایران تحویل بگیرید .

سنگ قبر اصفهان در تلاش هست تمام خدمات را با کمترین قیمت ارائه دهد.

تماس: 09120904905  09139222779

اینستاگرام: sang_mazar_esfahan

واتساپ: 09139222779

وبسایت: www.sang-mohammadi.ir

ساعت کاری: 8 صبح تا 5 بعدظهر

آدرس: 

شعبه اول: تهران، شهر سنگ انبار پگاه

شعبه دوم: اصفهان، محمود آباد ، بین خیابان 20 تا 24 کارخانه صادقیه

به مدیریت : محمد محمدی و مهدی طغرایی

با تشکر حجره جو


سنگ مزار اصفهان

سنگ مزار محمدی

سنگ قبر زیبا

سنگ قبر یا سنگ مزار ، معمولاً به سنگی گفته میشود که بر روی یک قبر قرار گرفته است و در قدیم برای نشان گذاشتن در محل قبر مورد استفاده قرار میگرفت

فروش سنگ به صورت عمده فروشی و تک فروشی

سنگ مزار در اصفهان با فروشگاه سنگ قبر محمدی

فروش انواع سنگ قبر در اصفهان ، چهره کتیبه ، حکاکی سنگ قبر

در تلاش هستیم که بتوانیم با بهترین خدمات و پشتیانی در این صنعت سرآمد باشیم. شما میتوانید صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

برای مشاهده خدمات ما به اینستاگرام مراجعه نمایید.

سفارش آنلاین بهترین سنگ قبر اصفهان

سنگ قبر باید بادوام و مستحکم باشد

از آنجایی که قیمت یک سنگ قبر معمولا هزینه بالایی را خواهد داشت پس مهمترین دلیلی که برای انتخاب یک سنگ قبر حائز اهمیت است مقاوم بودن آن سنگ در برابر فرسایش است. زیرا یک سنگ قبر معمولا در هوای آزاد و سالیان سال بایستی روی مزار قرار بگیرد.

این فرسایش می تواند به طرق مختلف ایجاد شود. شرایط آب و هوایی منطقه، تابش نور آفتاب، بارش باران و ضربه خوردن روی سنگ از مهمترین دلایل فرسوده شدن یک سنگ قبر است. به همین سبب معمولا سنگ های قبر از جنس گرانیت، دیوریت، گابرو، مرمر، کوارتزیت، تراورتن ساخته میشوند.

سنگ قبر محمدی

خرید سنگ قبر زیبا در اصفهان

انتخاب سنگ قبر زیبا و معمولا براق و بلند موجب تسلی خاطر وابستگان شخص متوفی وهمچنین نشانه احترام به وی است.

یکی دیگر از عواملی که در انتخاب سنگ قبر بعد از استحکام آن مورد اهمیت است، زیبایی آن سنگ است که البته با حکاکی نقش و نگارها و همچنین درج چهره شخص متوفی به روی سنگ سعی بر آن می شود تا این زیبایی را دو چندان کنند. متداول ترین رنگ هایی که در انتخاب یک سنگ مورد استفاده قرار میگیرد سیاه و سفید هستند که هر کدام نشانه حرمت و پاکی شخص فوت شده را یادآور میشوند.

انواع سنگ قبر و سنگ مزار

در ایران معمولا از انواع مختلفی از سنگ های مزار استفاده می شود که چند نوع از پرکاربردترین این سنگ ها را عنوان می کنیم:

سنگ قبر مرمر:

این سنگ معمولا در رنگ های سفید، سبز، خاکستری و قرمز عرضه می شود. این سنگ معمولا سنگی گران قیمت به حساب می آید. بهترین نوع سنگ قبر مرمر از نوع سنگ مرمر هرات است که به صورت سفید و براق سفارش داده میشود.

 • سنگ مرمر هرات مهمترین و مرغوب ترین نوع سنگ مرمر
 • سنگ مرمر هرات را باید مهترین نوع سنگ مرمر مورد استفاده در صنعت سنگ مزار نام برد.
 • سنگ مرمر هرات یکی از مرغوبترین سنگ های تزئینی جهان است.

مرمر سفید

به دلیل وجود برخی ناخالصی ها دارای رگه های رنگی صورتی، سبز، یا آبی هستند که هرچه این رگه ها کمتر باشد در واقع با سنگ مرغوبتری مواجه هستیم. این سنگ از جلاپذیرترین سنگ ها می باشد و نوع سفید سنگ مرمر بدلیل خاص بودن بسیار مورد توجه است.

سنگ مرمر سبز معروف به قالی کرمان! (هرچه پا بخورد براق تر میشود! )

سنگ مرمر سبز

دارای رگه هایی به رنگ سبز سفید و یا حتی قهوه ای می باشد و در ایران بیشتر در فضاهایی با کاربری مذهبی کاربرد داشته است.

و قطعا در مزار شریف ائمه اطهار و امامزاده ها جلوه های زیبائی از این نوع سنگ را می توان یافت.

این سنگ اصیل و زیبا را باید جزو سنگ های خاص است. و با توجه به اینکه در فضاهای مذهبی دارای مراجعه کننده زیاد و در تماس و لمس بالا هستند امتحان خود را پس داده است.

و هر چقدر بیشتر به اصطلاح “پابخورد” براق تر شده و ظاهرش خراب نمی شود. فقط کمی حالت چرمی پیدا می کند. این سنگ ها قابلیت عبور نور از خود را دارند.

وقتی نور به سطح آن تابیده می شود اجزاء و اشکالی را می بینید که مثلا در عمق ۳ میلیمتری سنگ است و این موضوع به سنگ مرمر یک خاصیت نمایش سه بعدی می دهد

 سنگ قبر گرانیت

امروزه سنگ گرانیت با پیشرفت علم مواد و بحث تکنولوژی الماسه و بکارگیری آن درصنعت سنگ قابل بهره برداری و استحصال به صورت پلاک می باشد و مصرف آن به ویژه در صنعت سنگ مزار رواج چشمگیری یافته است.

سنگ های گرانیت از منظر رنگ ها به ۴ دسته کلی تقسیم می شوند:

۱ گرانیت طوسی

۲ گرانیت شکلاتی

۳ گرانیت مشکی

۴ گرانیت قرمز

سنگ قبر سیمین و نطنز اصفهان:

معمولا سنگ های گرانیت از استحکام بالایی در برابر تابش نور و باراش باران و شرایط بد آب و هوایی برخوردار هستند.این سنگ ها به رنگ مشکی همراه با دانه های سفید هستند.

سنگ قبر گرانیت سیمین اصفهان

از دیگر گرانیت های موجود دراین حوزه باید به سنگ سیمین اصفهان اشاره کرد.سنگ سیمین از بهترین سنگ های ایرانی می باشد که دارای بافتی مخملی با کمی دانه های سفید است و از دوام و عمر بالایی برخوردار می باشد.

سنگ قبر گرانیت نطنز

از اولین سنگ ها باید به سنگ نطنز اشاره کرد. این سنگ تقریبا روشن و از نظر رنگ مابین طوسی و مشکی و خاکستری قرار می گیرد و بسته به اینکه سنگ از کدامیک از معادن مربوطه استخراج شده باشد دارای اندک تفاوت هایی در شکل ظاهری و رنگ می باشند.

سنگ نطنز را می توان ارزان ترین سنگ موجود، جهت استفاده در سنگ مزار قلمداد کرد و به دلیل اینکه دارای رگه های سفید و هاله دار بر روی سطح خود می باشد جهت چاپ عکس لیزری توصیه نمی گردد.

سنگ قبر گرانیت مشکی تویسرکان

گرانیت تویسرکان از انواع دیگر سنگ های گرانیت مشکی می باشد که به علت رنگ مشکی کاملا پررنگ و یکدستی که دارد بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این سنگ را به جراءت می توان یکی از محکم ترین سنگ های موجود در بازار ایران دانست و به همین دلیل از این سنگ به عنوان سنگ مزار یا سنگ قبر زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ویژگیهای این سنگ جهت استفاده به عنوان سنگ قبر محکم بودن و قابلیت تحمل این سنگ جهت ابزارکاری، خطاطی و حکاکی چهره می باشد.

سنگ قبر شبق:

دلیل محبوبیت این نوع سنگ در میان مردم درخشش و براقیت این سنگ است. بدون شک یکی از بهترین نوع سنگ گرانیت در بازار سنگ گرانیت شبق است. این سنگ مشکی ترین سنگ گرانیت بدون هیچ بافت ریز و بزرگی میباشد. این سنگ به علت مشکی بودن بهترین کیفیت چهره نگاری را روی سنگ دارا میباشد .

سنگ مزار گرانیت سبز هندی

این سنگ دارای رگه های سبز میباشد که به این علت آن را سبز جنگلی مینامند. این سنگ در ابعاد مختلف از هند وارد ایران میشود .

سنگ مزار گرانیت مشکی برزیلی

از دیگر سنگ های مورد استفاده که طی سالیان اخیر به سرعت جای خود را در صنعت سنگ مزار باز کرده باید از سنگ برزیلی نام برد. برخلاف تمام سنگ هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم این سنگ مصنوعی بوده از طریق عمل آوری سنگ های معدنی طبیعی با مواد افزودنی در کارخانه به دست می آید که البته انواع ممتاز این سنگ از محکم ترین و حتی صیقلی ترین سنگ های موجود در دنیای سنگ می باشند. وجود دانه های طلایی بر روی سطح این سنگ ها از ویژگی های بارز آن است که هیچ سنگی از این مزیت بهره نمی برد و همین امر جلوه خاصی را به این سنگ های می بخشد.

سنگ برزیلی

به دلیل اینکه کاملا مشکی و یکدست بوده جهت چاپ عکس لیزری از بهترین سنگ های موجود در بازار می باشدو اصولا برای کسانی که قصد چاپ عکس بر روی سنگ را دارند چنین سنگی را می توان از اولویت های اصلی قرار داد.

همچنین این سنگ از محکم ترین سنگ های موجود می باشد و در هر شرایط آب و هوایی چه سرما و چه گرما قابلیت تحمل بالایی دارد و نسبت به سنگ های دیگر دارای استهلاک کمتری می باشد.

سنگ شبق

اما بی شک خاص ترین سنگ مورد استفاده را باید سنگ شبق دانست. سنگ نیمه قیمتی که کهربای سیاه هم نامیده می شود به دلیل مشکی بودن خاص خود و حالت آئینه ای هر بیننده ای را به وجد می آورد. از آنجا که این سنگ از قدیم الایام جزو سنگ های گران قیمت و کمیاب بوده، گران ترین سنگ در حوزه سنگ مزار می باشد و جهت سفارش آن بایستی چندین برابر سنگ های دیگر پرداخت نمود.

سنگ قبر نانو جدید ترین سنگ قبر موجود در ایران

اما جدیدترین سنگ وارد شده در این صنعت را باید سنگ نانو دانست. سنگ نانو همانند سنگ برزیلی نوعی سنگ مصنوعی است. این دسته از سنگ های مصنوعی از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی معدنی با مواد افزودنی دیگر همچون سیمان سفید و رزین های پلیمری نانوئی تولید می شوندکه به آنها وزن کمتری داده و در نتیجه نصب آنها خیلی زودتر انجام می شود.

مقاومت ساختاری آنها در فونداسیون های خاصی توانایی تحمل بارهای زیاد را به آنها می دهد.

سنگ نانو

کیفیت و سفیدی خالص این سنگ باعث شده تا طی چند سال اخیر سنگ نانو جای خود را در صنعت سنگ مزار باز کند و به سرعت استفاده از آن در حال گسترش می باشد. سنگ های نانو در مقابل فشار، نور، اشعه ماورای بنفش، و ناملایمات جوی بسیار مقاوم بوده و محصولاتی هستند که نیاز به نگهداری خیلی کم دارند، اما پس از نصب مانند سنگ های طبیعی رفتار می کنند.

از مهمترین مزیت های آن می توان به ضد خش بودن، مقاومت بالا در برابر سرما و گرما و سفیدترین سنگ موجود در بازار اشاره کرد.

تماس: 09120904905  09139222779


سنگ مزار و سنگ قبری در اصفهان, سنگ قبر نانو در اصفهان, سنگ مزار در اصفهان, سنگ قبری در اصفهان, قیمت سنگ قبر سفید اصفهان, سنگ قبر اصفهان قیمت سنگ قبر مرمر, قیمت سنگ قبر ارزان, قیمت سنگ قبر اصفهان, سنگ قبر نطنز اصفهان, سنگ مزار کریستال اصفهان, سنگ قبر سیمین اصفهان, سنگ قبر لاکچری, سنگ قبر ساده, سنگ مزار چینی, سنگ مزار مرمر, سنگ مزار گرانیت, سنگ مزار وکیوم لمینت, سنگ قبر برزیلی, سنگ مرمر کرمان,  سنگ هرات, سنگ قبر نی ریز, سنگ قبر نطنز, سنگ قبر سفید, سنگ قبر زیبا , 
5/5 (6 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. آواتار توانا

  توانا

  سنگ قبر لاکچری خواستید
  کارشون درجه یکه۱

 2. آواتار گلمحمدی

  گلمحمدی

  سفارش سنگ قبر برزیلی داشتم
  خیلی خیلی راضییم
  ممنونم از زحماتتون🙏💐

 3. آواتار کاشفی

  کاشفی

  یه سوالی دارم
  سنگ قبر نانو قیمتش بالاتره یا سنگ قبر برزیلی

 4. آواتار سید علی

  سید علی

  طراحی سنگ قبر خیلی خاص و زیباست👌کیفیت کارشونم بالاست

 5. آواتار توحید

  توحید

  عالی مثل همیشه سنگ قبر اصفهان

 6. آواتار هوشنگ تنها

  هوشنگ تنها

  سنگ قبر تولیدی شما کیفیت بسیار عالی دارد
  موفق باشید

 7. آواتار سیستانی

  سیستانی

  عجب هنر دستی❤❤❤❤❤

 8. آواتار شعبان

  شعبان

  واقعا عالی و دقیق هستید

 9. آواتار عبادی

  عبادی

  زیبا و بی نقص

 10. آواتار نظام دوست

  نظام دوست

  خدابرکت و قوت بده?

 11. آواتار قائم مقامی

  قائم مقامی

  زیبا و حرفه ای?احسنت

 12. آواتار نظرزاده

  نظرزاده

  واقعاهم قیمتتون مناسبه و هم کار رو دقیق و تمیز تحویل میدید?ممنون از زحمات شما
  خدا قوت بده?

 13. آواتار صبوری

  صبوری

  مرسی از خدمات خوب و کیفیت بالاتون?

 14. آواتار عامر

  عامر

  حکاکی چهره هم انجام میدید؟؟

 15. آواتار تابنده

  تابنده

  تمیز و بادقت?مرسی

 16. آواتار تشکر

  تشکر

  عکس رنگی هم روی سنگ چاپ می کنید؟

 17. آواتار سپهری

  سپهری

  ♡♡♡

 18. آواتار شکوهی

  شکوهی

  عجب هنری?

 19. آواتار شکوهی

  شکوهی

  عجب ظریف کاری و هنری?

 20. آواتار Abas

  Abas

  تنوع کاراتون بالاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه