معرفی حجره

شرکت خدمات فضای سبز سایبان سبز آریا

خدمات فضای سبز و باغبانی در تهران , این افتخار را دارد که با کادر مجرب از متخصصین کشاورزی و طراحی فضای سبز با بهترین متدها و کیفیت و قیمت های رقابتی با بیش از 15 سال سابقه حرفه ای آماده ارائه خدمات زیر به شما عزیزان باشد:

 • طراحی، اجرا و نگهداری فضای سبز
 • طراحی و نصب سیستم های آبیاری تحت فشار
 • طراحی و اجرای روف گاردن، گرین وال و پالوداریوم
 • اجرای چمن طبیعی و مصنوعی
 • خدمات نگهداری گیاهان آپارتمانی و محوطه های باز در محل کار و منزل (اعم از مبارزه با آفات، بیماری ها و حذف علف های هرز، چمن زنی، کوددهی، هرس، عملیات به زراعی باغچه، کاشت گل و گیاه و ….)
 • و سایر خدمات باغبانی …..

جهت آشنایی با شرکت و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به سایت شرکت مراجعه نمایید.   

آدرس : تهران , ستارخان

با شکر حجره جو


خدمات فضای سبز در تهران

خدمات فضای سبز و باغبانی در تهران | سایبان سبز آریا

محوطه سازی فضای سبز

بکارگیری گونه های متنوع و سازگار با اقلیم و اجرای سبک های مختلف فضای سبز کلاسیک، مدرن، باغ ژاپنی و راک گاردن

 • محوطه سازی حیاط های کوچک منزل
 • محوطه سازی ویلا مدرن و کلاسیک

 • محوطه سازی باغ

خدمات فضای سبز و باغبانی در تهران | سایبان سبز آریا

محوطه سازی باغ با کمترین هزینه

برای محوطه سازی باغ و ویلا راه کار‌ها و سبک‌های زیادی وجود دارد که می‌توان هریک را به کار گرفت و با توجه به خواسته‌ها و ایده آل‌های خود، حیاط ویلا را محوطه سازی کرد.
اما اگر بودجه شما محدود باشد و دوست داشته باشید تا برای طراحی محوطه ویلا خود یک سری ایده‌ها را پیاده سازی کنید، می‌توانید با مدیریت بودجه خود و در پیش گرفتن ساز و کار‌های زیر، از یک طراحی محوطه بی نظیر و منحصر به فرد برای ویلای خود بهره مند شوید.

استفاده از بذر و نهال گیاهان پایدار و ارزان در محوطه سازی

استفاده از بذر و نهال گیاهان پایدار و ارزان نه تنها موجب داشتن یک محوطه همیشه سبز با پوشش گیاهی مقاوم به ارمغان میاورد بلکه جز هزینه‌های خریداری، هزینه‌های نگهداری از قبیل آبیاری، دارو‌های تقویتی و کود و سم نیز برای آن‌ها کمتر است . به این ترتیب شانس آن را خواهید داشت تا در ضمن زیباسازی و سرسبزسازی فضای تحت اختیار خود، هزینه کمتری خرج کنید.

نورپردازی بهینه و هوشمند محوطه

در بحث نورپردازی نیز می‌توانید با انتخاب‌های هوشمندانه و بهینه میزان قابل توجهی از هزینه کاهش دهید. کافی است که به جای به کار بردن چراغ‌های ال ای دی گران قیمت، از نور‌های معمولی به تعداد کمتر و بیتر در نقاطی از محوطه ویلا که بیشتر مورد استفاده قرار ی گیرد، مانند آلاچیق‌ها، استفاده کرده و پیچ و تاب زیادی به طراحی نورپردازی خود ندهید.
به این ترتیب تنها از نورپردازی ضروری استفاده می‌کنید و برخی از مناطق که می‌خواهید نور بیشتری داشته باشند را به این شیوه، با نور همراه سازید. همچنین نیازی نیست که حتما از طراح و مجری نورپردازی استفاده کنید و استفاده از لامپ‌های مناسب فقط در قسمت‌هایی که لازم است، کفایت خواهد کرد.

نادیده گرفتن تجهیزات اضافی در محوطه

برای  محوطه سازی باغ با کمترین هزینه می‌توانید از برخی از تجهیزات اضافی صرف نظر کنید و آن‌ها را حذف نمایید. به طور نمونه ضرورتی ندارد که همزمان هم آبنما داشته باشید و هم یک استخر بزرگ، در حالی که هریک به تجهیزات و سیستم‌های جداگانه نیز نیازمند است.
همچنین اقلامی‌چون زمین بازی و غیره نیز می‌تواند از فضای سبز شما حذف شده و به این شکل در هزینه‌هایتان صرفه جویی به عمل آید و علاوه بر آن نیز از فضای بیشتری برخوردار باشید.

کاهش هزینه‌های حصارکشی محوطه

محوطه سازی باغها را با روش‌های مختلفی می‌توان حصارکشی مختلفی کرد که سبک‌های مختلف آن‌ها، هزینه‌های مختلفی دارند. بسته به این که کدام یک از این سبک‌های حصارکشی را انتخاب کرده باشید، هزینه متفاوتی برایتان ایجاد خواهد شد پس می‌توانید با این همه با انتخاب یک الگوی حصارکشی ساده و وسایل و تجهیزات ارزان قیمت، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه‌ها ایجاد کنید.
خدمات فضای سبز و باغبانی در تهران | سایبان سبز آریا

 خدمات گیاه پزشکی

مشاوره با گیاه پزشک قبل و بعد از کاشت گیاهان باعث حصول نتایج زیر می‌گردد:
مشاوره جهت بهترین تاریخ کاشت گیاهان
دوری کردن از شرایطی که مناسب گسترش آفات و بیماری‌ها باشد مانند انتخاب مناسب‌ترین تاریخ کاشت (کشت درزمانی انجام می‌شود که عوامل بیماری‌زا و آفات در آن زمان غیرفعال بوده یا فعالیت خیلی کمی داشته باشند).

شرایط مناسب آماده سازی محیط کشت

نحوه‌ی صحیح آماده‌سازی زمین و محیط کشت (دوری کردن از شرایطی که مناسب گسترش آفات و بیماری‌هاست مانند رطوبت بالای محیط کشت، خشکی بیش‌ازحد، آبیاری نادرست، زهکشی نامناسب، سنگینی خاک).

کاشت ارقام سازگار با محیط

کشت ارقام سازگار  و ارقامی که آستانه تحمل بالایی نسبت به آفات و بیماری‌ها دارند.

تجویز سموم کشاورزی توسط گیاه پزشک

استفاده از سموم مناسب جهت از بین بردن آفات و بیماری‌های گیاهی و رعایت تناوب مصرف سموم، درنتیجه جلوگیری از ایجاد مقاومت آفات و بیماری‌های گیاهی به سموم.

مشاوره انتخاب سم

جلوگیری از سم‌پاشی در زمان‌های نامناسب که باعث ایجاد گیاه‌سوزی و اختلال در فتوسنتز شده و درنتیجه ضعف گیاه و حساسیت گیاه به آفات و بیماری‌ها را به دنبال دارد.

مشاوره برنامه غذایی و توصیه کودی گیاهان

 • استفاده از برنامه‌های غذایی مناسب گیاه و درنتیجه جلوگیری از ضعیف شدن و حساسیت گیاه به آفات و بیماری‌ها
 • استفاده از کودها و سموم محافظتی قبل از وقوع بیماری‌ها مانند ترکیبات مسی که مقاومت گیاهان در برابر حمله‌ی آفات و بیماری‌ها را بالا می برد.
 • حذف میزبان‌های ثانویه و مکان‌های زمستان گذرانی آفات و بیماری‌های گیاهی مانند حذف به‌موقع علف‌های هرز.
 • رعایت تناوب و بهداشت کاشت
 • استفاده از دشمنان طبیعی جهت مبارزه با آفات و بیماری‌ها درنتیجه کاهش خسارت به محیط‌زیست
استفاده تلفیقی از روش‌های مبارزه زراعی شیمیایی بیولوژیکی و غیره.

استفاده از مثلث کنترل بیماری‌زایی در کنترل بیماری‌ها و آفات:

کنترل آب‌وهوا و محیط نامناسب بیماری (درنتیجه مدیریت صحیح خاک، آب و گیاه از به وجود آمدن محیط مناسب برای عوامل بیماری‌زا جلوگیری می‌کند و باعث کنترل آن می‌شود).
میزبان حساس و ضعیف (درنتیجه تغذیه‌ی مناسب، محافظت از گیاه و ایجاد مقاومت در گیاه، باعث جلوگیری از گسترش و کنترل بیماری‌ها و آفات می‌شود).
عامل بیماری‌زا (حذف به‌موقع عامل بیماری‌زا، کاهش عامل بیماری‌زا و قرنطینه نیز از شیوع بیماری جلوگیری می‌کند).

 


خدمات فضای سبز در تهران , خدمات باغبانی در تهران, نورپردازی فضای سبز, 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خدمات فضای سبز و باغبانی در تهران | سایبان سبز آریا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *