معرفی حجره

این حُجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان

تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان , نمایندگی تعمیرات فیلپس ، بوش ، دلونگی,  تعمیرات قهوه ساز های خانگی نوا ، مباشی ، زیگما دلونگی تعمیرات اتو پرس های ژانومه و بایترون دلونگی انواع اتو های مخزنی ، تعمیرات انواع مایکروویو

تعمیرات و فروش هر گونه قطعات لوازم خانگی

تماس : ********

اینستاگرام : ********

ساعت کاری : *********

آدرس : اصفهان

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان

تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان

خدمات فنی تعمیر لوازم خانگی اصفهان

تعمیرات و فروش کلیه قطعات لوازم خانگی

با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست تا دسترسی به متخصصان و تکنسین های مجرب را برای شما آسان کند. ما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه می‌کنیم. شما می توانید برای مشاوره یا درخواست تعمیرات لوازم خانگی ، با ما در ارتباط باشید.

تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان

اصول نگهداری و افزایش عمر چند نمونه از لوازم خانگی برقی

افزایش طول عمر چرخ گوشت

با رعایت نکاتی که در زیر مطرح می‌شوند، می‌توانید طول عمر چرخ گوشت خودرا افزایش دهید.

 • برای افزایش طول عمر دستگاه بهتر است از چرخ کردن سبزیجات و مواد آب‌دار صرف نظر کرد چرا که احتمال نفوذ آب این مواد غذایی به داخل دستگاه و موتور اصلی وجود دارد و از طول عمر دستگاه می‌کاهد. برای خرد کردن سبزیجات از غذاساز استفاده کنین.
 • پس از هر بار استفاده از چرخ گوشت، محفظه و تیغه‌های داخلی دستگاه را به خوبی پاک کرده و اجازه ندهید کوچک‌ترین موادی از گوشت یا چربی درون محفظه باقی بماند چرا که باعث زنگ زدگی و یا کند شدن تیغه‌ها می‌شود. بنابراین ممکن است برای تعمیر دستگاه مجبور به صرف هزینه‌های مضاعف خواهید شد.
 • توجه داشته باشید چرخ‌گوشت‌هایی را انتخاب کنید که تمیز کردن و شست و شوی آن‌ها ساده و آسان باشد.
 • هرگز چرخ‌گوشت را بدون گوشت روشن نگاه ندارید. این کار موجب می‌گردد تا دور موتور دستگاه بالا رفته و دما افزایش یابد و در نهایت باعث فرسودگی قطعات موتور شود.

تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان

افزایش طول عمر آبمیوه گیر

آبمیوه گیری یکی از وسایل برقی در آشپزخانه است که با گرم شدن هوا شاید تمایل به استفاده از آن هم بیشتر شده باشد اما یادتان باشد برای اینکه بتوانید از این دستگاه به بهترین نحو استفاده کنید و آبمیوه گیری شما هم کارایی خود را حفظ کند، همچنین عمر طولانی‌تری داشته باشد باید قبل از استفاده از آن به چند نکته توجه داشته باشید. به عنوان مثال برای شروع به کار همه قطعه های دستگاه به طور کامل جا افتاده باشد.

نکات مهم در نگهداری

 • از دستگاه آبمیوه گیری نباید برای گرفتن آبمیوه های نرم به عنوان مثال زردآلو، موز، کیوی و هلو حتی گوجه فرنگی استفاده کرد به این دلیل که تفاله های آنها به تدریج منافذ صافی را مسدود کرده و این روند در مدتی کوتاه به موتور دستگاه آسیب خواهد زد.
 • از شستن توری و شیر که بگذریم به طور حتم دیده‌اید که پس از مدتی استفاده از این وسیله محفظه داخل آن تغییر رنگ می دهد، علت این امر هم گرفتن آب میوه‌های مختلف است که هر کدام رنگ خاصی دارد و به تبع رنگ محفظه پلاستیکی را تغییر می‌دهد، بنابراین باید هر چند وقت یک بار باید آن را با محلول آب و وایتکس بشویید تا مانند روز اول سفید و جرم هایش برطرف شود.
 • این را هم بگویم که برای گرفتن آبمیوه های گوشتی، ابتدا آن‌ها را تا حد امکان ریز خرد کنید، تا بدون نیاز به گوشت کوب، به راحتی از مجراهای آبمیوه گیری پایین بروند زیرا فشار دادن تکه های بزرگ نه فقط شما را خسته می کند بلکه می‌تواند به موتور دستگاهتان نیز آسیب برساند و حتی در ثابت ماندن آن روی سطح در نظر گرفته شده نیز اخلال ایجاد کند.

نکات مهم

 • توجه داشته باشید که هنگام استفاده از آبمیوه گیری آن را روی سطح صاف و تراز شده‌ای قرار دهید، در غیر اینصورت آبمیوه گیر هنگام کار کردن، به اطراف حرکت خواهد کرد.
 • تمیز کردن به موقع و درست این وسیله هم از جمله مهمترین نکاتی است که توجه به آن ضروری است. از آب سرد برای شستن محفظه و وسایل داخلی آبمیوه گیر استفاده کنید.

تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان

افزایش طول عمر اتو

در رابطه با افزایش طول عمر وسایل برقی مثل اتو در نظر گرفتن موارد زیر ضروری می‌باشد.

 • برای بستن سیم به دور اتو همیشه صبر کنید تا دستگاه به طور کامل خنک شود. گرمای اتو ممکن است موجب آسیب دیدن سیم های دستگاه شود.
 • مخزن آب اتو را همیشه تا حد مجاز آن پر کنید و هرگز آب بیشتری در مخزن آن نریزید.
 • هرگز هنگام اتو کردن، اتو را روی زیپ، قلاب یا سگک لباس و بخش هایی از لباس که دارای سنگ دوزی هستند، نکشید. این کار موجب خش افتادن و خراشیده شدن کف اتو می شود.
 • برای جلوگیری از جمع شدن رسوبات آب در منافذ اتو دست کم، ماهی یک بار مخزن اتو را از مخلوط آب و سرکه پر کنید و چند بار از دکمه اسپری اتو استفاده کنید.
 • برای تمیز کردن کف اتو در صورتی که جنس آن از فولاد ضدزنگ است از پارچه ای که آغشته به آب و صابون است استفاده کرده و سپس آن را خشک کنید. در صورتی که جنس کف اتوی شما آلومینیومی است از پارچه ای آغشته به محلول آب و کربنات دوسود استفاده کنید.

نکات مهم

 • اگر لامپ قرمزرنگ اتوی شما روشن می شود اما اتو داغ نمی شود به احتمال زیاد المنت دستگاه شما سوخته است و باید آن را به تعمیرکار بسپارید.
 • اگر با اتصال اتو به پریز برق، فیوز خانه شما قطع می شود، امکان اتصالی سیم های داخلی دستگاه و بدنه دستگاه وجود دارد اما شاید هم سیم های مربوط به المنت دچار مشکل شده باشد.
 • در صورتی که با پر کردن مخزن اتو، آب از کف دستگاه راه می افتد، این مسئله نشان دهنده آسیب دیدن عایق بندی زیر مخزن اتو است که به دلیل ضربه یا فرسوده شدن واشرهای لاستیکی آن به وجود آمده یا شاید مخزن از جایگاه اصلی خود خارج شده یا ترک خورده است.
 • اگر در کف اتوی شما منافذی برای خروج بخار آب وجود دارد که به دلیل رسوبات آب دچار گرفتگی و انسداد شده می توانید با تخلیه آب مخزن اتو، اتو را برگردانید و با کمک قطره چکان یک تا ۲قطره جوهرنمک روی منافذ بریزید.
 • اگر بدنه اتوی شما برق دارد، باید خیلی مراقب باشید، زیرا خطر برق گرفتگی برای شما ایجاد می کند، بنابراین خیلی سریع اتو را از برق بکشید و آن را به تعمیرکار بسپارید.

تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی در اصفهان

افزایش طول عمر مایکروفر

در رابطه با افزایش طول عمر وسایل برقی مثل مایکروفر در نظر گرفتن موارد زیر ضروری می‌باشد.

استفاده از پوشش

وقتی برای پخت و پز از مایکروفر استفاده می کنید، روی ماده غذایی را با یک پوشش یا کاور بپوشانید. کاور در سایزهای مختلف برای انواع بشقاب و کاسه در بازار موجود می باشد. کاور بخار را از خود عبور می دهد و باعث می شود تمام قسمت های غذا برابر پخته شود و از طرف دیگر به عمل پخت و پز سرعت می بخشد. بدین روش کارایی دستگاه افزایش یافته و نیازی نیست به سختی قبل کار کند.

شست و شوی دستگاه

استفاده مداوم از مایکروفر باعث تجمع چربی، جرم و ذرات غذا می شود. اگر امواج الکترومغاطیس مایکروفر قادر به عبور از کثیفی ها و روغن نباشد، به جای پختن غذا، قطعات داخلی دستگاه پخته خواهد شد.بنابراین پس از هر باراستفاده از دستگاه، فضای داخلی آن را تمیز کنید. سطوح بیرونی دستگاه را نیز به صورت مرتب پاکیزه کنید.
تولید کنندگان دستگاه تاکید می کنند، کثیفی دستگاه باعث افزایش مدت زمان گرم کردن مواد غذایی می شود. و در نتیجه هر چه دستگاه بیشتر کار کند، طول عمر کمتری خواهد داشت.

چک کردن فیلترهای دستگاه

بعضی دستگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که بخار و بوی غذا را از طریق دریچه یا منافذی به خارج هدایت می کنند. برخی دیگر نیز دارای فیلترهای زغال چوبی هستند، که بو را کنترل کرده و از خروج بعضی گازها می کاهند.
برای افزایش عمر دستگاه بهتر است راهنمای استفاده آن را مطالعه کرده و نوع فیلتر آن را مشخص کنید. در دفترچه راهنمای محصول، نحوه تعویض فیلتر و مدت زمان استفاده از فیلتر مشخص شده است. البته در بیشتر دستگاه‌ها، عمر مفید فیلتر مایکروفر بین ۶ تا ۱۲ ماه است. در دستگاه هایی که بخار را به فضای خارجی می فرستند، توصیه می شود منافذ خروجی آن به صورت مرتب چک شود و مطمئن شوید جریان هوا از آن عبور می‌کند. با این کار راندمان دستگاه افزایش یافته و از خطرات احتمالی مانند آتش سوزی جلوگیری به عمل می آید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. عدالتخواه

  تعمیرات عالی هستش ، تعمیر جاروبرقی داشتم
  واقعا راضییم ❤️

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *