معرفی حجره

تولید ادوات کشاورزی شفیقی

تولید شیردوش هشترود، تولید ادوات کشاورزی شفیقی، شرکت نگین سبز هشترود تولیدکننده انواع ادوات کشاورزی از قبیل شیر دوش تک واحده و دو واحده و آسیاب خوردکن تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، تریلی دوچرخ و چهارچرخ ، دستگاه بزرپاش، علوفه خردکن تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک.

ارسال به سراسر کشور

تماس: 09143239791

اینستاگرام: ahmadshafigi@

واتساپ: 09143239791

روبیکا: 09143239791

ساعت کاری: 8 الی 17

آدرس: آذربایجان شرقی ، هشترود ، خیابان شهید بهشتی جنوبی ، بالاتر از اداری گاز ، جنب آب فاضلاب

مدیریت: احمد شفیقی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید شیر دوش در هشترود

تولید شیر دوش هشترود | تولید ادوات کشاورزی شفیقی

تولید ادوات کشاورزی در هشترود

مزایا دستگاه شیردوش

1. افزایش فعالیت:

دستگاه شیردوشی این امکان را به دامداران می دهد تا فعالیت خود را با یک گله بزرگتر افزایش دهد. در واقع، ماشین آلات مناسب شیردوشی می تواند ضمن اطمینان از کیفیت شیر، گله ها را سریع تر مدیریت کند، این امر به دامداران کمک می کند تا از گاوها بیشتر از حد ممکن شیر بدوشند.

2. هزینه:

مزیت دوم کاملاً آشکار است و صرفه جویی در هزینه های پس انداز شده با اجتناب از هزینه های کار نهفته است. یک دامداری بزرگ لبنیاتی که به صورت سنتی ( دستی) شیر برداشت می کند، به طور عادی نیاز به حداقل ده ها کارگر دارد تا بتوانند عملکرد مناسب داشته باشند اما با ماشین آلات شیردوشی اتوماتیک، فقط به تعداد کمی کارگر نیاز خواهد بود.

تولید شیر دوش هشترود | تولید ادوات کشاورزی شفیقی

خرید شیردوش دامداری

3. به خودکفایی رسیدن یک دامداری:

با توجه به اهمیت نقش کارگران در روش های سنتی شیردوشی، ماشین آلات شیردوشی این وابستگی دامداری به کارگران را کاهش می دهد. در یک دامداری سنتی، اگر نیروی کار انسانی به هر دلیلی قادر به انجام وظایفشان نباشند یا تصمیم به ترک دامداری بگیرند،

این امر می تواند تأثیر جدی در تولید شیر داشته باشد و بر فروش تأثیرمنفی بگذارد اما با استفاده از ماشین آلات شیردوشی، پیدا کردن کسی که بتواند ماشین ها را اداره کند و مطمئن باشد که دامداری لبنیات در همه قسمت ها فعال است، بسیار آسان خواهد بود.

تولید شیر دوش هشترود | تولید ادوات کشاورزی شفیقی

قیمت شیردوش دامداری

4. تمیزی شیر:

هنگامی که شیر یک گاو را به صورت دستی می دوشند، ممکن است یونجه، مو و بعضی اوقات کود در سطل شیر وجود داشته باشد اما در هنگام استفاده از دستگاه شیردوشی، سطل کاملاً محصور و آب بندی می شود و در واقع طی مراحل شیردوشی امکان آلودگی وجود نخواهد داشت.

 

5. درد دست و بازو وجود ندارد:

درد عضلات بازو برای دوشیدن شیر گاو چند هفته طول می کشد. شیردوشی با دست به سرعت سبب درد عضلات بازو می شود اما استفاده از شیردوش برقی چنین مشکلی را در پیش نخواهد داشت.

 

6. استخدام آسان برای کار در دامداری:

پیدا کردن شخصی که بداند چگونه شیر گاو را بدوشد، یک چالش است. با دستگاه شیردوشی این چالش بسیار ساده می شود. احساس اضطرابی که یک دامدار هنگام آموزش به شخصی برای دوشیدن شیر دارد فراتر از لگد های گاو است.

بسیاری از مشکلات وجود دارد که می تواند ضمیمه این امر شود از جمله فردی که آموزش می بیند قدرت بازوی کافی ندارد، نداشتن مهارت در کنترل گاو هنگام شیردوشی، طولانی شدن و عدم تخلیه کامل شیر، گاو را در معرض خطر عفونت قرار می دهد اما با یک دستگاه شیردوشی مطمئن هستید که پس از اتصال قلاب دستگاه به نوک پستان گاو، شیردوشی صحیح و سریع خواهد بود.

 

.7 راندمان زمان:

با استفاده از دستگاه شیردوشی می توانید چند وظیفه را به طور همزمان انجام دهید زیرا دستگاه تمام اعمال را بصورت اتوماتیک انجام داده و شیردوشی حدود 5 دقیقه زمان خواهد برد. این مورد بهترین مزیت دستگاه شیردوشی است.

 

8. کاهش استرس دام:

و سرانجام یک روش شیردوشی مناسب و منظم بی شک باعث کاهش استرس در دام ها خواهد شد. این امر نه تنها سلامت حیوانات را بهبود می بخشد بلکه موجب کیفیت بالاتر در لبنیات برداشت شده نیز می شود.

تماس: 09143239791


تولید ادوات کشاورزی در نگین سبز در هشترود , فروش ادوات کشاورزی در هشترود , فروشگاه نگین سبز , تولید شیردوش در هشترود , قیمت ادوات کشاورزی , قیمت شیردوش برقی در هشترود , آدرس فروشگاه شیردوش در هشترود , لوکشن فروشگاه نگین سبز در هشترود , خرید شیردوش برقی در هشترود , شیردوش , دستگاه شیردوش , لوازم صنعتی دامداری و کشاورزی در هشترود , خرید دستگاه علف خوردکن , تولید علف خوردکن در هشترود , تولید آسیاب در هشترود , فروش اداوات کشاورزی و دامپروری در هشترود , قیمت تجهیرات دامپروری , فروش لوازم دامپروری درهشترود , علفخوری اتوماتیک در هشترودتولید ادوات کشاورزی در هشترود , تولید شیردوش در هشترود , خرید دستگاه شیردوش در هشترود , خرید دستگاه علف خورد کن در هشترود , تولید لوازم صنعتی دامپروری در هشترود تولید علوفه خردکن در هشترود

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. کشاورز

    بهترین تولید کننده شیردوش هستن در تبریز

  2. حسین زاده

    وقت بخیر قیمت دستگاه شیر دوش میخواستم ارسال به شهرستان هم دارید؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *