معرفی حجره

این حُجره اینترنتی واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی مشهد

تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی در مشهد, تجهیزات و قفسه بندی فروشگاهی و قفسه های سنگین انباری ، قفسه هایپر مارکت, قفسه خود ایستا, قفسه دو طرفه, شلف وسط فروشگاهی, فروش آنلاین و حضوری در استان خراسان .

ارائه خدمات در سراسر کشور

تماس: **********

اینستاگرام:********

واتساپ: **********

وبسایت:*********

ساعت کاری: 8 الی 21

آدرس: مشهد ،

مدیریت: *******

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید قفسه فروشگاهی در مشهد

قفسه بندی انبار در مشهد | تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی در مشهد

تجهیزات فروشگاهی در مشهد

بازار بزرگ قفسه ایران، عرضه کننده بهترین برند های قفسه بندی فروشگاهی و قفسه فلزی انبار و تجهیزات فروشگاهی شامل قفسه های کنار دیوار هایپر مارکتی ، قفسه های وسط فروشگاهی ، قفسه های صنعتی سنگین و نیمه سنگین راک پانل ، چرخ های فروشگاه ، سبد های خرید ، استند های آجیل و خشکبار و حبوبات ، استند ابزار و….

قفسه بندی انبار در مشهد | تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی در مشهد

ساخت قفسه فروشگاهی در مشهد

قفسه بندی فروشگاهی : انواع قفسه فروشگاهی , قفسه بندی هایپرماکتی طرح ترک

قفسه بندی انبار: قفسه صنعتی راک , قفسه پیچ و مهره ای

لوازم و قطعات قفسه: 

لوازم و قطعات قفسه طرح ترک: پایه ستون قفسه کارما , صفحه کفه طبقه کارما , تجهیزات لوازم جانبی قفسه

لوازم و قطعات قفسه فروشگاهی: پایه قفسه ستون فلزی , صفحه طبقه کفی قفسه, تجهیزات جانبی قفسه بندی

انواع رگال فلزی: استند آجیل و خشکبار, استند برند آکاربو, استند برند الینااستند

لوازم جانبی فروشگاهی: قاب اتیکت لیبل قیمت, قیمت استند سیگار تنباکو, میز چک اوت

سبد و چرخ خرید فروشگاهی: چرخ خرید فروشگاهی, سبد خرید استند فروشگاهی, انواع شاخک رگال مفتولی, قفسه بندی فروشگاهی آریاطوس

قفسه بندی انبار در مشهد | تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی در مشهد

تولید قفسه خود ایستا در مشهد

نحوه‌ی ساخت و طراحی قفسه‌های خود ایستا

ساخت قفسه‌های خود ایستا در کارگاه‌های طراحی قفسه صورت می‌گیرد. طراحی کلی قفسه‌ خود ایستا تقریباً ثابت بوده و به یک شکل استاندارد تولید می‌شود. با این همه امکان طراحی طبق خواسته‌ی خریدار نیز برای این قفسه‌های فروشگاهی وجود دارد. مواردی که در ساخت قفسه‌های خود ایستا باید در نظر گرفت موارد زیر است:

الف – یک طرفه بودن یا دو طرفه بودن قفسه

قفسه‌های دو طرفه حالت پایدارتری نسبت به قفسه‌های یک طرفه دارند و محصولات بیشتری را در معرض نمایش قرار می‌دهند. قفسه‌های یک طرفه بیشتر برای کناره‌های دیوار و در فروشگاه‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ب – اندازه قفسه خود ایستا

قفسه‌های خود ایستا اغلب در یک اندازه‌ی استاندارد طراحی می‌شود. با این وجود امکان طراحی‌های ویژه نیز وجود دارد. در صورتی که نیازی به افزایش طول قفسه‌ها وجود داشته باشد، باید از پایه‌ها و طبقات مستحکم‌تری استفاده کرد. به نحوی که زیر بار خم نشده، تغییر شکل ندهد.

ج – عمق طبقات قفسه

عمق طبقات قفسه‌های خود ایستا می‌تواند کم و زیاد شود؛ و این مورد نیز در اختیار سفارش خریدار است. نکته‌ی مهم درباره‌ی عمق طبقات بحث طراحی طبقات با عمق‌های متفاوت است. معمولاً برای اینکه نمایش محصولات جلوه‌ی بهتری داشته باشد، عمق قفسه‌ها را از پایین به بالا کم می‌کنند. به شکلی که طبقه پایین بیشترین عمق را داشته و بالاترین طبقه دارای کمترین عمق باشد. (طبقه پایین قفسه‌ها اصطلاحاً استارتر یا بیس نیز نامیده می‌شود.)

د – اتصال طبقه‎‌های قفسه

جهت اتصال طبقات به پایه‌های قفسه معمولاً از اتصال پیچ و مهره استفاده می‌شود. البته در نمونه‌های تازه‌تر این کار به کمک دستک یا اصطلاحاً براکت نیز انجام می‌گیرد. در این شیوه از اتصال، بر روی پایه سوراخ‌هایی وجود دارد؛ که شیارهای طراحی شده بر روی براکت داخل این سوراخ‌ها فرو رفته، استحکام لازم را به ساختار قفسه می‌دهد.

قفسه بندی انبار در مشهد | تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی در مشهد

انواع قفسه‌های خود ایستا

دسته‌بندی قفسه‌های خود ایستا به طور معمول بر اساس نوع چیدمان محصولات صورت می‌گیرد. به همین جهت این قفسه‌ها را به دو دسته‌ی اصلی قفسه خود ایستای یک طرفه و قفسه‌ خود ایستای دو طرفه تقسیم بندی می‌کنند.

قفسه‌ خود ایستای یک طرفه

همین‌طور که از اسم قفسه‌های یک طرفه مشخص است، چینش محصولات در این قفسه‌ها فقط در یک سمت صورت می‌گیرد. به همین خاطر بهترین مکان برای نصب آن‌ها کناره‌های فروشگاه یا کنج دیوارهاست. البته فراموش نکنید که نیازی به سوراخ کردن دیوار نخواهید داشت. ویژگی‌های کلی قفسه یک طرفه به شرح زیر است:

 • فضای نصب آن‌ها در کنار دیوار یا کنج دیوار است.
 • ارتفاع طبقات این قفسه‌ها قابل تنظیم است.
 • عرض استاندارد این طبقات بین 25 تا 50 سانتیمتر در نظر گرفته می‌شود. همچنین امکان استفاده از عرض‌های متفاوت نیز وجود دارد.
 • معمولاً از ورقه‌های گالوانیزه یا ام‌دی‌اف برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود.
 • در فروشگاه‌های متنوعی قابلیت استفاده دارند؛ البته نباید محصولات سنگین را روی آن‌ها قرار داد.
 • قفسه‌های خود ایستا فضای لازم برای نصب اکسسوری‌های اضافه مثل اتیکت قیمت، نرده و گارد محافظ و … را دارد.

قفسه بندی انبار در مشهد | تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی در مشهد

تولید قفسه دو طرفه در مشهد

قفسه‌ خود ایستای دو طرفه

طراحی دیگری که برای قفسه‌های خود ایستا صورت می‌گیرد، طراحی به شکل دو طرفه است. در این نوع از طراحی دیگر نمی‌توانید قفسه را کنار دیوار قرار دهید. بلکه فضای نصب این قفسه‌ها بخش‌های میانی فروشگاه خواهد بود. ویژگی‌های اصلی شلف دو طرفه یا قفسه وسط فروشگاهی موارد زیر است:

 • نصب قفسه‌های دو طرفه به آسانی صورت می‌گیرد و نیازی به پیچ و مهره یا تجهیزات به خصوصی ندارد.
 • قابلیت‌های استفاده‌ی فراوانی داشته و در فروشگاه‌های زیادی قابل استفاده است.
 • ارتفاع طبقات این قفسه‌ها از هر دو طرفه قابل تنظیم است.
 • عرض استاندارد برای طبقه‌ها بین 25 تا 50 سانتیمتر است. همچنین ممکن است از عرض‌های ناهمگون برای نمایش بهتر محصولات استفاده شود.
 • فضای لازم برای نصب اکسسوری‌های اضافه را دارد.

شلف بازار | تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی در مشهد

بررسی مزایای قفسه خود ایستا

نصب آسان: قفسه‌ خود ایستا به نحوی طراحی شده که خریدار نیز به راحتی می‌تواند آن را نصب کرده، در فضای فروشگاه مورد استفاده قرار دهد.

تنظیم تعداد طبقات و فاصله‌ی بین آن‌ها: این ویژگی اگرچه به نظر ساده می‌رسد، اما مزیت مهمی برای فروشگاه‌های سوپرمارکتی و زنجیره‌ای است.

امکان در نظر گرفتن سیستم روشنایی: اگر  نیاز به سیستم روشنایی و نورپردازی در فضای فروشگاهی خود داشته باشید، در طراحی این قفسه‌ها نیز می‌توانید آن را تعبیه کنید و جلوه‌ی بهتری به محصولات خود بدهید.

قابلیت اتصال نرده محافظ: برای برخی از محصولات که امکان ریزش آن‌ها وجود دارد، می‌توانید از نرده‌های محافظ کمک بگیرید. این نرده‌ها روی هر طبقه و پایه‌ها سوار می‌شوند.

امکان نصب اتیکت قیمت: در فروشگاه‌های زنجیره‌ای لازم است تا تمامی محصولات اتیکت قیمت داشته باشند. قفسه‌های خود ایستا خیلی راحت این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

طراحی در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت: قفسه‌های خود ایستا را می‌توانید در رنگی که مناسب فضای داخلی فروشگاه خودتان است سفارش دهید. همچنین از طرح‌های خاص این قفسه‌ها نیز می‌توانید کمک بگیرید.

تماس: **********


قفسه خود ایستا در مشهد , فروش شلف کارینا در مشهد , فروش شلف هایپری در مشهد , فروش قفسه صنعتی در مشهد , بهترین برند قفسه , تولید قفسه خود ایستا در مشهد , قیمت شلف کارینا در مشهد , قفسه هایپر مارکت در مشهد , فروش قفسه دوطرفه در مشهد , فروش شلف ارزان در مشهد , قفسه هایپرمارکت , طوس مشبک در مشهد , تولید قفسه فلزی در مشهد , فروش قفسه فروشگاهی در مشهد , خرید قفسه فروشگاهی در مشهد , تجهیزات فروشگاهی در مشهد , آدرس قفسه فروشگاهی در مشهد , قفسه بندی مشهد , فروش چرخ خرید در مشهد , خرید چرخ خرید در مشهد , قیمت چرخ خرید در مشهد , تولید قفسه کنار دیواری در مشهد , فروش قفسه فروشگاهی , تولید قفسه مغازه , شلف بازار در مشهد , تجهیزات فروشگاهی شلف بازار در مشهد , قیمت قفسه , فروش قفسه وسط در مشهد , قیمت قفسه کنار دیواری در مشهد , فروش قفسه دوطرفه در مشهد , تولید قفسه و تجهیزات فروشگاهی, تولید قفسه فروشگاهی, شلف بازار مشهد, شلف بازار , ساخت قفسه انبار، یاخت قفسه فروشگاه، قفسه فروشگاهی دو طرفه

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. موسویان

  سلام
  کیفیت سبد های خرید فروشگاهی بسیار بالا بود و به قیمت کارخانه خرید کردم

 2. محمد رضا داورزنی

  ارسال رایگان به کل کشور هم داریم

 3. ماهان

  تولید قفسه فروشگاهی شما محصولاتش کاملا رضایت بخش بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!