معرفی حجره

قالیشویی و مبلشویی بهرنگ

بهترین مبل شویی در رشت ، شستشوی مبل در رشت , قالیشویی و مبلشویی بهرنگ در رشت ، شستشوی انواع فرش ، قالی ، موکت و شستشوی انواع مبلمان اداری و منزل ، مدلهای مبل خلیجی ، سلطنتی ، راحتی ، کلاسیک و شستشوی پـتو ، تشک تک نفره و دونفره ، تشک فشرده ، روتختی ، بالشت ، شستشوی صندلی اداری ، صندلی ماشین ، صندلی میز نهار خوری ، صندلی تالار و رستوران ، شستشوی پرده و روفرشی ، با بهترین مواد لکه بر و تجهیزات مدرن و مکانیزه ، تـمـام اتـومـاتـیـک بـا خـدمـات کـامل و تضمینی، با کادری مجرب و حرفه ای.

آماده ارائه خدمات در سراسر استان گیلان

تماس : 09903179945

اینستاگرام: shostesho_mobl_rasht@

واتساب: 989903179945

تلگرام: 09903179945

ساعت کاری: 8 الی 21

آدرس: رشت ، گیلان

مدیریت : بهرنگ صداقت

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


بهترین مبلشویی در رشت

قالیشویی بهرنگ | بهترین مبل شویی در رشت

خدمات مبل شویی در گیلان

مجموعه ی قالیشویی و مبلشویی بهرنگ با بهترین تجهیزات و مواد شوینده ی عالی و به روز ، همراه با کادری مجرب و حرفه ای و تجربه کاری درخشان ، آماده ی خدمت رسانی به شما همشهریان رشتی و هم استانیهای عزیز گیلانی هستیم.

قالیشویی بهرنگ | بهترین مبل شویی در رشت

خدمات ما شستشوی انواع : 

 • قالی ، موکت ، فرش ، پرده و روفرشی
 • شستن انواع مبلمان سلطنتی ، مبل راحتی ، مبلمان اداری
 • شستن صندلی اداری و صندلی ماشین ، صندلی میز ناهار خوری ، صندلی تالار و رستوران
 • شستن پـتو ، تشک فشرده ، تک نفره و دونفره، روتختی و بالشت

قالیشویی بهرنگ | بهترین مبل شویی در رشت

مبلشویی در منزل در رشت

مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو توسط کادر مجرب و حرفه ای بهرنگ انجام می شود. مبل ها این روز ها در تمام خانه ها نیاز به شستشو دارند ما این مبل ها را با دستگاه به صورت حرفه ای شستشو می دهیم.

مبل شویی در چند مرحله به صورت حرفه ای توسط کادر مجرب و آموزش دیده و متخصصین تیم بهرنگ ، بدون جا به جایی و ریزش آب در کمترین زمان ممکن در محل و مکان مورد نظر شما انجام میشود.

قالیشویی بهرنگ | بهترین مبل شویی در رشت

ششستشو مبل با دستگاه مدرن و مکانیزه

مبل شوی صنعتی وسیله است برای شستشوی حرفه ای جهت شستن تمیز و اصولی مبلمان در منزل ، این دستگاه ها جهت مبل شویی ، معمولا در مدلهای مختلف دریلی تا مبل شوی صنعتی حرفه ای وجود دارند، که بهترین راه شستشوی انواع مبل و صندلی و خوشخواب و غیره میباشد، و کار همه خانواده ها را به آسانی فراهم کرده و شستشو در حد صفرشویی با دستگاه های مدرن و مکانیزه انجام میگردد.

قالیشویی بهرنگ | بهترین مبل شویی در رشت

شستشوی مبل سلطنتی در رشت

شست و شوی مبل سلطنتی و تمیز کردن مبلمان باعث تازگی مبل ها و افزایش طول عمر آنها می‌شود. و طراوت و تازگی روز اول خرید مبلمان را برمیگرداند.

قالیشویی بهرنگ | بهترین مبل شویی در رشت

شستشوی تشک خوشخواب در رشت

شستن تشک تک نفره و دو نفره در گیلان

در مجموعه ی بهرنگ بهترین خدمات شستن تشک های خوشخواب فشرده تک نفره و دونفره، با دستگاه های حرفه ای ، مجهز و با مکش قوی ارائه می شود، بدون آسیب زدن به پارچه و بدون ساییدگی و در منزل با کادری مجرب خدمات ارائه می دهیم.

شستشوی مبل راحتی در رشت

شستن مبل در محل با دستگاه بهترین روش برای شستشوی انواع مبلمان می باشد. همه میدانیم که نباید مبل را با آب فراوان شستشو دهیم پارچه مبل و اسفنج داخل مبل در اثر شستشو با آب فراوان دچار آسیب دیدگی شده و از عمر مبل می کاهد. خشکشویی مبل با دستگاه این روش در طولانی کردن عمر مبل کمک می کند. دستگاه مبل را با مقداری آب و مواد شوینده کامل روشویی می کند تا به اسفنج های مبل آسیب نرسد.

شستشوی مبلمان بدون آسیب زدن به پارچه مبل و با کیفیت تضمینی صورت می گیرد. شستشوی مبل در منزل را با قیمت مناسب و در حضور شما ارائه می دهیم. شستشو بدون تغییر دکوراسیونِ خانه انجام می شود. هدف ما جلب رضایت شماست.

تماس : 09903179945

سوالات متداول:

بهترین قالیشویی در رشت کجاست؟

قالیشویی و مبلشویی بهرنگ,  شستشوی انواع فرش ، قالی ، موکت و شستشوی انواع مبلمان اداری و منزل  با بهترین مواد لکه بر و تجهیزات مدرن و مکانیزه ، با کادری مجرب و حرفه ای در رشت می باشد.

مبل شوی صنعتی چیست؟

مبل شوی صنعتی وسیله است برای شستشوی حرفه ای جهت شستن تمیز و اصولی مبلمان در منزل ، این دستگاه ها جهت مبل شویی ، معمولا در مدلهای مختلف دریلی تا مبل شوی صنعتی حرفه ای وجود دارند.


شستشوی مبل در رشت ، شستشوی مبل در گیلان ، شستشوی صندلی در رشت ، شستشوی میز ناهاخوری در رشت ، بهترین مبل شویی در رشت ، بهترین مبل شویی در گیلان ، شستشوی مبل در رشت , موکت شویی در رشت , اولین مجموعه با کادری مجرب در رشت , مبل شویی با پرسنل متخصص و حرفه ای در رشت , موکت شویی در رشت , شستشوی مبلمان سلطنتی در رشت , شستشوی مبلمان سلطنتی در گیلان ، شستشوی مبلمان راحتی در رشت , شستشوی مبلمان راحتی در گیلان ، شستشوی موکت چسبیده در گیلان , شستشوی پرده در رشت , شستشوی پتو در گیلان ، شستشوی پتو در شفت , مبل شویی در رشت , مبلشویی در گیلان ، مبلشویی در رشت و حومه ، بخارشویی مبل در رشت , شستشوی مبلمان سلطنتی دررشت , شستشوی موکت در منزل در آستانه اشرفیه , شستشوی مبل با دستگاه مکانیزه , شستشوی قالی در رشت , مبل شویی سیار در رشت ,مبل شویی سیار در گیلان ، مبل شویی درگیلان ، شستشوی مبل در شفت ، شستشوی صندلی ناهار خوری در شفت ، شستشوی تشک خوشخواب در رشت ، شستشوی موکت در منزل ، بهترین قالیشویی در رشت ، بهترین مبل شویی در رشت مبل شویی در محل ، مجربترین شستشوی مبل ، بهترین شستشوی صندلی ناهار خوری ، شستشوی موکت در شفت ، مبل شویی در رشت ، بهترین خدمات شستشو مبل درمحل رشت ، خدمات مبل شویی در رشت ،خدمات مبل شویی در گیلان ، شستشوی فرش در رشت ، بهترین شستشوی قالی در رشت ، بهترین شستشوی مبلمان ، خدمات شستشو در رشت ، شستشوی صندلی ماشین در رشت ، بهترین شستشوی صندلی در رشت ، بهترین خدمات شستشوی مبل در رشت ، بهترین شستشوی صندلی در محل رشت ، بهترین شستشو صندلی اداری در رشت ، بهترین شستشو صندلی تالار ، شستشوی سریع صندلی رستوران رشت ، شستشوی صندلی رستوران در گیلان ، شستشوی مبلمان اداری رشت ، شستشوی صندلی در رشت ، بهترین مبل شویی رشت ، مبل شویی در رشت ، خدمات قالیشویی در درشت ، خدمات شستشو مبل رشت ، قالیشویی رشت ، شستشوی مبل در رشت , مبلشویی در رشت گیلان , قیمت مبل شویی در منزل رشت , خشکشویی مبل رشت , شستشوی تخصصی مبل , بهترین مبلشویی در منزل در رشت , معرفی بهترین مبل شویی در رشت , مبلشویی در رشت , خشکشویی مبلمان رشت , شسنشوی خوشخواب در رشت , شستشوی فرش و مبل در استان گیلان , 
5/5 (6 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. شیخی

  سلام وخسته نباشید ب بهتربن و خوش اخلاقترین در حرفه مبل شویی ، کارتون حرف نداره ، مبلهام خیییلی تمیز شدن فکرشو نمیکردم اینقدر عالی و تمیز بشن .دستتون درد نکنه از یک هزینه بزرگ همسرم رو نجات دادید

 2. شریفی

  عرض ادب واحترام برای شستشوی موکت ، موکت باید کنده بشه از چسب ک ب زمین چسبیده یا درهمانجا شستشو میشه ممنونم

 3. کریمی

  سلام روز شما بخیر .تا حالا کسیو نیاوردم ک بخوام مبلمان سلطنتیمو بدم بشورن .داخل کاور بوده تمیزن جز روزهایی کاور برداشته شده . از این جهت میخوام شخصی بیاد تو سرچ گوگل زدم مبل شویی در رشت معرفی شدید شما . هر زمان بخوام بگم تشریف میارید برای شستشو . ممنون

 4. رضایی

  سلام و خسته نباشید خدمت شما .اقای صداقت عزیز کارتون بسیار بسیار عالی و تمیز هست و وقت شناس هستید چند سالی هست ک کار شستشوی مبل ما رو انجام میدیدو ازتون راضی هستم و ب هرکسی هم معرفیرکردم سربلندم کردید.خیلی ممنونم

 5. فیاضی

  سلام بزرگوار مبل رو شستشو میکنید نیازی ب جابجایی داره یا داخل پذیرایی انجام میشه ؟

 6. اریا کیانی

  سلام دنبال قالیشویی میگشتم توسرچ گوگل، اقای صداقت اسم شما رودیدم.تو شفت هستم صندلی هامونو شستشو کردین خیلی تمیز شدن دستتون درد نکنه

 7. علیزاده

  عرض و ادب و خسته نباشید اقای صداقت چندماه پیش شستشوی مبل ما رو در منزل انجام دادید، که خواهر شوهرم شماره شما رو داده بود . الان تو سرچ گوگل زدم بهترین مبلشویی گیلان که شما رو دیدم . گفتم یه تشکر ویژه از شما کنم .کارتون عالی بود

 8. شکیبا

  شکیباهستم اقای صداقت منزل ما تشریف اوردید منزل ما , چون بچه کوچیک داارم مبل و صندلیهای ناهارخوری خیلی کثیف شده بودند , خدا خیرتون بده , خیلی تمیز شدن عین روز اولشسون شدند , به نظرم شما بهترین مبلشویی گیلان هستید ,

 9. فکوری

  سلام اقای صداقت واقعا کارتون حرف نداره عیدخونه ما مبلمون رو شستشو کردید خیلی تمیز شد .واقعا دستتون درد نکنه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه