معرفی حجره

این حُجره واگذار میشود 

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


گروه معماری مهندسی تبریز 

طراحی نما و دکوراسیون داخلی در تبریز ، بهترین شرکت معماری تبریز ، شرکت ساختمان سازی و معماری داخلی تبریز،  اجرای آتلیه معماری ، اجرای صفر تاصد ویلاهای کلاسیک، بازسازی دکوراسیون داخلی ، طراحی انواع نما و دکوراسیون داخلی لوکس. شرکت ساختمانی معماری متخصص در حوزه ی‌ طراحی، اجرا، نظارت و بازسازی پروژه های لوکس ساختمانی.

ارائه خدمات در سراسر کشور

تماس: **********

وبسایت: **********

اینستاگرام: **********

واتساپ: **********

ساعت کاری: 9 الی 21

آدرس: تبریز، *****

مدیریت: ********

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


طراحی نمای ساختمان در تبریز

آلتین تام | طراحی نما و دکوراسیون داخلی در تبریز

اجرای نمای ساختمان در تبریز

اولین و یکی از مهم ترین بخش ها در مراحل اجرای نمای ساختمان ، طراحی نمای آن محسوب می شود. در این مرحله سازنده تصمیم می گیرد که از چه متریال و با چه چشم اندازی برای نمای ساختمان استفاده کند. داشتن خلاقیت و انتخاب طرح زیبا ، کاربردی و چشم نواز نمای خاص و متفاوتی ایجاد می کند.

نکته جالب توجه این است که با اجرای یک نمای زیبا و با کیفیت ارزش ساختمان نیز افزایش پیدا می کند. قصد شما از اجرای نمای زیبا و متفاوت فروش بهتر ساختمان و جلب نظر و توجه اطرافیان به ساختمان است. در این بین متریال های بسیار زیادی برای اجرای نما وجود دارد. اما در کنار توجه به زیبایی و کیفیت باید به میزان هزینه تمام شده نیز دقت کرد.
با پایان یافتن عملیات سفت کاری در یک ساختمان ، مرحله اجرای نمای آن آغاز می شود. برای ساختن نما نیز از متریال های متفاوتی مانند چوب ، آجر ، سنگ ، سرامیک ، کامپوزیت ، شیشه ، سیمان و… می توان استفاده کرد.

طراحی دکوراسیون داخلی لوکس :

در این نوع طراحی دکوراسیون داخلی، لوازم ، ظاهری گران قیمت و لوکس دارند. نور پردازی هدفمند و کنترل شده است. رنگ های مورد توجه در این سبک شامل : آبی ، زرشکی ، نقره ای و طلائی می باشد. استفاده فراوان از سنگ ، شیشه و فلزات گران قیمت.

وجه اشتراک گسترده با دکوراسیون داخلی کلاسیک دارد. مدرن ترین دکوراسیون داخلی لوکس و شیک ، امروزه برای طراحی دکوراسیون داخلی لوکس از فاکتورهای زیادی استفاده می شود. نورپردازی, هماهنگی و تناسب رنگ وسایل با رنگ منزل و نحوه چیدمان آن ها از جمله این فاکتورها می باشند. علاوه بر موارد بیان شده, طراحی دکوراسیون داخلی باید با توجه به فضای آن صورت گیرد.

نورپردازی در دکوراسیون داخلی منزل

یکی از فاکتورهای بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی, نورپردازی است. نورپردازی علاوه بر جذاب کردن فضای منزل, سبب روشنی و جلوه بخشیدن به اشیاء می شود.

تناسب رنگ ها در دکوراسیون داخلی لوکس

از دیگر فاکتورهای مهم در طراحی دکوراسیون داخلی لوکس و مدرن, تناسب رنگ ها می باشد. تناسب رنگ سطوح و دیوارها با وسایل می تواند جلوه زیبایی به فضای داخلی خانه ببخشد. دیوارها و سطوح با رنگ ها و شکل های مختلفی طراحی می شوند.

 

نمای کلاسیک

نمای کلاسیک پرطرفدارترین سبکی است که علاوه بر زیباسازی نمای ساختمان شما، شکوه و وقار منحصر به فردی را به نمای ساختمان القا می کند و ارزش مالی ساختمان را بالاتر می برد.
طراحی نمای کلاسیک برگرفته شده از معماری یونان و رم باستان است، با این حال بعد از قرن ۱۹ میلادی, این سبک از طراحی نما مورد توجه بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران قرار گرفت.

نمای کلاسیک القاکننده حس شکوه و عظمت در ساختمان است، از این رو این سبک از طراحی نما از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است، حال در صورتی که طراح بتواند طراحی

نمای کلاسیک را به صورت شاخص و تک طراحی کند، به صورتی که ساختمان شما در منطقه و محله چشمگیر و شاخص به نظر برسد، ارزش مالی ساختمان شما تا ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت.

آشنایی با انواع نمای کلاسیک می‌تواند در انتخاب مناسب سبک طراحی به شما کمک کند. طراحان ما در شرکت ساختمانی معماری تبریز ، می‌توانند متناسب با سلیقه شما و جدیدترین متدهای طراحی نمای کلاسیک، نمای ساختمان شما را طراحی کنند.

 

طراحی نمای کلاسیک ساختمان به ۴ روش انجام می شود.

 • طراحی نمای کلاسیک مسکونی
 • طراحی نمای کلاسیک ویلایی
 • طراحی نمای کلاسیک اداری – تجاری
 • طراحی نمای کلاسیک ساده

نکته حائز اهمیت این است که، طراحی هر یک از کاربری‌های گفته شده در سبک کلاسیک متفاوت است، برای مثال در نمای کلاسیک تجاری و اداری عموما از بازشوهای بزرگ و المان‌های بیشتری نسبت به طراحی نمای کلاسیک مسکونی استفاده می شود.

 

طراحی دکوراسیون داخلی تبریز

استفاده از سبک کلاسیک در طراحی نمای ویلایی بسیار رایج است، با این حال این رواج سبب دشوارتر شدن کار بسیاری از طراحان شده، چرا که طراحان باید از روش‌های جدید در طراحی نمای کلاسیک ویلایی آگاه باشند تا علاوه بر طراحی نمای کلاسیک ویلایی زیبا، ساختمانی شاخص را به بهره‌وری برسانند.

در طراحی نمای کلاسیک ویلایی استفاده از پنجره‌های عریض می‌تواند به نمای ویلای شما زیبایی منحصر به فردی ببخشد، چرا که یکی از مشخصه‌های ویلا، ارتباط با فضاهای اطراف و فضای بیرون ویلا است.

در طراحی و اجرای نمای کلاسیک ویلایی، می‌توان از متریال‌های همچون سنگ، سیمان یا مصالح پیش ساخته استفاده کرد، برای مثال در صورتی که طرح از پیچیدگی زیادی برخوردار باشد، بهتر است از متریال‌های پیش ساخته و یا سیمانی استفاده کرد، چرا که این نوع مصالح انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به سنگ دارند.

نمای کلاسیک آپارتمان

در طراحی نمای کلاسیک آپارتمان نیز همانند نمای کلاسیک ویلایی می‌توان از متریال‌های سنگ، سیمان و پیش ساخته بسته به بودجه کارفرما و نوع طراحی نما (از نظر پیچیدگی) استفاده کرد.
با این حال در این سبک از طراحی نمای کلاسیک استفاده از پنجره‌های عریض کمتر دیده می‌شود، چرا که یکی از عوامل ضروری در طراحی نمای کلاسیک آپارتمان، حفظ حریم شخصی است، از این رو بازشوها از ابعاد بزرگی برخوردار نیستند.

در طراحی نمای کلاسیک آپارتمان، استفاده از ورودی‌های با دعوت‌کنندگی بالا بیشترین کاربری را دارد، از این رو سقف ورودی در طراحی نمای کلاسیک آپارتمان بلندتر از سبک نمای مدرن است.

نمای کلاسیک تجاری و اداری:

در این سبک از طراحی نمای کلاسیک ساختمان استفاده از بازشوهای عریض بیشترین کاربرد را دارد، چرا که یکی از مشخصه‌های طراحی نمای تجاری و اداری بالا بردن حس کنجکاوی در بیننده است.
به این صورت با استفاده از بازشوهای بزرگ و المان‌هایی با پیچیدگی و زیبایی بیشتر می‌توان توجه بسیاری از بینندگان را به ساختمان جلب کرد.

نمای کلاسیک ساده

در این سبک از طراحی نمای کلاسیک، از فرم‌ها و المان ها با پیچیدگی کمتری نسبت به نمای کلاسیک یا نمای رومی استفاده می‌شود.

در طراحی نمای کلاسیک ساده، بیشتر از سبک مدرن استفاده شده، از این رو این سبک از طراحی بی‌شباهت با طراحی نمای نئوکلاسیک نیست، سبک نئوکلاسیک به تلفیق دو سبک از طراحی نمای کلاسیک و مدرن می‌گویند.

در نمای کلاسیک ساده نیز قواعد طراحی نمای کلاسیک همچون استفاده از المان، تقارن فضایی و استفاده از خطوط خمیده مشاهده می‌شود، با این حال المان‌های استفاده شده در طراحی نمای کلاسیک ساده، از پیچیدگی کمتری برخوردار هستند

از دیگر عواملی که می‌تواند در زیبایی شب نمای کلاسیک آپارتمان تاثیرگذار باشد، استفاده از نورپردازی مناسب و متناسب با نوع مصالح استفاده شده در نما است.

بیشترین متریال استفاده شده در طراحی نمای کلاسیک را، مصالح سنگی به خود اختصاص داده اند، از این رو  اجرای این سبک از نما از هزینه بالایی برخوردار است.
طراحان ما، طراحی نمای ساختمان را متناسب با ابعاد اصلی متریال‌ها انجام می‌دهند و به صورت نقشه‌های شاپ به شما ارائه می‌دهند، به این صورت هزینه اجرای نمای ساختمان نیز تا ۳۰ درصد کاهش می‌یابد.
طراحی تخصصی نمای کلاسیک ساختمان خود را به ما بسپارید، تحویل پروژه در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تماس:  ********


سوالات متداول:

بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در تبریز کجاست؟

طراحی نما و دکوراسیون داخلی در تبریز ، شرکت ساختمان معماری اجرای آتلیه معماری تبریز ، اجرای صفر تاصد ویلاهای کلاسیک، بازسازی دکوراسیون داخلی ، طراحی انواع نما و دکوراسیون داخلی لوکس .

در اجرای نمای ساختمان چه متریالی استفاده می شود؟

بیشترین متریال استفاده شده در طراحی نمای کلاسیک را، مصالح سنگی به خود اختصاص داده اند، از این رو  اجرای این سبک از نما از هزینه بالایی برخوردار است.


دکوراسیون داخلی مدرن در تبریز , طراحی دکوراسیون کلاسیک در تبریز , طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک تبریز , بازسازی ساختمان در تبریز , اجرای نمای لوکس در تبریز , طراحی دکوراسیون لوکس در تبریز , نماکاری لوکس در تبریز , طراحی نمای لوکس در تبریز , اجرای نمای مدرن در تبریز , طراحی دکوراسیون داخلی , طراحی نمای ساختمان ، نماکاری ساختمان تبریز ، نماکاری تبریز ، طراحی دکوراسیون داخلی تبریز ، طراحی دکوراسیون داخلی در تبریز, 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. فولادوند

  طراحی و اجرای نما مناسب هر سلیقه ای انجام میشه👌

 2. هدایتی

  مدل های طراحی دکوراسیون توی پیجشون عالیه

 3. رضایی

  خیلی خوش سلیقه هستن در زمینه طراحی نما و دکوراسیون داخلی
  نمونه کارهاشونم زیبا و جذابه

 4. سیاوش مهری

  مگه داریم جذاب تر از نماکاری ساختمانیی که شما انجام دادید
  👌❤️

 5. یدالهی

  طراحی دکوراسیون داخلی هنرمندانه 😍

 6. یدالهی

  طراحی دکوراسیون داخلی بسیار هنرمندانه و خلاقانه س 😍

 7. مفید

  بهترین طراح داخلی تبریز هستید 👏

 8. شکاری

  نمونه ی طراحی دکوراسیون داخلی خیلی شیک و زیباست

 9. H قربانی

  راستیتش سلیقه ی دیزاین داخلی که شما انجام دادین رو بیشتر از سلیقه خودم قبول دارم
  و واقعا بهترین طراح نمای ساختمان هستن
  افتخار همکاری با ایشون رو در چند پروژه ساختمانی داشتم
  کاملا حرفه ای و متخصص هستن👌🌹

 10. پناهی

  نما و دکوراسیون داخلی ساختمان خیلی زیبا و با سلیقه طراحی شده

 11. بهنوش

  چقدر قشنگ و جذابه نماکاری تون❤️

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!