معرفی حجره

پخش و نمایندگی تجهیزات کشاورزی کوچکی در تهران


اینستاگرام: hosein.koochaki2

09122854641

02136300721


نماینده فروش محصولات برند کبری ( compani.ASH )

تجهیزات کشاورزی امروزه یکی از مهم ترین بخش از تولیدات صنعت ابزار را در اقصی نقاط جهان به خود اختصاص داده است. کشاورزی چه در وسعت بزرگ و چه در وسعت کوچک نیازمند داشتن ابزار خوب و کاربردی برای سهولت کار و پیشبرد کار است. کار کشاورزی و باغبانی بدون داشتن ابزارهای مناسب، بسیار سخت و در بعضی مواقع غیر ممکن است.

دسته بندی تجهیزات و ماشین های کشاورزی

انواع مختلفی از ابزار، ماشین ها و تجهیزات ساده و پیچیده در کشاورزی به کار می روند. این وسایل و ماشین ها را می توان بر مبنای مختلف دسته بندی نمود. به همین دلیل در کتاب ها و مراجع می توان دسته بندی های مختلفی در این زمینه پیدا کرد. این دسته بندی ها هیچ کدام یکدیگر را نفی نمی کنند و فقط ممکن است از نظر مبنای دسته بندی با هم متفاوت باشند. قبل از دسته بندی لازم است با مفاهیم « کاربرد » و « چگونگی تأمین نیروی محرکه » زیر آشنا شوید:

ابزار:این وسایل توسط کاربر و به صورت دستی به کار گرفته می شوند. مانند چاقوی پیوند زنی.

وسایل غیر موتوری: این وسایل نسبتاً سبک بوده و ممکن است در حین کار توسط کاربر حمل شود یا روی زمین کشیده یا هل داده شود. مانند چمن زنی دستی غیر موتوری، سمپاش پشتی استوانه ای.

وسایل موتوری:نیروی مورد نیاز قطعات متحرک این وسایل با یک موتور احتراقی یا برقی تأمین می شود و می توان آن ها را به سه دسته تقسیم کرد:

 • دستی (مانند هرس کن موتوری)
 • پشتی (سمپاش پشتی موتوری)
 • چرخدار (چمن زن بشقابی)

ادوات تراکتوری: این وسایل توسط تراکتور به کار می افتد و ممکن است علاوه بر تأمین نیروی کشش از تراکتور، به محور انتقال نیروی تراکتور نیز وصل شده و از آن حرکت بگیرند. مانند: سمپاش پشت تراکتوری

ماشین های خودگردان: این ماشین ها دارای موتور محرکه ای هستند که ضمن تأمین نیروی مورد نیاز قطعات متحرک کاری، برای حرکت دستگاه به چرخ های دستگاه نیز نیرو می دهد مانند: چمن زن خودگردان

تجهیزات: این وسایل معمولاً به صورت موقت یا دائمی در بخش های مختلف نصب می شوند و ممکن است شامل قطعات متحرک بوده یا تمام قطعات آن ثابت باشند، مانند کولر.

پخش وسایل و سمپاش کشاورزی

پخش صفر تا صد قطعات یدکی موجود

ارسال به تمام نقاط ایران

ارائه محصولات با کیفیت

برای مشاهده محصولات بیشتر به اینستاگرام مراجعه نمایید.

شماره تماس:09122854641

آدرس: تهران،سعدی

به مدیریت : حسین کوچکی

با تشکر حجره جو.

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. آواتار مهرداد

  مهرداد

  ممنون از محصولات باکیفیتتون?

 2. آواتار پوررضا

  پوررضا

  ?عالی هستید

 3. آواتار Aysan

  Aysan

  بسیار عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه