معرفی حجره

فرغون سازی تک پرس میرزایی

خدمات فرغون سازی تک پرس میرزایی در قزوین : تولید کننده فرقون تمام پرسی قلابدار, تولید کننده بیل باغبانی و شهرداری, پرسکاری انواع قطعات فلزی خودرویی و غیر خودرویی.

ارسال به سراسر کشور

تماس:

09390118713

02832238542

02832238541

اینستاگرام: takperesm3@

واتساپ: 09390118713

وبسایت: www.takperes.ir

آپارات: https://aparat.com/v/rEHke

ساعت کاری: ۸ صبح الی ۵ عصر

آدرس: قزوین شهر صنعتی البرز

مدیریت : رضا میرزایی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


فرغون سازی قزوین

فرغون سازی تک پرس میرزایی

تولیدی فرغون پاکبان 

درباره فرغون سازی تک پرس میرزایی

شرکت تک پرس میرزایی از سال ۱۳۷۸ با مجوز پروانه بهره برداری به شماره ۸۳۴۲/۱۲۷ و جواز تاسیس به شماره ۱۷۶۲۰/۱۲۷ فعالیت خود را در زمینه پرسکاری قطعات خودروئی نظیر برلیانس , تیبا و پراید  در استان قزوین ، شهرصنعتی البرز  خیابان حکمت چهاردهم ، و همکاری با شرکت های بزرگ خودرو سازی آغاز نموده است. و خط تولید فرغون پرسی با کیفیت بالا مورخ ۰۱/۰۸/۱۳۹۷ با حضور مقامات محترم رئیس دادگستری و دادستان شهرستان البرز افتتاح گردید .

این مجموعه در سال ۱۳۸۶ گواهینامه های ISO۹۰۰۱:۲۰۰۰   را در اجرای سیستم مدیریت کیفیت تولید قطعات خودرو دریافت نمود که مهر تائیدی بر روند رو به رشد سازمان در چهارچوب منشور اخلاقی و کمی و کیفی آن بوده است. و در حال حاضر دارای  گواهینامه های ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵  و IATF۱۶۹۴۹:۲۰۱۶  از شرکت DQS می باشد. این شرکت با بیش از ۶۰نفر پرسنل فعال ، با هدف اشتغال زایی و همچنین کمک به خودکفایی کشور در زمینه تولید قطعات خودروئی , غیر خوردوئی  , تولید فرغون پرسی و در نهایت جلب رضایت مشتریان خود که قطب های اصلی صنعت خودروسازی و پروژ ه های عمرانی کشور هستند ، گام بر می دارد.

تک پرس

یکی از افتخارات این مجموعه ، بهره مندی از نیروهای جوان و خوش فکر با میانگین سنی کمتر از ۴۰ سال می باشد که چشم انداز آینده ای روشن برای آن متصور می سازد.

خطوط تولید این شرکت در چهار بخش قالبسازی و تراشکاری و پرسکاری قطعات فلزی و ساخت فرغون می باشد ، یکی از عمده ترین فعالیت های این مجموعه را با ظرفیت تولید روزانه بیش از ۱۰ تن قطعات فلزی تشکیل می دهد.

سالن های پرسکاری ، با بیش از بیست دستگاه در تناژهای بین ۱۰۰ تا ۱۶۰۰ تن ( پرس ۶T ضربه ای تا ۶۰۰T هیدرولیک)، پتانسیل بسیار مناسبی برای تولید قطعات فلزی و ساخت فرغون با تیراژ و تنوع بالا به شمار می آید.

تجهیز دستگاههای فوق به سیستم های اتوماسیون تهیه و تولید قطعه بستر مناسبی را برای تولید قطعات با کیفیت و حساسیت بالا ایجاد نموده است.

سالن های ماشین کاری این مجموعه ، مجهز به انواع ماشین آلات , CNC مدرن و دستگاههای ماشینکاری مخصوص است که ظرفیت ماشینکاری و آماده سازی سالیانه بیش از مجموعه قطعه را دارا می باشد.

فرغون سازی تک پرس میرزایی

مزایای فرغون شرکت تک پرس نسبت به سایر تولیدات داخلی و رقبا:

 • تحمل بار تا ۱۵۰kg توسط قلابها
 • وجود بلبرینگ در داخل رینگ و محفظه بلبرینگ که عمر و کارکرد رینگ را بالا می برد.
 • ایرودینامیک شاسی که باعث می شود بار زیادی نسبت به بقیه تحمل نماید.
 • سینک بصورت یک تکه، یکسان و بدون چروک بوده که سهولت کار با آن را بالا می برد.
 • وجود واسطه ها در جلو و عقب سینک که مجموعه را از خرابی زودرس و شکست، جلوگیری می نماید.
 • وجود قلابها بر روی لگن که امتیاز خاص مجموعه بوده و حمل بار به ارتفاع راتسهیل کرده و تحمل بالایی را ایجاد می نماید.
 • بست نگهدارنده شفت به شاسی که با داشتن یک طرف زبانه مانع از خروج شفت می گردد.
 • رنگ کاری بدنه به روش کوره ای

 فرغون تک پرس

این فرغون یک محصول کاملاًمنحصر به فرد می باشد و با بقیه فرغونهای در بازار متفاوت می باشد.

رابط پایه های فرغون

رابط پایه های فرغون تک پرس که جهت ثابت نگه داشتن پایه های فرغون به یکدیگر کاربرد دارد.

یکی از قطعاتی که در ساخت فرغون مورد استفاده قرار می گیرد, رابط پایه ها می باشد که جهت ثابت نگه داشتن پایه های فرغون به یکدیگر کاربرد دارد.

برای خرید این قطعه نیز می توانید سفارش دهید.

انواع قالب‌های صنعتی

قالب‌های صنعتی که از آن‌ها برای تولید استفاده می‌شود بنا به روش تولید قطعه انواع گوناگونی دارند که با توجه به قطعه نهایی و ویژگی‌هایی که از آن قطعه مورد انتظار است نوع قالب نیز تفاوت می‌کند، به‌طور کلی قالب‌ها را می‌توان به چهار دسته تقسیم کرد:

 1. قالب‌های ریخته‌گری
 2. قالب‌های تزریق پلاستیک
 3. قالب‌های آهنگری
 4. قالب‌های پرس شامل:
 • قالب‌های برش
 • قالب‌های کشش
 • قالب‌های فرم
 • قالب‌های خم

که هر یک از این نوع قالب‌ها به فراخور نوع قطعه به زیر مجموعه‌هایی تقسیم می‌شوند؛ ولی با توجه به این که موضوع اصلی این مقاله بررسی دو روش ساخت قالب‌های ریخته‌گری و روش ساختار متمرکز وغیر متمرکز می‌باشد موضوع اصلی را روی ساخت قالب‌های ریخته‌گری متمرکز می‌کنیم تا بیشتر بتوانیم وارد جزئیات این بحث شویم.

دعوت به همکاری:

قابل توجه کلیه صنایع و کارخانجات صنایع فلزی

بدین وسیله به استحضار می رساند شرکت تک پرس با توجه به توانایی و اجرای تولید قطعات پرسکاری و پرس جوش با سابقه کاری بیش از ۱۵ سال به صورت پیمانکاری با شرکت های دیگر و اخذ گواهی نامه های ISO ۹۰۰۱ : ۲۰۱۵ و IATF ۱۶۹۴۹ : ۲۰۱۶  از شرکت DQS و با توجه به امکانات و دستگاه های موجود (که لیست آن در ذیل قابل دانلود می باشد) و توانایی ساخت و تعمیر قالب، آمادگی خود را جهت همکاری با تمام صنایع و کارخانجات کل کشور به منظور خدمات پرسکاری انواع فطعات فلزی خودرویی و غیر خودرویی ، ساخت فرغون و … اعلام می نماید، لذا خواهشمند است موارد را بررسی نموده و در صورت تایید جهت تولید و همکاری از شرکت بازدید به عمل آورید.

جهت مشاهده لیست ماشین آلات به وبسایت تک پرس مراجعه نمایید.

تماس: 09390118713

سوالات متداول:

بهترین تولید کننده فرغون کجاست؟

فرغون سازی تک پرس میرزایی، تولید کننده فرقون تمام پرسی قلابدار, تولید کننده بیل باغبانی و شهرداری در قزوین می باشد.

کاربرد فرغون چیست؟

از فرغون در پروژه های ساختمانی و عمرانی به منظور حمل و نقل و جا به جایی مصالح و بار، انتقال مصالح به طبقات بالا و پایین و همچنین برای مخلوط کردن ملات درون آن استفاده می شود.


فروش فرغون در قزوین , قیمت فرغون در قزوین , تولید فرغون در قزوین , بهترین فرغون سازی در قزوین , شماره تماس فرغون سازی در قزوین , آدرس فرغون سازی در قزوین , فروش بیل باغبانی در قزوین , قیمت بیل باغبانی در قزوین , فروش بیل شهرداری در قزوین , قیمت بیل شهرداری در قزوین , پرسکاری قطعات فلزی خودرویی در قزوین , پرسکاری در قزوین , فرغون سازی در قزوین , فرغون سازی , پرسکاری , بهترین سازنده فرغون در قزوین , دستگاه پرس فرغون سازی در قزوین , شاسی فرغون در قزوین , فرغون سازی قزوین , قیمت دستگاه پرس اتاق فرغون در قزوین , فروش اتاق فرغون در قزوین , بهترین سازنده فرغون در قزوین , نمایندگی فرغون سازی در قزوین , جنس فرغون، تولید بیل پارویی ، خرید بیل پارویی، خرید فرغون پاکبان، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. جوادی

  سلام قیمت بیل باغبانی تون چنده؟

 2. مهرابی

  سلام از کیفیت فرغون هام خیلی راضی هستم قیمت هاتون هم که خیلی عالی بود ممنونم از شما🌹

 3. مراد

  قیمت فرغون تک پرس قلابدار چند هستش؟؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!