معرفی حجره

این حجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


خرید و فروش ماشین تصادفی ارومیه

خرید و فروش ماشین های تصادفی در ارومیه , خرید و فروش ماشین های تصادفی ایرانی و خارجی از سراسر کشور, آگهی کردن ماشین های مشتری ها با کمیسیون مشخص.

خرید ماشین تصادفی از سراسر کشور

تماس : *********

اینستاگرام : ********* 

واتساپ : **********

آدرس: آذربایجان غربی , ارومیه

ساعت کاری : 24 ساعته

مدبریت: ********

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در حجره جو دیده ایم


خرید ماشین تصادفی در ارومیه

خرید و فروش ماشین های تصادفی در ارومیه

قیمت ماشین تصادفی ارومیه

ماشینتان تصادف کرده است و فکر می‌کنید که دیگر برای فروشش دستتان بسته است؟ احساس می‌کنید که در معامله فروش بازنده هستید و برای همین خدای‌ نکرده به ذهنتان رسیده که این موضوع یعنی تصادفی‌بودن را از خریدار پنهان کنید؟ در هر دو حالت سخت در اشتباه هستید. واقعیت این است که اگر نحوه فروش ماشین تصادفی را بدانید، کارتان ساده و پرسود پیش خواهد رفت.

خرید و فروش ماشین های تصادفی در ارومیه

شرایط خرید ماشین تصادفی

چطور ماشین تصادفی خود را بهتر بفروشیم؟

اگر نحوه فروش ماشین تصادفی را بدانید، فرایند فروش به‌خوبی پیش خواهد رفت. یک اصل به‌شدت مهم در این زمینه وجود دارد که موفقیت‌تان را تضمین می‌کند: صادق‌بودن. بله! اگر صادق باشید و درباره تصادف صورت‌گرفته دروغ نگویید، مهم‌ترین اصل یک معامله یعنی اعتماد را به‌وجود می‌آورید.

اعتماد که شکل بگیرد، طرف مقابل در معامله با شما همراه و هم‌دل می‌شود و هر دو در مسیر درستی برای تصمیم‌گیری قرار می‌گیرید. پس پیش از هرچیز به شما توصیه می‌کنیم که برای فروش ماشین تصادفی خود دروغ نگویید. اما نکات دیگر چیست؟

خرید و فروش ماشین های تصادفی در ارومیه

حادثه تصادف برای خودرو را برای مشتری تعریف کنید

باید ماجرا را برای خریدار شرح بدهید. بگویید که چه حادثه‌ و تصادفی برای خودرو رخ داده است. اگر تصادف جدی نبوده که دیگر جای نگرانی ندارد. با گفتن از این ماجرا، خیال طرف مقابلتان راحت می‌شود. خود را جای خریدار بگذارید؛ او دوست دارد بداند که چقدر می‌تواند روی وسیله‌ای حساب کند که از شما می‌خرد.

اگر هم تصادف جدی بوده و خسارات زیادی به شما تحمیل کرده، باز هم با شرح ماجرا می‌توانید اعتماد مشتری را بیشتر جلب کنید. در هر حال، او حق دارد بداند که وارد چه معامله‌ای می‌شود. باور کنید که صداقت بهترین سیاست است.

تماس : ********


شرایط فروش ماشین تصادفی, فروش ماشین تصادفی, قیمت ماشین تصادفی, فروش ماشین تصادفی شاسی بلند, فروش ماشین تصادفی در تهران, فروش ماشین تصادفی در تبریز, فروش ماشین تصادفی در نقده, فروش ماشین تصادفی در شمال , فروش ماشین تصادفی در ارومبه, خرید ماشین تصادفی خارجی , خرید ماشین تصادفی در ارومیه , قیمت ماشین تصادفی در ارومبه , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. حسینیان

    برای فروش ماشین تصادفی کمک بزرگی بهم کردید
    بازم ممنونم ازتون

  2. مهربان

    داداش، برای فروش ماشین تصادفی تو تبریز آشنا داری؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *