معرفی حجره

این حجره واگذار میشود

جهت ثبت سفارش تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


تولید مواد گرانول پی وی سی همدان

تولید مواد گرانول پی وی سی در همدان , انواع گرانول پی وی سی و سی ار پی

ارسال به سراسر کشور

تماس : ********

اینستاگرام : *********

واتساپ : *********

ساعت کاری: 7 الی 20

آدرس : همدان

به مدیریت : *********

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


تولید گرانول پی وی سی در همدان

تولید مواد گرانول پی وی سی در همدان

فروش گرانول پی وی سی در همدان

یکی از انواع مواد اولیه‌ پلاستیک ای که برای تولید محصولات پلاستیکی از آن استفاده می‌شود، گرانول است، این نوع از پلیمر به صورت دانه‌های کوچک بوده پلاستیکی بوده و برای مصارف مختلف باید آن را ذوب کرد تا قابلیت شکل گیری داشته باشد.

گرانول پی وی سی از ضایعات پی وی سی به‌دست می‌آید،

ضایعات PVC شامل:

پوسته‌های کابل، کف‌پوش‌های خودرو، شلنگ، پلاستیک کفی کفش، دمپایی و.. هستند که پس از جداسازی و شست و شو طی فرایندی تبدیل بازیافت شده و به صورت مواد اولیه پی وی سی یا همان گرانول پی وی سی در می‌آیند.
به طور کلی برای تولید گرانول، پلیمر یا ضایعات پلاستیک را با استفاده از دستگاهی به نام اکسترودر یا دستگاه گرانول ساز ذوب کرده و با استفاده از کاتر پلاستیک مذاب را که به صورت رشته‌های نازک هستند را تکه‌تکه کرد.

تولید گرانول pvc

می‌توان گفت تقریباً همه مواد پلیمری با کاربردهای مختلف و میزان ویسکوزیته مختلف قابلیت تبدیل شدن به گرانول را دارند، اما در شرایط خاصی که پلیمریزاسیون پیچیده باشد، به جای تولید گرانول، مواد اولیه پلاستیک به شکل پودر یا محلول تولید می‌شوند.

انواع خطوط تولید گرانول pvc

تولید گرانول را می‌توان یکی از مراحل بازیافت پلاستیک برشمرد، به صورت کلی تولید گرانولهای pvc به دو صورت انجام می‌شود:
  • تولید گرانول pvc رشته‌ای
برای تولید گرانول pvc در این روش از ماشین آلات ساده‌تری در مقایسه با روش‌های دیگر استفاده می‌شود، مکانیزم کار در این روش به این صورت است که در ابتدا ماده اولیه پلیمر که می‌تواند به صورت پرک‌های پلاستیک باشد داخل دستگاه گرانول ساز شده و پس از ذوب شدن به داخل صافی‌های فلزی جهت شکل گیری انتقال داده می‌شود، در این بخش پلیمر مذاب تبدیل به رشته‌های نازکی در می‌آید و این رشته‌های نازک پس از عبور از یک استخر آب به داخل دستگاه آسیاب کوچکی منتقل می‌شود، و پس از تکه‌تکه شدن خشک می‌شوند.

مزایا و معایب روش تولید رشته‌ای

  1. 1. این روش بسیار و کم هزینه است.
  2. 2. در ایران عموماً از این روش استفاده می‌شود.
  3. 3. گرانول‌های تولید شده به این روش شبیه به مواد اولیه نو نیستند.
  4. 4. فرایند تولید به شکل مکانیزه نیست و نیاز به اپراتور دارد.

تولید مواد گرانول پی وی سی در همدان

خرید گرانول pvc در همدان

  • خطوط تولید گرانول PVC خشک

این روش در مقایسه با روش قبل پیچیده‌تر است و هزینه راه اندازی بالاتری دارد، اما به همین میزان کیفیت مواد تولید شده بسیار بالاتر است، و گرانولهای تولید شده شبیه به مواد اولیه نو هستند.

در این حالت پلاستیک ورودی به اکسترودر ذوب شده و پس از عبور از صافی که دارای سوراخ‌های ریزی است به شکل رشته‌ای در آمده و در همان حالت با سرعت بسیار بالایی با استفاده از کاتر برش داده می‌شود، و سپس به وسیله مکنده‌های به سمت لوله‌هایی که در آن هوای سرد و خشک جریان دارد کشیده می‌شوند و سپس به مخازن بزرگی انتقال داده می‌شوند. محصولات تولید شده در این روش کاملاً یک دست هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند.

تولید مواد گرانول پی وی سی در همدان

قیمت مواد گرانول در همدان

تماس : *********


فروش مواد گرانول در همدان, بهترین مواد گرانول پی وی سی در همدان , آدرس شرکت تولید مواد گرانول, شماره شرکت همدان , شرکت تولید موادگرانول در همدان ,  , مرغوب ترین مواد گرانول , تولید مواد pvc در همدان , بهترین شرکت مواد گرانول در همدان , قیمت موادگرانول pvc ,قیمت مواد گرانول pvc در همدان , فروش گرانول بازیافتی پت  , قیمت گرانول پی وی سی نرم , گرانول پی وی سی ۸۰ , گرانول پی وی سی شفاف , گرانول پی وی سی چیست , قیمت گرانول پی وی سی کد ۱۰۲ , فروش گرانول پی وی سی قالب گیری , تولید گرانول پی وی سی , قیمت هر کیلو پی وی سی , قیمت روز مواد گرانول , تولید مواد گرانول پی وی سی در همدان

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

  1. شیری

    بهترین تولید کنند گرانول در همدان هستن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *