معرفی حجره

این حُجره اینترنتی واگذار میشود 

جهت درج اطلاعات مجموعه ی شما در اینجا

تماس بگیرید

ارتباط از واتساپ 09918659447


نهالستان پیرانشهر

تولید نهال میوه در پیرانشهر , خرید نهال در پیرانشهر ، فروش ۱۲رقم گردو، انواع، سیب پاکوتاه و پابلند، گیلاس، آلبالو، شلیل مغان و شمس، انواع هلو، زردآلو عسکرآبادی، انواع انگور قرمز و سفید بی دانه و سیاه سردشت، فروش فوق العاده انواع، گردوی ژنوتیپ و تخم مرغی با تخفیف ویژه و درآوردن نهال در حضور مشتری در نهالستان.

ارسال به سراسر کشور

تماس: **********

اینستاگرام: ***********

واتساپ: ***********

تلگرام: **********

آدرس نهالستان: آذربایجانی غربی

دفتر فروش: آذربابجان غربی ، پیرانشهر

به مدیریت: **********

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


خرید، فروش و قیمت نهال میوه در پیرانشهر

برای خرید، فروش و قیمت روز نهال میوه در پیرانشهرهمچنین شما میتوانید برای احداث نهالستان میوه در پیرانشهر با مجموعه ما در ارتباط باشید.

نهالستان ما بزرگترین، معتبرترین و مجربترین تولید کننده نهال در ایران با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا با بهترین امکانات و قیمت مناسب به همراه کارشناسان تخصصی در زمینه فروش با مشاوره رایگان تنها با یک تماس.

این نهالستان دارای گواهینامه بهداشت از جهاد کشاورزی و عاری از هرگونه بیماری ها می باشد.

همه نهال های این نهالستان گواهی بهداشت و شناسنامه دار هستند و با فاکتور به فروش می رسند و دارای ضمانت نامه کیفیت هستند که مشتریان با خیال راحت تری اقدام به خریدن نهال کنند.

خرید نهال در پیرانشهر

 فروش انواع نهال پیوندی مثمر و غیر مثمر

لیست انواع نهال:

  • نهال آلبالو, نهال آلو, نهال انجیر
  • نهال انگور, نهال بادام
  • نهال به, نهال پسته
  • نهال زردآلو, نهال سیب
  • نهال شلیل گردو, گیلاس,نهال هلو

انواع نهال انگور

انگور بسیار متنوع هستند و تمام ۶۰۰ رقم آن در ایران وجود ندارداز مهم‌ترین و پرفروش ترین انواع نهال انگور می‌توان به ردکارنت، مویز بی‌دانه، لعل حسینی، خلیلی، کندری، عسگری، قزل اوزوم، فیلیم سیدلس بی‌دانه، صاحبی سیاه، ریش بابا، شاهانی، زرد کشمشی، پرلت، بلک سیدلس، یاقوتی، شصت عروس، فخری، شامپاین، شمشیری و بلک ویلیام اشاره کرد. 

قیمت نهال اصلاح شده پیرانشهر

خرید بهترین نهال گردو (نهال گردو پیوندی و نهال گردو بذری)

انواع نهال گردو

امروزه نژادهای مختلفی از گرود ها در ایران تولید و کاشت می شود، ولی هر نژادی از گرود برای منطقه ی خاطی از کشور باردهی خوبی خواهد داشت. برخی از گرودها هستند که مخصوص مناطق سردسیری بوده،‌ برخی برای مناطق معتدل خوب جواب میده، و برخی هم برای مناطق گرمسیری باردهی خوب خواهد داشت، از این رو بر اساس منطقه کاشت باید رقم مناسب انتخاب شود تا باردهی اقتصادی داشته باشد.

برخی از ارقام هم خاص هستند، به عنوان مثال ژنوتیپ پالیز، این نژاد برای مناطقی که رطوبت بالایی هم داشته باشد جواب می دهد و یا گردوی پکان برای مناطق بالای ۵۰ درجه گرما هم می توان کاشت کرد. بعضی از نهال های گردو باردهی اقتصادی ندارند و صرفا برای گرده افشانی مناسب می باشند مانند گردو پدرو، گردو فرنت، گردو فرانکت و …

سعی ما بر این است که انواع ارقام نهال های گردو رو بر اساس مناطق مختلف کشور تولید و عرضه کنیم تا باغداران عزیز در هر منطقه ای از کشور باشند بهترین و پربارترین نژاد رو کاشت کرده و از نظر کیفیت میوه و باردهی، اقتصادی باشد.

تماس: ************


خرید نهال میوه در پیرانشهر, تولید نهال میوه در پیرانشهر, خرید نهال اصلاح شده در پیرانشهر, نهالستان در پیرانشهر, خرید نهال در پیرانشهر, نهالستان در پیرانشهر, نهال سیب پیوندی در پیرانشهر, نهال گردو در پیرانشهر, قیمت نهال در پیرانشهر, خرید نهال در پیرانشهر, خرید نهال میوه در پیرانشهر, تولید نهال میوه در پیرانشهر, خرید نهال اصلاح شده در پیرانشهر, نهالستان در پیرانشهر, خرید نهال در پیرانشهر, نهالستان در پیرانشهر, نهال سیب پیوندی در پیرانشهر, نهال گردو در پیرانشهر, قیمت نهال در پیرانشهر, خرید نهال در پیرانشهر

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تولید نهال میوه در پیرانشهر | خرید نهال در پیرانشهر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *