معرفی حجره

فروشگاه ادوات کشاورزی عابد در سبزوار


فاقد اعتبار شد 

به دلیل عدم پرداخت وجه

جهت فعالسازی با سامانه تماس بگیرید

به مدیریت: علی مشکانی (عابد)


فروش تراکتور و ادوات کشاورزی در سبزوار, فروشگاه عابد, خرید و فروش تراکتور و انواع ادوات کشاورزی نو و دست دوم, خرید تراکتور دست دوم شما, همراه با خدمات پس از فروش.

ارسال به سراسر کشور

تماس: *********

اینستاگرام: ********

واتساپ:*********

آدرس: خراسان رضوی ، سبزوار ********

به مدیریت: علی مشکانی (عابد)

باتشکر حجره جو


خرید ادوات کشاورزی در سبزوار

فروشگاه عابد | فروش تراکتور و ادوات کشاورزی در سبزوار

 

خرید تراکتور دست دوم در سبزوار

ادوات کشاورزی دست دوم

ادوات کشاورزی شامل کلیه ابزارهای کشاورزی مورد نیاز مانند تیلر، گاوآهن، دروگر، شخم زن و غیره است که جهت بهبود عملکرد، تسریع امور و نیاز کمتر به نیروی انسانی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات به صورت نو و دست دوم در بازار موجود می باشند که به دلیل قیمت بالاتر محصولات نو بازار فروش ادوات کشاورزی دست دوم داغ تر است.
از جمله مواردی که در میزان فروش ادوات کشاورزی دست دوم مورد توجه قرار می گیرد کیفیت محصولات است؛ هرچه کیفیت محصول بهتر باشد حجم فروش ادوات کشاورزی دست دوم نیز بیشتر می شود. کیفیت محصولات بر اساس عوامل مختلفی سنجیده می شود که یکی از مهمترین آنها قدرت و توان موتور است؛ هرچه توان و قدرت موتور بیشتر باشد میزان فروش این محصولات بیشتر می شود.
امروزه برندهای مختلفی در زمینه تولید ادوات کشاورزی فعالیت می کنند که با توجه به نام برند میزان فروش ادوات کشاورزی دست دوم متغیر است؛ هرچه برند معروف تر باشد بازار فروش ادوات کشاورزی دست دوم نیز داغ تر می شود

فروشگاه عابد | فروش تراکتور و ادوات کشاورزی در سبزوار

قیمت ادوات کشاورزی دست دوم

  • فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بر روی قیمت ادوات کشاورزی دست دوم تاثیر دارد و می توان به هزینه تولید، انبار و نگهداری، دستمزد نیروی انسانی و غیره اشاره کرد که با افزایش این هزینه ها قیمت ادوات کشاورزی دست دوم هم بیشتر می شود.
  • از دیگر مواردی که بر روی قیمت این محصول تاثیرگذار است می توان به عرضه و تقاضا در بازار خرید و فروش محصول اشاره کرد؛ اگر عرضه کمتر از تقاضا باشد قیمت ادوات کشاورزی دست دوم هم بیشتر می شود.
  • یکی از مواردی که در تعیین قیمت ادوات کشاورزی دست دوم نقش دارد وضعیت سالم بودن بدنه است؛ هرچه بدنه سالم تر باشد قیمت ادوات هم بیشتر می شود. سالم بودن بدنه بر اساس عواملی مانند نداشتن خط و خش، رنگ و غیره سنجیده می شود و با توجه به این عوامل قیمت ادوات کشاورزی دست دوم کاهش یا افزایش پیدا می کند.

فروش تراکتور دست دوم در سبزوار

  • عامل مهم دیگری که بر روی قیمت این محصولات نقش دارد حجم خرید است؛ هرچه حجم خرید بیشتر شود قیمت ادوات کشاورزی دست دوم کمتر می شود. این محصولات در دو نوع تولید داخلی و خارجی موجود می باشند که قیمت ادوات کشاورزی دست دوم داخلی کمتر از نوع وارداتی آن است.
  • همچنین وارداتی بودن محصول سبب می شود نرخ ارز بر روی قیمت این محصولات تاثیرگذار باشد؛ با توجه به افزایش نوسانات ارزی قیمت ادوات کشاورزی دست دوم هم دستخوش تغییرات شده است.
  • همچنین قیمت این محصولات در کشور مبدا بر روی قیمت ادوات کشاورزی دست دوم در بازار ایران نقش دارد؛ یعنی اگر قیمت آنها در کشور صادر کننده بیشتر شود در نتیجه قیمت ادوات کشاورزی دست دوم در کشور بیشتر خواهد شد.
  • از دیگر موارد موثر بر قیمت ادوات کشاورزی دست دوم می توان به هزینه حمل و نقل اشاره کرد؛ به دلیل افزایش قیمت سوخت هزینه جابجایی بیشتر شده و بر روی قیمت ادوات کشاورزی دست دوم هم نقش داشته است. با توجه به افزایش نرخ تورم در مدت زمان گذشته قیمت بسیاری از اقلام موجود در بازار بیشتر شده و بر روی قیمت ادوات کشاورزی دست دوم هم نقش داشته است.

تماس: 09105109020


خرید تراکتور در سبزوار, قیمت تراکتور دست دوم, ادوات کشاورزی سبزوار, خرید تراکتور دست دوم, فروش تراکتور دست دوم , آدرس فروشگاه کشاورزی سبزوار , مغازه لوازم کشاورزی سبزوار, خرید ادوات کشاورزی,خرید و فروش تراکتور در سبزوار, قیمت تراکتوردر سبزاوار, قیمت ادوات کشاورزی, لوازمات یدکی, قطعات و لوازمات یدکی انواع تراکتور, ماشین آلات کشاورزی, قطعات یدکی کشاورزی, قطعات دستگاه کشاورزی, تامین قطعات ماشین آلات کشاورزی در سبزوار, آدرس ادوات کشاورزی در سبزوار, شماره تماس تراکتور فروشی, فروش انواع تراکتور در سبزوار, فروش قطعات تراکتور و کشاورزی, ادوات کشاورزی عابد, تراکتور فروشی مشکانی در سبزوار, خرید ابزار صنعتی در سبزوار , خرید لوازم باغبانی در سبزوار , ابزار و ادوات کشاورزی در سبزوار , ادوات کشاورزی در سبزوار , بازرگانی ادوات کشاورزی در سبزوار, فروشگاه ادوات کشاورزی در سبزوار ,

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فروشگاه عابد | فروش تراکتور و ادوات کشاورزی در سبزوار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *