معرفی حجره

گروه تخصصی اخذ ویزای توریستی ویزا ویرا

گروه تخصصی ویزا ویرا، اخذ ویزای توریستی کانادا و حوزه شینگن در ویزا ویرا, آماده ارائه مشاوره و انجام امور صفر تا صد اخذ ویزای توریستی کانادا و حوزه شینگن به همراه خدمات رزرو هتل و پرواز در تهران و در سراسر کشور به شما بزرگواران می باشد. با سالها تجربه ی فعالیت کاری درخشان.

ارائه خدمات در سراسر کشور

تماس: 091258021900218857447909128905463

وبسایت : www.visavira.com

اینستاگرام: visa.viraa@

واتساپ: 989125802190

ایمیل: maryamkhoshnahal@yahoo.co

آدرس: تهران ، شهرک غرب، حیطه ی فعالیت کاری سراسر کشور

ساعت کاری: 10 الی 22

مدیریت: مریم خوش نهال

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


اخذ ویزای توریستی کانادا در تهران

اخذ ویزای توریستی کانادا و‌ حوزه شینگن | گروه تخصصی ویزا ویرا

اخذ ویزای کانادا در تهران

ویزای کانادا
اگر قصد سفر به کانادا را دارید باید ویزای این کشور را اخذ نمایید. این ویزا که برای اهداف مختلفی ارائه می شود را باید ازطریق سفارت این کشور در کشور ترکیه و در آنکارا دریافت نمایید. کشور کانادا ویزا های متفاوتی را در اختیار افراد متقاضی قرار داده است.

این ویزا فقط شامل ویزای توریستی نمی شود، بلکه ویزای کانادا شامل ویزای نمایشگاهی، ویزای کار، ویزای تجارت، ویزای تحصیلی، ویزای ازدواج و … می شود. افراد متقاضی ویزا می توانند تمامی این ویزاها را از سفارت کشور کانادا دریافت نمایند. نزدیک ترین سفارت کانادا در کشور ترکیه و در شهر آنکارا می‌باشد که پاسخگوی تمامی متقاضیان ویزا است.

ویزای توریستی کانادا چیست؟
ویزای توریستی کانادا یا Visitor Visa که در زیر گروه Temporary Resident Visa یا TRV تقسیم‌بندی می‌شود، یکی از انواع ویزاهای کانادا می باشد که دارنده آن می‌تواند وارد خاک این کشور شده و هر بار تا مدت معینی در کانادا بماند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا

اصل گذرنامه: اصل گذرنامه امضاء شده
اصل تمامی گذرنامه های قدیمی و یا روادیدهای معتبر یا قبلی: روادیدهای معتبر یا قبلی شنگن، انگلستان، ایالت متحده آمریکا و کانادا
یک قطعه عکس رنگی جدید 6*4 بدون روتوش با زمینه سفید، کاملاً از روبرو با کیفیت عالی (گردی صورت کاملاً مشخص باشد)
اصل شناسنامه متقاضی
اصل کارت ملی متقاضی
اصل سند ازدواج
اصل مدارک اقامتی قدیمی و یا معتبر سایر کشورها
مدارک تحصیلی:اصل آخرین مدرک تحصیلی

سوابق بیمه: اصل و کپی از سوابق بیمه تأمین اجتماعی حداقل شش ماه اخیر مهر شده به مهر سازمان تأمین اجتماعی
اسناد مالکیت: اصل و کپی اسناد مالکیت ملک، آپارتمان، باغ، ویلا، شرکت و …
مدارک مالی:مدارک مالی باید به روز باشند، زیرا تا زمانی که کارشناسان ما به شما اطلاع نداده اند، نسبت به تهیه آنها اقدام ننمایید.

اصل پرینت گردش چهار ماه اخیر به زبان انگلیسی و مهر شده توسط بانک صادر کننده
اصل گواهی تمکن مالی به زبان انگلیسی و به دلار کانادا مهر شده به مهر بانک صادر کننده

اخذ ویزای توریستی کانادا و‌ حوزه شینگن | گروه تخصصی ویزا ویرا

اخذ ویزای حوزه شینگن در تهران

شینگن

شینگن به منطقه‌ای در اروپا می گویند که 27 کشور در این منطقه برای رفت و آمد نیاز به ویزا و باقی محدودیت‌های مرزی برای تردد ندارند، بنابراین کشورهای این حوزه به منزله کشوری واحد به شمار می‌آیند.

اعضای این منطقه هر اندازه در برابر اتباع خود و عبور مرور مرزی آنها آسان می‌گیرند، در برابر اتباع کشورهای خارج از این حوزه که نیاز به ویزا دارند سخت‌گیر هستند. به همین دلیل با توجه به این که کشورهای اروپایی زیادی عضئ این منطقه هستند، ویزای شنگن از ارزش و اعتبار بالایی در سراسر جهان برخوردار است.

شرایط ویزای شینگن چیست؟

گردش حساب بالا
متقاضیان برای درخواست ویزای شینگن، باید گردش حساب مالی ۶ ماه آخر حساب بانکی خود را ارائه دهند. افسران ویزا میانگین مبالغ ورودی و خروجی شما را در ۶ ماه اخیر محاسبه کرده و سپس طبق آن برای اعطا و یا عدم اعطا ویزا تصمیم گیری خواهند کرد.

تعیین هدف سفر
با این کار به افسر پرونده ویزا کمک خواهید کرد تا راحت تر برای اعطای ویزا تصمیم گیری نماید. اگر با هدف گردشگری می‌خواهید به منطقه شینگن سفر کنید، می‌توانید یک برنامه سفری شامل جزئیات بازدید از کشور مورد نظر به مدارک خود اضافه کنید.

تمکن مالی مناسب
تمکن مالی متقاضی، به افسران ویزا ثابت می‌کند که ایشان در پرداخت هزینه های اقامت و خرج های روزانه خود، با مشکلی مواجه نخواهد شد و در پرداخت این هزینه ها، از شخص دیگری کمک نخواهد گرفت.

 

اخذ ویزای توریستی کانادا و‌ حوزه شینگن | گروه تخصصی ویزا ویرا

اخذ وقت سفارت حوزه شینگن درتهران

مدارک ویزای شینگن

2 قطعه عکس 4*3 رنگی جدید زمینه کاملا سفید تمام رخ
فرم تکمیل شده درخواست ویزا
اصل شناسنامه
پاسپورت قدیمی و جدید و کپی صفحات مهم
کارت ملی
اصل سند ملکی به نام مسافر یا همسر مسافر ( در صورت موجود بودن بیشتر از یک سند)
در صورتی که سند به نام همسر مسافر باشد، کپی از تمام صفحات شناسنامه همسر الزامی است.
اصل مدارک شغلی
بلیط پرواز رفت و برگشت به کشور مقصد
برگه تائیدیه رزرواسیون هتل

مشاغل خصوصی: (جواز کسب، پروانه بهره برداری، گواهینامه فعالیت صنعتی، جواز مطب، کارت بازرگانی، آگهی تاسیس و تغییرات)

مشاغل دولتی: (معرفی نامه از محل کار با ذکر سمت شغلی به همراه اصل لیست بیمه و 3 عدد از آخرین فیش های حقوقی، حکم کارگزینی، کارت یا حکم بازنشستگی، برای دانش آموزان و دانشجویان گواهی اشتغال به تحصیل)
پرینت 3 ماهه حساب بانکی (حساب جاری) با مانده حداقل 30 میلیون تومان به زبان انگلیسی

تفاوت ویزای کانادا و شینگن

بسیاری از افراد تصور می کنند با دارا بودن ویزای کانادا می توانند به کشورهای عضو حوزه شینگن نیز سفر کنند. اما اینطور نیست! منطقه شینگن شامل 27 کشور اروپایی است که کشور کانادا عضو آن نمی باشد.

البته سفر به کشورهای منطقه شینگن سابقه خوبی در پرونده فرد متقاضی خواهد بود که می تواند او را در اخذ ویزای توریستی کانادا یاری دهد و بالعکس. در واقع از دید آفیسر پرونده اینکه شما سابقه سفر به کشوری مانند کانادا که کمی در اعطای ویزا سخت گیر است را دارا هستید نکته مثبتی در پرونده شماست و نشان دهنده این است که فرد خوش قولی هستید و پس از اتمام مدت ویزا به کشور خود بازمیگردید.

تماس: 09125802190

سوالات متداول:

 ارزانترین نرخ ویزای توریستی کانادا و شینگن در تهران کجاست؟

گروه تخصصی ویزا ویرا ،  اخذ ویزای توریستی کانادا و حوزه شینگن در ویزا ویرا, آماده ارائه مشاوره و انجام امور صفر تا صد اخذ ویزای توریستی کانادا و حوزه شینگن به همراه خدمات رزرو هتل و پرواز در تهران و در سراسر کشور به شما بزرگواران می باشد. با سالها تجربه ی فعالیت کاری درخشان.

سریع ترین وقت سفارت شینگن فوری را از کجا بگیرم؟

ویزا ویرا بهترین گروه تخصصی اخذ ویزای حوزه شینگن در تهران آماده ارائه خدمات رزرو هتل و پرواز با سالها تجربه فعالیت درخشان به شما بزرگواران می باشد.


اخذ ویزای کانادا در تهران, اخذ ویزای توریستی در تهران, بهترین شرکت اخذ ویزای توریستی اروپا در تهران, اخذ ویزا مولتی آمریکا, اخذ ویزا توریستی کانادا, ویزا توریستی کانادا,ویزا توریستی اروپا, ویزا توریستی,اخذ ویزا توریستی, اخذ ویزا شینگن, بهترین شرکت اخذ ویزای توریستی کانادا در تهران کجاست, آدرس اینستاگرام ویزا توریستی, شماره تماس شرکت اخذ ویزای توریستی در تهران , چطوری ویزا توریستی بگیرم, در این مطلب می‌خوانید ، هزینه ویزای مولتی کانادا ، قیمت ویزای تضمینی کانادا ، هزینه ویزای کانادا با دعوتنامه ، هزینه ویزای مولتیپل کانادا ، هزینه ویزای کانادا بعد از ریجکتی ، قیمت ویزای ۵ ساله کانادا ، اخذ ویزای شینگن ، 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اخذ ویزای توریستی کانادا و‌ حوزه شینگن | گروه تخصصی ویزا ویرا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه برای شما اگر از فرصت استفاده کنید!

شما برنده شدید!
تخفیف ویژه طراحی سایت حرفه ای
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!