معرفی حجره

ابزارآلات رونیکس یوسفی

پخش ابزارآلات رونیکس در رشت , فروشگاه یوسفی، پخش ابزارآلات رونیکس رشت , تمامی ابزارالات رونیکس با ۱۲٪ تخفیف از لیست شرکت تقدیم دوستان عزیز میشود. فروش ابزار رونیکس با بهترین قیمت , مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید , فروش انواع محصولات رونیکس در رشت , فروش کلی و جزئی ابزار رونیکس  در رشت .

ارسال در سراسر کشور

تماس: 09119303937

اینستاگرام: ronixrasht@

واتساپ: 09119303937

آدرس: رشت, جانبازان به سمت خرمشهر , زیر پل , نبش کوچه صمدی,

مدیریت: محمد یوسفی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


ابزارآلات رونیکس در رشت

فروشگاه یوسفی | پخش ابزارآلات رونیکس در رشت

نمایندگی ابزار رونیکس در رشت

رونیکس، برندی بین‌المللی در زمینه فروش انواع ابزارآلات است که با تنوع محصولی بی‌نظیر، به متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران تبدیل شده‌است. در حال حاضر ابزارآلات رونیکس در ایران و 11 کشور دیگر تولید و به سرتاسر جهان عرضه می‌شود.

کیفیت و تنوع را از ما بخواهید
ارائه انواع ابزار رونیکس در رشت با گارانتی ۱۲ ماهه
بهترین محصولات را با ارزان ترین قیمت برایتان به ارمغان آورده ایم.

فروشگاه یوسفی | پخش ابزارآلات رونیکس در رشت

ابزارآلات شارژی رونیکس رشت

باتری های شارژی یکی از مهم ترین قطعات ابزارآلات بدون سیم یا شارژی هستند. به همین جهت شناخت نحوه عملکرد و نکته های مهم استفاده از باتری ابزارآلات شارژی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه در صنایع گوناگون ابزارهای مختلفی به کار گرفته می‌شوند که برخی از این ابزارها از برق ۲۲۰ ولت مستقیم (AC) تغذیه کرده و برخی دیگر از ابزارها با کمک باتری‌های شارژی (DC) فعالیت می کنند.

خرید ابزار برقی رونیکس در رشت

سال ها استفاده از ابزارهای برقی که مستقیما به منبع برق متصل می‌شدند ، و برای استفاده از آنها نیاز به وصل سیم دستگاه به پریز برق داشتیم، این باور را در میان افراد، حتی افراد حرفه‌ای در صنایع گوناگون به ‌وجود آورده است ، که ابزارآلات شارژی قدرت یا کیفیت کافی برای بکار گرفتن در فعالیت‌های سنگین را ندارند یا عمر مفید آنها بسیار کمتر از ابزارهای دیگر است.

ابزارهای برقی با اتصال مستقیم، عموماً ابزارهایی خوب و باکیفیت هستند که عمری طولانی نیز دارند،  اما استفاده از آن‌ها تنها در شرایطی امکان‌پذیر است که برق مستقیم وجود داشته باشد. همین موضوع محیط کاربری ابزار شما را محدود کرده و در نتیجه محیط کار شما را به فضایی کوچک‌تر تبدیل می‌کند.

ابزارهای شارژی علی‌الخصوص انواع جدید آن‌ها اما با بهره گیری از باتری ابزارآلات شارژی ابزارهایی با همان قدرت و کیفیت و طول عمر بالا هستند که محدودیتی نیز ندارند و کاربران می‌توانند به راحتی در هر محیطی از آنها استفاده کنند.

فروشگاه یوسفی | پخش ابزارآلات رونیکس در رشت

نمایندگی ابزارآلات رونیکس گیلان

ابزار آلات شارژی رونیکس در رشت

تنوع این گروه از محصولات بسیار زیاد است، چرا که این ابزار بسیار متنوع و کاربردی هستند. محصولاتی که در حوزه های مختلف صنایع کاربرد دارند. از جمله مهم ترین ابزارهای شارژی میتوان جارو شارژی، دریل، آچار بکس، اره فارسی بر، دریل پیچگوشتی، سنباده لرزان، کف ساب، گریس پمپ، منگنه کوب و میخکوب شارژی و … را نام برد.

فروشگاه یوسفی | پخش ابزارآلات رونیکس در رشت

ابزارآلات بادی رونیکس رشت

ابزار بادی یا ابزار پنوماتیک از جمله ابزار پرکاربرد در تمامی صنایع به شمار می روند.

این ابزار قدرتمند و سبک در دوسته بندی کلی قرار می‌گیرند.

 • در دسته اول تمامی سیستم‌ها از موتورهای باد تغذیه می شوند و گونه متداول تر محسوب می‌گردند.
 • در دسته دوم ابزاری قرار می‌گیرند که با یک مخزن کوچک از دی اکسید کربن کار می کنند.

البته باید توجه داشت به دلیل آسیب پذیری این گونه از ابزارآلات در برابر رطوبت ، می بایست مراقبت های ویژه ای برای آن ها در نظر گرفت و آموزش های لازم در خصوص مراقبت از ابزار بادی را فرا گرفت.

مهمترین ابزارهای بادی

انواع دریل، آچار بکس، میخکوب، کمپرسور، فرز انگشتی، چکش تخریب، سنگ فرز و منگنه کوب بادی و … که تمامی دستگاه های نام برده شده، در مدل و مارک های مختلفی ارائه می گردند. با توجه به کارایی و کیفیت و گارانتی و خدمات ویژه ای که هر یک از این محصولات دارند، قیمت های متفاوتی نیز خواهند داشت.

شما عزیزان می توانید با توجه به میزان بودجه ای که برای خرید دستگاه در نظر گرفته اید و همچنین میزان کاری که قرار است با دستگاه مورد نظرتان انجام دهید، مدلی را انتخاب نمایید که پوشش دهنده نیاز شما باشد.

تماس: 09119303937


قیمت ابزار رونیکس در رشت ، ابزار رونیکس با ارزان ترین قیمت در رشت ، مناسب ترین قیمت ابزار در رشت ، نمایندگی ابزار رونیکس در رشت ، دریل شارژی رونیکس در رشت ، کارواش رونیکس در رشت ، ژنراتور رونیکس در رشت ، بتن کن رونیکس در رشت ، چکش تخریب رونیکس در رشت ، اتو لوله رونیکس در رشت ، آره گرد بر رونیکس در رشت ، سشوار رونیکس در رشت ، ابزار دستی رونیکس در رشت ، ابزار رونیکس ارزان در رشت, رونیکس رشت , ابزار رونیکس رشت , ابزار رونیکس گیلان , رونیکس گیلان , ابزار رشت ,ابزار صنعتی رشت , ابزار برقی رشت , دریل شارژی رونیکس , دریل شارژی رونیکس رشت , پیستوله برقی رونیکس رشت , کارواش دینامی رونیکس رشت , کارواش رونیکس رشت , سشوار رونیکس در رشت ، ابزار دستی رونیکس در رشت ، ابزار رونیکس ارزان در رشت، رونیکس رشت , ابزار رونیکس رشت , چکش تخریب رونیکس , بتن کن رونیکس , نمایندگی رونیکس رشت , نمایندگی رونیکس گیلان , نمایندگی ابزار رونیکس گیلان , ابزار رونیکس , رونیکس یوسفی رشت , نمایندگی رونیکس , نمایندگی رونیکس یوسفی , قیمت تهران ابزار رونیکس , نمایندگی ابزار کرون در رشت , ابزار کرون در رشت , نمایندگی کرون, نمایندگی انکور در رشت , ابزار انکور دررشت , نمایندگی پی ام در رشت , Pm , Anchor , پخش مته در رشت , تولید کننده مته در رشت , پخش کننده مته در رشت , نمایندگی دی سی ای در رشت , نمایندگی دی سی ای , محصولات دی سی ای در گیلان , نمایندگی توسن در رشت , نمایندگی فروش توسن در گیلان , نمایندگی توسن در گیلان , نمایندگی باس در رشت , نمایندگی ابزار باس در گیلان , نمایندگی ابزار ادون در رشت , نمایندگی محصولات ادون در رشت , نمایندگی ادون در رشت , نمایندگی انکور در رشت , نمایندگی ابزار الات انکور در رشت , ابزار انکور در رشت , ابزار الات انکور در رشت , فروش ابزار در رشت , ابزار رونیکس رشت , ابزارالات یوسفی در رشت , ابزرآلات رونیکس , نمایندگی رونیکس رشت , ابزار باس در رشت , ابزار برقی در رشت , دریل شارژی رشت , مینی فرز رونیکس در رشت , پمپ باد رونیکس در رشت , نمایندگی رونیکس گیلان , ابزار رونیکس ارزان در رشت , کارواش رونیکس در رشت , لبه گیر رونیکس در رشت ,  دریل برقی رونیکس در رشت , متر رونیکس در رشت , عمود بر رونیکس در رشت , ابزار ادون در رشت , نمایندگی ابزار باس در رشت , نمایندگی پی ام در رشت , دریل شارژی ماکیتا , دریل شارژی براش لس ماکیتا , دریل شارژی ماکیتا براشلس , قیمت دریل شارژی ماکیتا، نمایندگی ابزارآلات رونیکس در رشت، فروشگاه یوسفی | ابزارآلات رونیکس در رشت ، ابزارآلات رونیکس در رشت , خرید ابزارآلات صنعتی در رشت, خرید ابزارآلات رشت ,  پخش ابزارآلات رونیکس رشت , ابزار یوسفی , 

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. رمصانی

  رونیکس بهترین برند 👌👌👌

 2. احمدی

  ارزانترین لوازم برقی رونیکس فروشگاه یوسفی هست 🙏🙏👌👌👌👏👏👏

 3. مصطفی حاج حیدری

  ارزانترین فروشگاه ابزار رشت?

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *