معرفی حجره

فرش دستبافت ماهی خوی

خرید و فروش فرش دستبافت در خوی ، خرید و فروش انواع فرش دستبافت در انواع مختلف 40 رج و 30 رج در نقش های مختلف ماهی خوی و تبریز آذرشهر , کاشمر،

ارسال به سراسر کشور

تماس :********

اینستاگرام : *********

واتساپ : *********

ساعت کاری : *********

آدرس : *********

مدیریت : ********

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در حجره جو دیده ایم


خرید فرش دستبافت در خوی

خرید و فروش فرش دستبافت در خوی

قیمت فرش دستباف در خوی

فرش های دستباف در بین ما ایرانی ها به عنوان یک نماد از فرهنگ، اصالت و هنر از جایگاه ویژه ای برخوردار است و از آنجایی که این قالی ها به وسیله هنر دست انسان بافته می‌ شود در بین نه تنها ایرانیان بلکه در بین مردم جهان از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است.

فرش دستبافت ایرانی در خوی

انواع فرش دستبافت از نظر اندازه

 • قالی
 • قالیچه
 • ذرع و نیم و ذرع چارک
 • کلّگی
 • کناره
 • پادری
 • پشتی

خرید فرش دستباف در خوی

انواع فرش دستبافت از نظر سبک محلی

 • فرش شهری: یعنی فرشی که در شهرها بافته می‌شود. فرش شهری‌باف که به وسیله‌ی بافنده‌ی شهرنشین بافته می‌شود، ظریف است و رج‌شمار آن بالاست و دارای نقشه و طرح ویژه‌ای است.
 • فرش روستایی: فرشی است که به صورت ساده و ابتدایی در روستاها می‌بافند. فرش روستایی اکثراً بدون نقشه (ذهنی باف) بافته می‌شود.
 • فرش عشایری: فرش عشایری و ایلی مثل فرش روستایی، ساده و ابتدایی است با نقوش برخاسته از محیط و زندگی ایل نشینان. فرش ایلی در اندازه‌های کوچک به صورت زمخت و درشت‌باف عرضه می‌شود. کناره‌ی فرش ایلی، بافتی پیچیده دارد که اغلب در فاصله‌های معین منگوله‌های کوتاه پشمی به آن وصل می‌کنند.

فرش فروشی در خوی

ویژگی های برجسته فرش دستبافت ایرانی

از گذشته تاکنون خرید فرش های دستبافت ایرانی به دلایل زیر سفارش شده است:

 1.  استفاده از مواد طبیعی در بافت قالی دستی ایرانی، به هیچ عنوان حساسیت به وجود نمی آورد و الکتریسیته ای از آن ساطع نخواهد شد.
 2. هر چه از عمر قالی می گذرد از زیبایی آن کاسته نشده و بر ارزش آن افزوده خواهد شد
 3. بر خلاف فرش های ماشینی، فرش دستی در تابستان خنک و در زمستان گرم است
 4. رنگ های درخشان و هماهنگ فرش دستبافت ایرانی، موجب آرامش روحی شما و خانواده تان می شود.
 5. هم چنین محال است که با شستشو تغییر رنگ بدهد.

 

خرید قالی دستبافت سنتی در خوی

انواع فرش دستبافت

فرش های ایرانی دستبافت به دو دسته کلی قالی و قالیچه تقسیم می شوند. تفاوت اصلی قالی و قلیچه نیز به ابعاد آنها باز می گردد. به فرش هایی که اندازه آنها 6 متر یا کمتر است قالیچه می گویند.

اندازه رایج فرش های دستبافت

متداول ترین اندازه های فرش دستبافت ایرانی 6متر، 9متر، 12 متر و 24 متر است که با توجه به فضای محیط انتخاب می شود.

عوامل موثر در قیمت قالی دستبافت

قیمت یک فرش یا قالیچه به عواملی نظیر ابعاد، نقشه، رنگ، جنس نخ و میزان ریزبافی آن بستگی دارد. شایان ذکر است که قالی های ابریشمی ریز باف با رج بالا و ابعاد بزرگ بسیار ارزشمندند و از گران ترین فرش های جهان محسوب می شوند.

تماس : *******


فرش دستبافت در خوی ، فرش تبریز در خوی ، فرش کاشمر در خوی ، خرید فرش آذر شهر در خوی، فروش فرش دستبافت خوی ، قیمت فرش ماهی خوی ، فروش فرش دستبافت در خوی ، قیمت فرش در خوی، فرش دستبافت تبریز ، فرش دستبافت آذرشهر، فرش دستبافت 30 رج ، فروش فرش کاشمر ، فرش دستبافت 40 رج ، خرید فرش در خوی ، شهر فرش در خوی ، فروش فرش دستبافت در خوی ، خرید فرش دستبافت ، قیمت فرش کاشمر ، فروش فرش دستبافت ، فروش فرش 6 متری ، خرید فرش 12 متری، فرش فروشی در خوی، فرش خوی ، حجره فرش دستبافت در خوی، حجره فرش خوی ، فرش فروشی بازار قدیم خوی، خرید فرش از تیمچه فرش فروشان، قیمت فرش از بازار قدیم خوی، فرش فروشی در سرای خان ، فرش سرای خان ، قیمت فرش در سرای خان خوی، تیمچه فرش فروشان خوی ،  فرش دستبافت خوی ، بازار فزش خوی، 
5/5 (9 نظر)

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

 1. داوود نظری

  جناب قیمت فرش ۱۲ متری چنده؟؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ویژه مشترکین سامانه