حجره جو | پلتفرم کسب و کار اینترنتی
درج حجره | ثبت آگهی

درج حجره اینترنتی

موضوعی است که می خواهیم به آن بپردازیم. سلام به اطلاع می رسانیم تیم حجره جو ، جهت درج حجره اینترنتی تمام کسب و کار ها در سراسر کشور این امکان را برای شما مدیران کسب و کار فراهم آورده است. تا با ثبت آگهی اطلاعات مجموعه فعالیت خودتان را در حجره جو به ثبت برسونید و به اشتراک بگذارید.

این تصمیم به منظور حمایت از کسب و کارها می باشد. ما طبق بررسی هایی متوجه شدیم برخی از کسب و کارها از مزایای حضور در سرچ گوگل اطلاعی ندارن و راه حضور در گوگل را هم نمیدانند.

درج حجره

 برای مشاهده تصویر درج حجره اینترنتی کلیک کنید

تیم قدرتمند حجره جو برای پیشرفت تمامی کسب و کارها در عرصه اینترنت به شما یاری میرساند. تا در سرچ گوگل برای تمامی کاربرانی که به دنبال شغل و حرفه ی شما هستند، حضور داشته باشید.

پس از ثبت نام و دریافت حجره اینترنتی به مدت یکماه جایگاه ویژه سامانه قرار خواهید گرفت. و در صورتی که کاربران تمایل به استفاده از امکانات جایگاه ویژه برای مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه آنرا پرداخت میکنید.

درج حجره

مزایای درج حجره اینترنتی چیست؟

1 اعتماد بیشتر کاربران به کسب و کار شما

با دریافت حجره اینترنتی و حضور شما در سامانه بزرگ حجره جو، اعتبار کاری خود و اعتماد مشتریان نسبت به خودتان را افزایش میدهید.

2 استفاده مادام‌ العمر از خدمات ویژه سامانه

تا زمانیکه مشترک سامانه هستید و حجره اینترنتی دارید، کلیه ی خدمات سامانه ( طراحی وبسایت، طراحی لوگو، تولید محتوا و … ) با تخفیف ویژه برای شما محاسبه خواهد شد.

3 سئو و بهینه سازی اختصاصی برای آگهی های ویژه

تیم حجره‌جو برای افزایش بهره وری و رضایت هرچه بیشتر مشتریانی که اقدام به درج آگهی ویژه می کنند. اقدام به انجام سئو بهینه سازی اختصاصی آگهی های ویژه برای موتور های جستجو از جمله گوگل می نماید.

مراحل درج حجره

• انتخاب دسته بندی

در مرحله‌ی اول باید دسته کسب و کار خود را انتخاب نمائید. و توجه داشته باشید دسته ای که انتخاب می کنید حجره‌ی اینترنتی شما در آن دسته قرار میگیرد؛ پس از انتخاب خود، مطمئن شوید و بعد تایید کنید.

• مشخصات آگهی

و در مرحله‌ی دوم باید عنوان آگهی ، شماره تماس ، توضیحات آگهی ، استان و شهر و محله کسب و کار ، مدیریت ، شماره همراه ، روز های کاری ، آدرس اینستاگرام ، موقعیت آگهی در نقشه و تصاویر آگهی را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که تصویر اول به عنوان تصویر اصلی یا شاخص آگهی استفاده میشود. در انتخاب این موارد اشتباه نکنید! چنانچه در توضیحات یا… خطایی مشاهده کردید از طریق پشتیبانی جهت دریافت راهنمایی اقدام نمائید.

• تایید و انتشار

در مرحله‌ی آخر باید اطلاعات وارد کرده در مرحله‌ی دوم را چک و تایید کنید ، اطلاعاتی مانند عنوان آگهی توضیحات آگهی ، تصاویر آگهی ، آدرس اینستاگرام ، موقعیت آگهی و… پس از تایید و انتشار ، آگهی توسط کارشناسان سامانه چک میشود و پس از تایید توسط کارشناسان ، آگهی در سایت قرار میگیرد. توجه کنید که تأیید و ارسال آگهی به معنای پذیرش همه قوانین و مقررات است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!