حجره جو | پلتفرم کسب و کار اینترنتی
حجره

حجره چیست؟

در بازار های ایرانی، حجره فضایی است که اجناس و کالا های تجاری را در آن به معرض فروش گذاشته میشوند. در مرسوم ترین شکل بازار ایرانی، که بازارهای دو طبقه است، حجره‌های طبقه بالا معمولاً دفتر کار تجارتخانه‌ای بود که اجناس خود را در حجره‌زیرین به تماشا می گذاشت. حجره‌ها را در دو سوی راسته بازار کنار به کنار می‌سازند. مساحت هر حجره، به تقریب، از ده تا بیست متر متفاوت است. اما این داستان در دنیای وب، کمی متفاوت است!

در بستر وب تنها برترین سامانه ثبت مشاغل کشوری، حجره جو است که به فروشگاه های آنلاین و تک صفحه‌ای که برای مشتریانش طراحی میکند و یا مشتریان عزیزمان ثبت آگهی رایگان و ویژه انجام میدهند، حجره یا حجره اینترنتی میگوید. در اینجا راسته بازار همان سایت حجره جو است و حجره های آن همان حجره اینترنتی است.

اما در برخی حجره ها، کالا هایی برای فروش گذاشته می‌شد. که در همان جا تولید می‌شدند. به غرفه یا حجره های کاروان سراها نیز حجره می‌گویند. همچنین طلاب علوم دینی نیز، به اُتراق گاه های شخصی خود در مدرسه علمیه حجره می‌گویند. حال است بدانید در فضای وب هم همینطور است، شما محصولاتتان را میسازید و یا تولید میکنید و بعد از سفارش حجره اینترنتی، در این کارت ویزیت آنلاین و جذاب محصولاتتان را برای فروش به اشتراک می‌گذارید.

 

معنی کلمه حجره

این کلمه معنی های زیادی در فضای وب و دنیای واقعی دارد که ما تک تک آنها را به شما گفته‌ایم.

حجره در دنیای واقعی:

خب، در دنیای واقعی و در زمان قدیم تا حالا این کلمه به معنی مغازه، غرفه، فروشگاه، مکان کسب و کار، اتاق، خانه، کلبه و… می‌باشد. اما در ادامه با ما همراه باشید تا معنی این کلمه را در فضای وب به شما بگوییم.

حجره در فضای وب:

در فضای وب این داستان کاملا متفاوت است. می‌توان گفت این کلمه در این فضا به معنی حجره اینترنتی در سامانه حجره جو، غرفه اینترنتی، شعبه دوم کسب و کار شما، یک وب سایت تک صفحه‌ای، کارت ویزیت آنلاین، مغازه آنلاین و… می‌باشد.

حجره

حجره به عبارتی دیگر

در ادامه حجره را به عبارتی دیگر با استفاده از ۴ حرف [ح ج ر ه] به شما کاربران معرفی میکنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید تا این کلمه را از نگاهی دیگر به شما معرفی کنیم.

حرفه خود را معرفی کنید

منظور از جمله حرفه خود را معرفی کنید این است. که شما میتوانید با سفارش حجره‌اینترنتی در سامانه حجره جو، کسب و کار و حرفه و یا همان شغل خود را به کاربرانی از سراسر کشور در موتور جستجوی گوگل معرفی کنید. و شما با این کار کاربران را جذب به دیدن کارت ویزیت آنلاین خود در حجره جو میکنید.

جذابیت فروش

خب همانطور که میدانید شما با خریداری این کارت ویزیت آنلاین میتوانید فروش بسیار بسیار بالا، و بسیار بسیار جذابی داشته باشید. زیرا هر روز ممکن است بیش از 30 نفر برای خرید محصولاتتان با شما تماس بگیرند. و برای مثال از هر 30 نفر، 20 نفر مشتری شما میشوند و از آن 20 نفر مشتری ممکن است 10 نفر مشتری ثابت شما باشند.

روشی برای رشد کسب و کار

بله، خیلی ساده است که این کارت ویزیت آنلاین باعث رشد کسب و کارتان میشود. هم با مزایایی که در کمی بالاتر گفته شد و هم با مزایای که به شما خواهیم گفت. حجره اینترنتی، فقط یک کارت ویزیت نیست، بلکه مانند نماد اعتماد الکترونیک است و ثابت کننده واقعی بودن و جعلی نبودن کسب و کار شماست.

هر جا، هر مکان، هر شغلی!

همانطور که خواندید حجره اینترنتی محدود به یک فضا نیست. هر جا و هر مکان و هر شغلی که داشته باشید میتوانید این کارت ویزیت را در سامانه ما خریداری کنید. پس بدانید که هیچ محدودیتی در راه‌اندازی یک حجره برای شما وجود ندارد.

 

سوالات متداول

حجره در دنیای واقعی چیست؟

خب، در دنیای واقعی و در زمان قدیم تا حالا این کلمه به معنی مغازه، غرفه، فروشگاه، مکان کسب و کار، اتاق، خانه، کلبه و… می‌باشد. اما در ادامه با ما همراه باشید تا معنی این کلمه را در فضای وب به شما بگوییم.

حجره در فضای وب چیست؟

در فضای وب این داستان کاملا متفاوت است. می‌توان گفت این کلمه در این فضا به معنی حجره‌‌اینترنتی در سامانه حجره جو، غرفه اینترنتی، شعبه دوم کسب و کار شما، یک وب سایت تک صفحه‌ای، کارت ویزیت آنلاین، مغازه آنلاین و… می‌باشد.

 

حرف آخر

امیدواریم این وبلاگ که درمورد حجره اینترنتی بود، برای شما دوستان و همراهان حجره جو مفید بوده باشد.

جهت ثبت نام و دریافت کارت ویزیت مجموعه کسب و کار خودتون و مطالعه قوانین و مقررات استفاده از خدمات ویژه مشترکین سامانه، تماس بگیرید و یا از طریق ثبت حجره در صفحه اول سامانه اقدام نمایید.

و یا جهت دریافت مشاوره رایگان، شماره تماس خود را به واتساپ، سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل، حجره جو ارسال نمایید. تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

و برای مشاهده تعرفه های سامانه هم به بخش تعرفه ها مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش طراحی سایت

با تخفیف ویژه عیدانه

تخفیف عیدانه!
طراحی سایت با بهترین امکانات
سفارش طراحی سایت در گیلان
سفارش با موفقیت ثبت شد!

کارشناسان سامانه در اولین فرصت با شما تماس میگیرند!